668 Shares 4790 views

Jak zrobić łuk z balonów: metodologii i sugestie

Wszelkie wakacje będą jaśniejsze i bardziej eleganckie, jeśli w pomieszczeniu, w którym jest ona przeprowadzana, udekorować struktur kulek. Niestety, organizacje zaangażowane w ten projekt, opłata za ich usługi są bardzo drogie. Dlatego ludzie często zastanawiam się, jak zrobić łuk z balonów na własną rękę w celu zaoszczędzenia pieniędzy, nie tracąc ducha wakacje. Na szczęście, jest całkiem możliwe, choć nie można powiedzieć, że jest to bardzo proste.


Jak zrobić łuk z balonów: metoda stacjonarna

Prostsza struktura jest uważany za główne wejście z gotowej bazy. Jeśli ganek lub ościeżnica mają podobne (aw wielu restauracji i sal bankietowych z nieruchomej podstawy jest na wyposażeniu), a następnie rzeczy są o wiele prostsze. W jej nieobecności, przed podjęciem łuk balonów będą musiały kupić ramkę – w sklepach ogrodniczych szeroką gamę wzorów, wielkości i różnych konturów. Jest tani, wykonany z grubego drutu, dzięki czemu transport na miejsce pracy nie będzie. Jeśli nogi będą wydawać się chwiejny, czy nie są one przeznaczone do zainstalowania, a po zakropleniu, projekt może być przykręcona do najbliższego słupka.

Wstępnie zaprojektowany wzór (jeśli masz zamiar używać kul o różnych kolorach). Elementy są powietrzem i primatyvayutsya w odpowiedniej kolejności do ramy. W przypadku baz stacjonarnych bez względu na to, co masz do nadmuchiwania: to wytrzymały i przytrzymaj wzór, nawet jeżeli kulki są wypełnione powietrzem. Najważniejsze – nie pozwalają luki wrobić nigdzie prześwitywać.

Aerial arch

Bardziej wyrafinowana technika jak zrobić łuk kule ze swoimi rękami, polega na zastosowaniu bardzo cienkiej liny i helu. Żyłka jest lepiej go nie używać, chyba że mocno wierzą w swoją siłę. Odmierzyć wymaganą długość sznurka, przedmiot linii, która ma zostać ustalona w bazach łukowych. Jeden koniec bezpośrednio przymocowany do podstawy z wieloma węzłami, lina nie jest dokładnie oddzielony i poleciał wraz z kulkami. Z kolei elementy są napompowane helem i są mocowane na końcu liny, która nie jest jeszcze załączony (oczywiście, należy odsunąć od krawędzi o odległość potrzebną do dalszej konsolidacji). Primatyvayutsya kulki albo taśmy lub drutu, który jest stosowany kwiaciarnie – oba nie są rozciągnięte. W każdym razie lepiej wiatr kilka warstw. Jako przyłączenia nowych piłek wzrośnie linę, tak że kule nie będzie przylegać do wszystkiego, co jest na ziemi lub podłodze.

Lina, przed podjęciem łuk balonów, trzeba zawinąć papieru falistego lub cienkie wstążki, że skoro hel jest używany, a poszczególne elementy są przyciągane blisko podstawy, nie jest zaprojektowane poprawnie sznurka zepsuje cały wygląd.

Kiedy wszystkie kulki są stałe, wolny koniec jest mocno przymocowany do drugiej bazy. Jeśli chcesz, możesz zamaskować zarówno kolory podstawowe lub innych elementów.

wielokolorowy wzór

Inną opcją jest, aby łuk balonów na światło opartych proponuje użyć kul z dwóch kolorów. Niektóre z nich są zawyżone helem i zatrzymał się struktury, inne – konwencjonalne równoważenie powietrza i dzięki czemu pierwszy łuk aby gęstszy.

Należy pamiętać, że opcje „lina” wykorzystywane są przede wszystkim w pomieszczeniach zamkniętych. Na ulicy, oni też będą wahać się w wiatr.

Co trzeba wiedzieć

Po raz pierwszy montaż łuku kulkami, trzeba wziąć pod uwagę liczbę punktów.

  1. Wszystkie elementy jednego koloru musi być jednakowej wielkości. Aby utrzymać je w kartonowych wycięcia otworu wymiarowej. Bardziej wygodny w użyciu szablonu, czy pozwolić mu pudełko.
  2. Stosując hel, należy pamiętać, że korekta nadmuchiwany balon będą godzin 10 tak, że elementy grzewcze może być na wprost zespołu budowlanego.
  3. Położony w ruch kulki o różnych kolorach, należy zaplanować z wyprzedzeniem ich wzór. Najbardziej udane i łatwo wykonywalne uważane paski i spirale.