254 Shares 4153 views

Biografia: Pan Credo

Rzadko pojawia się w telewizji, ale to nie przeszkodzi mu w popularności.
Wielu z was słyszało piosenki tajemniczą piosenkarkę, która idzie na scenę w arabskim rynsztoku i czarnych okularach, starannie ukrywając swoją prawdziwą twarz. Jego utwory mają orientalne kolory, a od nich zarówno dziewczęta jak i chłopcy są zachwyceni. Jego sceną jest pan Credo. Biografia, narodowość i inne fakty życia tej wokalisty jest bardzo słabo reprezentowane w prasie. Zazwyczaj nie lubi mówić o sobie, więc wywiady dotyczą głównie jego twórczości: klipów i albumów.


Credo: biografia i ścieżka twórcza

Alexander Makhonin – tak pod paszportem tajemniczego wokalisty noszącego pseudonim Mr. Credo. Kiedyś nazywano go również "Kreatorem". Biografia "Credo" rozpoczyna narrację w 1972 roku. To było na Ukrainie w rodzinie Valery Makhonin narodził się chłopiec, który postanowił nazwać Aleksandrem, Saszą. Nieco później ich rodzina musiała przenieść się do Uralu, do miasta Sverdlovsk (od 1991 roku – Jekaterynburg), gdzie spędził dzieciństwo i młodość. Mimo to zawsze czuł wielką sympatię do swojej małej ojczyzny i zawsze wspierał klub piłkarski Doniecka Shakhtar. Był także uderzony jego muzykalnością, a także jego przywództwem. Dzięki jego pięknemu wyglądowi i męskości Aleksander zawsze lubił dziewczyny.

Biografia twórcza Piosenkarka Credo zaczyna się w 1993 roku, kiedy wraz z kilkoma przyjaciółmi tworzy grupę "Credo". Nazwa grupy jest zupełnie niezwiązana z łacińskim znaczeniem tego słowa – "wiara (wierzyć)". Wszystko jest bardziej banalne. Ulubiona dziewczyna Sasha bardzo lubiła umyć perfumy "Credo" łotewskiej marki "Dzintars". Znalazł to imię piękne dla rocka. Potem mój przyjaciel zaczął dzwonić do mojego "Mr. Credo" Sasha, więc pojawił się jego twórczy pseudonim. Zaczął więc swoją nową biografię. Pan Credo i jego zespół stopniowo zyskiwały sympatię fanów rocka nie tylko w Jekaterynburgu, ale także w całym kraju.

Kariera solowa

Wkrótce członkowie grupy "Credo" rozstali się, a pan Credo zaczął angażować się w solowy program. Jednak wcześniej udało mu się zdobyć rodzinę, w 1995 roku urodził się jego syn Arseny. Kiedy rozpoczął karierę solową w 1996 r., Motywy orientalne pojawiały się coraz bardziej w jego piosenkach, a on zaczął występować na obrazie arabskiego szejka, ubrany w białą rynnę i czarne okulary. Dało to jego obrazowi większą tajemnicę. Jego przywiązanie do Wschodu, Credo wyjaśnia, że żyjąc na skrzyżowaniu Europy i Azji, czuje nieodpartą żądzę Wschodu, a jego piosenki są "mieszanką" europejskich i azjatyckich kultur. Pomimo tego, że projekt "Mr Credo" nie był uważany za komercyjny, nie było żadnych dużych inwestycji na rzecz promowania wokalisty z odległego Ekaterinburgu, piosenkarka potrafiła wygrać miłość i kult miłośników muzyki, a w 2006 roku została właścicielem prestiżowej nagrody "Złote Gramofony". W tym samym okresie "Centrum Producerów Mr. Credo ». Oto taka miła biografia twórcza. Mr. Credo ma wszelkie powody, aby być dumnym z jego sukcesu, ponieważ jego głównym osiągnięciem jest zdobycie serca milionów fanów.

Najlepsze hity (dyskografia)

"Harmonia" (1995).

"Hesh – Bola-Bola" (1996).

"Fantasy" (1997).

"Złoty wiek" (1998).

"Wspaniała Dolina" (2002).

"Stado białych łabędzi" (2004).

"Nouveau riche" (2004).

"Czekolada" (2008).

Wnioski

W 2013 roku nowa piosenka pana Creedo "The Blue Pit" zyskała dużą popularność wśród młodzieży. Stała się hitem i wzięła pierwszą linię wielu map.