873 Shares 8147 views

Dlaczego marzą ogórka? Sen książki, można powiedzieć, w końcu?

Jest uważany za dobry omen widziany we śnie ogórka. Miłośnicy Sen książka interpretuje obraz jako dobry zwiastun zmian, ale tylko wtedy, gdy warzywa są zepsute, wyglądają ładnie i apetycznie. I ogórki w śniegu – do romansów nie są najlepsze właściwości. Można żałować jego nie całkiem przyzwoity zachowanie.


Zobacz ogórek w ogrodzie

A co będzie wymarzony książka dla tych, którzy zaangażowani w uprawy warzyw w nocy? Zapowiada, że widział w ogrodzie ogórków? Sen Interpretacja Hasse interpretuje tę wizję jako omen życia kwitnące. Wkrótce będziesz zaskoczony, jak gładka wola firmy. Sen Miller ogórek jest uważane za oznakę zdrowia urody! Jesteś pełen siły i energii, które można umieścić z przodu z najbardziej czasochłonnych zadań. Będziesz wszystko okazać się! Chory ogórek obiecuje szybkiego uwolnienia od choroby. Osób doświadczających uczucia namiętny, ten sen mówi o zbliżających się korzystnych zmian. Co to znaczy, aby zobaczyć zepsute ogórki? Dream book lovers traktuje nie jest zbyt przyjemne wizja jako zaostrzenia konfliktów. Najprawdopodobniej staniesz spór sprawcy, z którego będziesz cierpieć. Nie jest konieczne, aby przejść o złym nastroju i zabrać go na swoim ulubionym osoby. Nic jednak wyrzuty sumienia, że nie przyniesie – tak zinterpretować ezoteryczne książki wymarzony.

Ogórki solone lub marynowane – za co?

Engage obrabiany przedmiot we śnie tego wspaniałego warzywa zatem zadbać o swoje zdrowie w prawdziwym życiu. Ty – człowiek ostrożny i pomyśleć, że siły potrzebują czasu, aby naładować i będzie ponosić pozytywne rezultaty. Nawet jeśli los będzie zanurzyć się w siły wyższej, będzie wytrzymać próbę śpiewająco! Jeśli podczas trawienia ostrych przypraw, których używasz, jesteś ryzykowny typ. Takie podejście do życia często przynosi najszybsze wygrywa. Wkrótce pojawi się pokusie, aby wrócić złamał, i tym razem Fortuna nie odwracają się od ciebie! Jeśli ogórki skażone, jak nie wyrzucać, przygotuj się, kim jesteś stratę.

Inne interpretacje marzeń o ogórkach

Nie ma innego podejścia do zielonych warzyw, które pojawiają się w nocnych widzeniach. Sen książka Freuda traktuje je jako symbol niezaspokojonego pożądania. Kobiety są takie marzenie obiecuje bolesny czekać na dobrego partnera. Mężczyźni po marzeń o ogórki mogą dostać się do niesamowitej przygody, która będzie głęboko wyrytym w ich ostrość pamięci i niezwykłych doświadczeń. Istnieje dość nietypowe interpretacja sen, w którym główną rolę odgrywają ogórka. Sen Księga Welesa przewiduje, że w swoim życiu będzie odgrywać dużą rolę rozwiedziony mężczyzna. Kto to będzie i jak będzie rozwijać swoje relacje z nim, oczywiście, należy interpretować na podstawie innych warunków snu. Ponadto w ten sposób żonaty mężczyzna obiecuje konflikt z żoną.

nietypowe ogórki

Jeśli marzysz widzisz warzywa, malowane w nietypowym kolorze, oznacza to, że zdrowie nie powiedzie się. Czerwony ogórek – ty przesadzić w rozkoszom miłości; niebieski – w sporcie (aktywność fizyczna); Black – cierpią z powodu nadmiernego uczucia. Jeśli warzywa były gigantyczny rozmiar – zwiększy to znaczenie snu.