166 Shares 6168 views

Gusiew Valery: biografia i twórczość

Gusiew Valeri Borisovich – współczesny rosyjski pisarz, którego twórczość zajmuje niszę gatunku detektywistycznej. Pisze zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży. W przeszłości laureatem konkursów literackich, Gusiew nadal prowadzi aktywne życie twórcze i podoba czytelnikom nowych detektywów.

Gusiew Valery: biografia

W tej chwili pisarz 75 lat. Urodził się w odległej wojny w 1941 roku. Miejsce urodzenia – miasto Riazaniu. Potem przyszły pisarz żył, podobnie jak wszystkie jego współczesnych w czasach sowieckich. Ukończył Wydział MIISP mechanizacji. Po ukończeniu w 1964 roku przyjął ofertę, aby tam pracować jako nauczyciel. Zmienił pracę bardziej przybliżone do jego bieżącej działalności w 1969 roku.

Po pierwsze, przyszły pisarz był zwykły edytor w jednym z najsłynniejszych radzieckich magazynów, a następnie zaczął pracować zastępca redaktora naczelnego.

Opublikowany po raz pierwszy Gusiew Valery rozpoczął w roku 1970. W tym czasie ujrzała światło esejów i notatek informacyjnych. A pierwsza grafika autor wydaje się czytelników w 1977 roku.

Pierwsza historia

W tym czasie wydał swój debiut – powieść „Książę Obolensky miecz!”

Później stało się dziecko plakat rocznego almanachu „Pojedynek”. Później, w innej publikacji, wyszedł następujące prace Valery Borisovich – „Pierwsza rzecz”, a potem jeszcze akcji opowieść.

We wczesnych pracach autor opowiada historię młodych ludzi, którzy służyli w milicji, którzy widzą romans w pracy i dał jej pełny obronie najpiękniejszy w świecie prawa – prawo społeczeństwa radzieckiego.

Dziś Valery Gusev książki Nadal pisze i publikuje. Działki zmian i nadążać za duchem czasu. Głównym i to samo w nich tylko jedno – duch przygody. Jego dzieło pisarza jest oznaczony dyplom Związku Pisarzy i rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Książki o więcej niż 50 sztuk są publikowane zarówno w formie papierowej i na różnych zasobów będziesz potrzebować, gdzie są one dostępne do czytania online oraz pobieranie w formie elektronicznej.

serial dla dzieci "Children of Sherlock Holmes"

Obecnie, ta seria obejmuje 56 książek napisanych w latach 1992 do 2016. Pierwsza książka z tej serii miał taką samą nazwę – „Dzieci Sherlocka Holmesa” Według autorów, bohater tej historii był 13-letni chłopiec, fan książek o Sherlocku Holmesie i pomyśleć, aby go naśladować.

Chłopiec nie był poważnie zainteresowany tajemniczych gości, odwiedzając mieszkania swoich sąsiadów podczas ich podróży do dalekich krajów. Mając asystent w obliczu siedmiu braci, został zabrany do badań.

Od książki do książki jest historia jak psotne i niespokojne braci Dima i Aleksiej Obolensky zajęte niezwykle ważną dochodzenie. Następnie Leshkin koledzy okradli na mieszkania noworocznym ( „Rozmowa cache”), a następnie w rękach braci dostaje tajemniczą notatkę, aby rozwikłać tajemnicę, która to jest możliwe, aby znaleźć skarb ( „Safety Agencje Szkoła”), to są one w stanie „wół” prawdziwy okręt podwodny ( " zatopiony skarb statek „).

Dla nastoletniej widowni Gusiew Valery był zawsze pisanie jest łatwe i ekscytujące, więc seria jest sukces w szkole i kontynuował. Najprawdopodobniej pisarz wciąż zachwycają nowe prace z przyjaciółmi, którzy stali się niemal rodzinne, bohaterów.

Jest to bardzo dobre urządzenie literacki gdy wokół fabuły książek Bohaterami są takie same. Czytelnik zadowolony „widzą” ponownie na łamach kolejnej książki, a on nie może się doczekać, aby dowiedzieć się, co jest w sklepie dla kolejnych znaków. One wczuć się, śmiać się z ich żartów, opowiedział historię swoich przyjaciół następnej przygody.

Inne prace autora

Oprócz wyżej wymienionej serii, autor książki dla dzieci pod ogólnym hasłem „The Big Book of Adventure”. Cykl ten został uwzględniony i fikcja, i horror, a szpiedzy i magiczne wróżki i piraci. Gusiew Valery zaczął pisać go w 2008 roku i kontynuuje prace nad nim.

Istnieje autorem detektywistyczna historie dla dorosłych. mogą być odczytywane jako część serii „The Duel”, rozpoczął wydawnictwo „Moskwa pracownik” w 1975 roku i są dostępne w serii 1993 to coroczna almanach, który tworzy dzieła pisarzy rosyjskich przygody i niezwykle aktualne tematy.

Do zapoznania się z pracami Valery Gusiew, wystarczy kupić książkę w formie papierowej lub pobrać go w formie elektronicznej z dowolnego depozycie książki. Ekscytujące emocje i radość skręcone czytelnik działka pod warunkiem.