900 Shares 1874 views

Aktor Dzheyson Guld w życiu iw filmach

Amerykański aktor Dzheyson Guld – syn legendarnego aktora para, Elliott Gould i Barbara Streisand. Na swojej kariery opanowała nie tylko rzemiosła aktora, ale również próbował swoich sił jako scenarzysta i reżyser w tym samym czasie.


Ponadto, Jason ma doskonały wokal, który wielokrotnie wykazał fanów. W opinii fanów, najbardziej pamiętnych przemówieniach na scenie w duecie z matką. Piosenka „How Deep Ocean” zdobył wiele serc.

Ale, jako główny kariera Goulda jeszcze więcej do zrobienia kinopraktike, dla większości widzów, jego nazwisko jest związane z pracą aktora, raczej niż z muzyki i pisania skryptów.

Dzheyson Guld w filmach iw życiu

Na swoim koncie niewielka liczba ról w filmie, ale każdy z nich dokonał w życiu Jason i pewnych korekt, oczywiście, każda dodać przynajmniej trochę doświadczenia.

Pomimo szeregu obrazów z jego udziałem, możemy powiedzieć na pewno, że Dzheyson Guld – aktora! Filmy, w których zagrał, nie można nazwać arcydzieła światowego kina, ale to był dopiero początek jego kariery, którą później celowo zdecydowała się nie kontynuować. Każdy z jego ról przeprowadza specjalną energię i otworzył Gould doskonale z drugiej strony.

Które filmy wystąpił aktor Dzheyson Guld

Jeśli nie brać pod uwagę, że film „Piaskownica” (obraz nie wyjdzie w leasingu), który zadebiutował Dzheyson Guld w wieku sześciu lat, jego pierwszy występ w świecie filmu w 1988 roku można uznać za epizodyczną rolę w serialu „The Bronx Zoo”. Niemal w tym samym czasie, Gould wystąpił w roli drugorzędnego charakteru w filmie „The Big Picture”.

To jest po roli Mike Cameron w filmie „coś powiedzieć”. W tym samym roku zagrał w innym filmie zatytułowanym „Posłuchaj mnie”.

W 1991 roku, jego matka była zaangażowana w tworzeniu filmu „Książę przypływów”, działając jako koproducenta i reżyser. Film ten film wystąpiła Barbra i Dzheyson Guld grał bohatera o nazwie BERNAR Vudraff.

Wtedy, gdy film ukazał się w 1996 roku z jego udziałem „Secret Mission”. I ten aktor postanowił odmówić udziału w cudzych filmach.

W następnym roku, aktor Dzheyson Guld wydał swój pierwszy film „Inside Out”, w którym zdecydował się powiedzieć światu o tym, jak trudno jest być legendarny gejów rodzice zięcia. Wszystkie prace na obrazie jest w całości własnością Jason napisał i wyreżyserował każdą rolę. Wraz z nim w filmie z udziałem jego przyrodniego brata i ojca. W ten sposób wyrazili poparcie dla Jasona w realizacji takich trudnym dla niego we wszystkich aspektach projektu. Ze względu na swoją oryginalność czystej folii nie mają uznanie widzów.

Ale jego następny obraz „Life-Men 3”, który jest kontynuacją „Inside Out” Film był wielkim sukcesem, który może być określona przez ilość paragonów kasowych. W tym filmie historia jest nieco inny kierunek. Być może to właśnie ten fakt pozytywnie wpływa na ocenę i uznanie publiczności.

Dzheyson Guld: Życie osobiste

Niewiele wiadomo o życiu Jason Gould w młodości. Po zebraniu informacji z wielu źródeł, możemy stwierdzić, że jego rodzice rozwiedli się, gdy miał około 5 lat. Potem przyszły aktor Dzheyson Guld niemal całe dzieciństwo spędził w charakterze eksperymentalnym szkoły.

Rzadko widziałem matkę. Być może ten odegrał decydującą rolę w jego preferencji seksualnych. Dzheyson Guld – gejem i nigdy ukryć.

W 1996 roku wstąpił do ważnego małżeństwa z mało znanego aktora i męski model w jednej osobie. Co się dzieje w życiu Goulda w tej chwili – nie jest znane. Zatrzymał pojawiające się na scenie iw filmie.