504 Shares 8240 views

Jaka jest pogoda w Szarm el-Szejk w listopadzie? Relaks w zaciszu

Nie wiele ośrodków na świecie może się pochwalić tym, że nawet w okresie jesienno-zimowym hoteli zapakowanych po brzegi. W tym sensie, Egipt – wyjątkowy kraj. Na przykład, pogoda w Sharm el-Sheikh w listopadzie jest taka, że ośrodki znajdują się nad brzegiem Morza Śródziemnego i Morza Czarnego, to można tylko pozazdrościć.

Radość przez cały rok

Wakacje w Egipcie już od dawna powszechne dla większości Rosjan. Turystów kusi nie tylko ciepłe Morze Czerwone i bogatej historii kraju, ale również na klimat, co wydaje zaprojektowane dla relaksu. Te słowa mogą być w pełni stosowana do jednego z największych miast w Egipcie – Sharm el-Sheikh.

zawsze przyjemność odwiedzić tutaj. Stosunkowo niewielkie zmiany temperatury według miesięcy pozwalają zaplanować urlop o każdej porze roku. Pomimo faktu, że urlop jest potrzebny do planować od kwietnia do października, pogoda w Sharm el-Sheikh w listopadzie jest zgodny ze standardami ośrodka. Ten miesiąc jest dopiero zaczynają być odczuwalne podejście zimą zimne przystawki. Jednak Egipt to mocne słowo. Spadek temperatury powietrza o 1-2 stopni w porównaniu do października, kilka osób zauważy. Pogoda w Szarm el-Szejk w listopadzie, w rzeczywistości jest to rodzaj poza sezonem w przejściu od gorącego lata do łagodnej zimy. W tym czasie reszta jest szczególnie przyjemne. Słońce nie praży skórę, a woda pozostaje ciepłe. Jest to prawdziwy raj dla tych, którzy są absolutnie przeciwwskazane wysokie przeciążenie temperatury. Wiele osób uważa, że pogoda w Szarm el-Szejk w listopadzie – prawdziwy babie lato, kiedy nie ma silnego wiatru, a ciepło nie przestaje iść na wycieczki.

charakterystyka termiczna

Od listopada w Egipcie zawieszony zaczyna zimna pora roku. To prowadzi do obniżenia temperatury. To prawda, że różnica jest tak mała, że jest, co do zasady, nie możemy zignorować.

Temperatura w Charm el-Sheikh południu w listopadzie utrzymane około 27 stopni. Jednakże, w zależności od roku, liczba ta może się zmienić. W nocy, powietrze ochładza się nieznacznie w skali termometr i nie wzrasta powyżej 18 ° C. To nie jest mała, ale taka różnica w ciągu kilku dni już całkiem namacalne. Z zima zbliża, dni są coraz krótsze, a słońce w ciągu dnia nie mają czasu, jako ciepłego powietrza i ziemi. Egipcjanie w takim środowisku jest już stygnie, a ten obszar przychodzi do Rosjan. Można cieszyć się dużo pływania i leżeć na plaży bez strachu przed poparzeniem słonecznym. Temperatura w Szarm el-Szejk w listopadzie jest stosunkowo stabilna, bo nawet w tej chwili prawie nie ma wiatru. Wszystko to za sprawą okolicznych pasm górskich, które chronią półwysep od chłodnych mas powietrza.

Reszta w sezonie zimowym

W ostatnich latach wiele z nich jest gotów do podróży do Egiptu. Szarm el-Szejk w listopadzie jest idealny dla prawdziwych wakacji. W tym czasie, staje się dużo mniej turystów, co pozwala rozwiązać problem wolnego miejsca na plaży. Rzadko zdarza się znaleźć rodziny z dziećmi. Wynająć biura są bezpłatne i zawsze dostępne dla tych, którzy chcą jeździć na banana łodzi, nurkowania czy surfowania. I tych, którzy po prostu przelewać w wodzie, można bezpiecznie przejść do basenu. Jednak o tej porze roku, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że w nocy woda chłodzi i rozgrzewa się silnie tylko na kolację. Wcześnie rano tylko to hartowane fani mogą nadal pływać i cool. W takich przypadkach, wiele hoteli są baseny z podgrzewaną wodą.

Są one częściowo gładkie funkcje pogodowe listopada. Ale niektórzy turyści, co przyciąga. W listopadzie w Sharm iść ci, którzy nie muszą upiec na plaży do czerni. Dla mieszkańców jak po prostu „chłodu” występuje w tej porze roku.

morze jesienią

Według statystyk, największy napływ turystów w Egipcie obchodzony jest wiosną i jesienią. Lato każdy wytrzymać straszny upał, a zimą wiele osób nie lubi chłodny wieczór. Do dobrego wypoczynku jest dużo ludzi idą do Szarm el-Szejk. Temperatura wody w listopadzie, jednak nie jest tak wysokie, jak w lecie. Morze nie ma czasu na rozgrzanie + 22-25 stopni. Rosjanie, podobnie jak mieszkańcy środkowej pasma jest dość mało.

Ale większość ludzi nadal postrzega wakacje na plaży, gdy podwyżka wody na świeże mleko. Jest to szczególnie zauważalne w wielu miłośników nurkowania. Oczywiście, ponieważ zejście do dużych głębokościach ładniejszy, gdy temperatura otoczenia jest wyższa. Ale małe rzeczy nurkowie nie zatrzymują. Pragnienie, aby zobaczyć bogaty podwodny świat raf koralowych i doskonałych wszystko zwycięża strach, powodując ich zapomnieć o dyskomfortu. W tym miesiącu, co do zasady, możliwe opady atmosferyczne, ale mieszkańcy nie pamiętają deszczu w okolicach miasta. Dla turystów jest to kolejny dużym plusem na korzyść podróży tutaj.