249 Shares 9692 views

Rod grubej wełny: to należy do niego?

Knitting – ulubionym sposobem wychodzić, a coraz częściej nie mają dziadków, a we współczesnej postępowej młodzieży. Dążenie do stworzenia arcydzieła własnymi rękami z wielu powodów, a jednym z nich – szeroki wybór przędzy. Tak wiele kolorów i tekstur mogą być teraz używane do łączenia bezpretensjonalny skarpetki, botki lub oryginalny strój. Jaki rodzaj przędzy do wyboru, na podstawie jej cech? Spróbuj zrozumieć siebie.


przędze

W zależności od rodzaju produktu, który zamierzasz robić na drutach, które zostaną wybrane i nitki. Na przykład, dziewiarskie ciepłe rzeczy najczęściej używane wełny i jego odmian. Są one oparte na naturalnych włókien (które wytwarza się z wełny owiec, kóz, wielbłądów), w związku z tym tego rodzaju grubej wełny ma dobrą zatrzymywania ciepła, wysokiej higroskopijności (tj łatwo pochłania wilgoć, a tym samym pozostaje suchy). Odmiany te są idealne dla wyrobów dziewiarskich, które zostaną ozdobione gładkie, tłoczone lub wielobarwne wzory. Monge z wełny drutach ciepłe swetry, skarpety, czapki, szaliki i mitenki.

Warto pamiętać, że Ten rodzaj grubej przędzy wełnianej , Po przemyciu będą rozciągnięte (w czystej postaci) nie będzie się różnić odporność na ścieranie, granulki mogą być formowane na produktach. Dlatego w włókna wełny są często dodawane do pochodzenia roślinnego lub syntetycznego. Przez takich dodatków przędza jest jedwabista, elastyczna, a nawet w tym przypadku, i trwałe. Tak, angora, moher, wełna merino – wszystkie tego rodzaju szorstkiej wełny, która w tym przypadku jest miękka w dotyku i wystarczająco ciepłe. Dzianina z niego – po prostu niesamowite uczucie proces.

Bardzo popularne mieszane wełna. Na przykład, uzyskane z sierści królików angora, że odmiana ma różną siłą. Wełna merino bardziej popularny – rodzaj szorstkiej wełny, która pochodzi z owczej wełny. Długi i puszysty, to bardzo dobrze zatrzymuje ciepło, jest elastyczna, wzorce są jasne i ulga.

Jeśli chcesz dzianiny jersey, warto zwrócić uwagę na bawełnie. Jej włókna różnej gęstości, wytrzymałość, komfort podczas noszenia odzieży z niej. Ale po produkcie z niej wyciągnął, nie będzie już zaakceptować oryginalną formę. Moher, kaszmir, alpaka – to także odmiana z wełny, choć są one droższe. początek yuschim dzianina jest lepiej wybrać przędzy, w którym wełna jest połączony z akrylu. Po pierwsze, jest wygodny w użyciu, nie jest zdezorientowany, nie nieładzie. Po drugie, wyroby dobrze naciągnięta, ale utrzymują swój kształt. Po trzecie, mocne nici, i dlatego okazuje się dowolny wzór – delikatna, Aran lub prosty warkocz.

Wszelkie przędzy – wełna, bawełna, len – jest to doskonały materiał na drutach. Po wybraniu powinny być oparte na charakterystyce przyszłego produktu. Z reguły, w opisie do już wskazuje typ przędzy, grubości nici, i tak dalej. Idealnie, wymogi te muszą być brane pod uwagę – w tym przypadku produkt zostanie połączone w jak największym stopniu odpowiadają obrazu, który zwrócił. Przędza „Trinity”, „Moskwa”, „Pehorskaya”, „Szymon” jest kochany przez ludzi poręczne. Wśród zagranicznych analogów popytu Vita, kochanie, CEAM, błyskotliwy i wielu innych gatunków.