554 Shares 5715 views

Likier "Boles" (Lucas Bols): smaków, opinie

Likier „Boles” powstały magnat alkoholowy Lucas Bols. Historia marki – jest ogromnym sukcesem i niespotykaną popularność, która nie jest wymarły w naszych czasach. Najbardziej popularne w światowych trunków wymyślono w Holandii – kraju, gdzie miękkie narkotyki zalegalizowane i najlepiej rosną na tulipanów planecie. Zarząd firmy Bols zmieniła się nie raz, ale bez względu na to, jak właściciel był u steru, każdy z nich postawiła sobie za główne zadanie – przyklejają się do metod produkcji napojów stosowanych przez założyciela marki.


Historia produkt

Likier „Boles” pojawił się w XVI wieku. Następnie Aptekar Lukas Bols w stolicy Holandii otworzył małą gorzelnię, która została wywołana Het Lootsje. Oto on przygotowany i sprzedawany alkohol, który nalegał na trawie. Choć w napojach i zawierał alkoholu, ale zostały one ustawione jako brandy leczniczego.

Amsterdam zaczął stopniowo włączyć do portu i centrum handlowego w skali światowej. Wszystko zaczęło się na co dzień, aby przynieść nowe przyprawy, zioła i przyprawy. Mała gorzelnia zaczął się gwałtownie rozwijać, a nowy trunek „Boles”. Lucas Bols otwiera nowe kombinacje aromatycznych i gusta. Jego stała eksperymenty doprowadziły do pioruna szybki start Corporation Bols.

Około 250 roku Cesarstwo zarządzanie wykonywane wyłącznie przez członków rodziny Lucas Bolsa. Ale kiedy to zmarł ostatni męskiego potomka, firma uzyskała finansista Gabriel Vaut. Stało się to w 1816 roku.

Nowe życie starej Corporation

Likier „Boles” stał się popularny i rozpoznawalny na całym świecie, więc firma była w stanie uwolnić je, aby zachować swoją nazwę historyczną. Sukces firmy była nieograniczona, ale mimo to w 1868 roku została ponownie przeniesiona do innego właściciela. W tym czasie wszelkie prawa do firmy nabyte rodzinę Molttser. To właśnie te właścicieli za 30 lat, zarząd spółki zwiększona wielkość produkcji i sprzedaży napojów i zbudowane trzy nowe rośliny.

Tym razem przedstawiciele imperium nazwany „Age of Molttser”. To polityka marketingowa Molttserov wykonane tak, że Bols (ług) stał się popularny za granicą, a ona zaczęła nabierać prawie wszystkich europejskich domów królewskich. Rozsianych po całym świecie i fabryk, zadzwonił i nazywa Lucas Bols.

Nowoczesne likiery Bols produkowane są według tych samych receptur i technik, które cztery wieki temu. Obecnie firma produkuje 38 rodzajów różnych trunków, które są sprzedawane w 200 krajach na całym świecie. Napój siła jest 17-50%.

Ług Line "Boles"

Lucas Bols i jego zwolennicy stworzyli wiele wersji słynnego likieru. Dzisiejsi producenci nadal rozwijać nowe zapachy, które pasuje do starej rodzinnej recepty firmę. Tak więc możliwe jest, aby zidentyfikować najpopularniejsze rodzaje likierów Bols:

  1. Bols – liczi likier ( „liczi”) – napój ma smak i aromat owoców liczi. Wytrzymałości produktu wynosi 17%.
  2. Bols Gold Strike ( „Gold Strike”) – mocny alkohol, który zawiera mieszankę orzechów, korzeni różnych leśnych ziół, skórki pomarańczowej z Curacao i naturalnego wlewu cynamonem. Butelka napoju ozdobione delikatnymi płatkami prawdziwego złota.
  3. Bols Kawa ( „Kawa”) – produkt ma smak kawy. Jego siła osiągnie 24%. W związku z ziaren perkolacji Kolumbijska kawa może osiągnąć smak kawy z alkoholem.
  4. Bols Butterscotch ( "toffi") – inny smak toffi toffi karmel i naturalne.
  5. Bols kokosowy ( „Kokos”) – fort produkt wynosi 17% i jest wykonany na bazie kokosa i białego rumu.
  6. Bols Banana ( „banan”) – jak sama nazwa wskazuje, ma smak likier bananowy. Czułem się też wanilię. Jego siła jest 17%. Ekstrakt Banana ziemny jest wykorzystywany jako surowiec do wytwarzania tej klasy.
  7. Bols Kirsh ( „Kirsch”), – napój o smaku i zapachu fermentowanych destylowanej i wiśnie. Liquor przejrzysty wygląd i zawiera naturalny sok Czarny Las cherry, zwane – Kirsch.

To nie wszystkie rodzaje trunków „Boles” istniejąca obecnie. Opisaliśmy tylko najbardziej powszechne.

Najczęściej najpopularniejszym napojem

Bestsellerowej, udany i dobrze znany napój w wierszu jest likier Bols Blue Curacao. W rosyjskiej wersji nazwy brzmi jak „Blue Curacao”. Alkohol ma pomarańczowy zapach i smak. Jego siła osiągnie 21%. Do produkcji tej odmiany używania produktów naturalnych smakach pomarańczy krwi, mandarynki i pomarańcze, są uprawiane w Azji Południowej.

Blue Curacao charakteryzuje się głębokim niebieskim odcieniu. Najlepiej jest spożywać ten napój w czystej postaci, dodając trochę lodu. Gatunek ten jest prawdziwą gwiazdą w serialu ługu od Lucas Bolsa. Wcześniej napój ten nazywany Creme de Ciel, a dziś jest to jeden z najstarszych smaków całej Bols palety. „Niebieski Caracal” – doskonały składnik wielu koktajli.

Likier z niepozornej nazwy

Krem likier Advocaat ma bardzo cicho tytuł, ale żadna inna seria likier Bols nie osiągnęła taki oszałamiający sukces jako „prawnik”. Nawet „Niebieski Caracal” nie może się pochwalić taką popularność. Advocaat – jest jajko krem napój z jasny żółty odcień. Można poczuć zapach migdałów, dojrzałe bananów i wanilii. Taka kompozycja budzi niezwykły apetyt.

Domagaj brandy produkt z winogron. Dlatego „prawnik” może być nie tylko wspaniały aperitif, ale również doskonałe trawienie: ogromna porcja cukru w napoju jest odpowiedzialny za jej słodycz.

Oryginalny przepis Bols Advocaat doprowadzono z Brazylii. Jest zasadą napoju obejmował awokado, które dało nazwę różnych cieczy. Receptura została zapożyczona przez kolonistów z Portugalii, ale zamiast tego zaczął używać żółtka jaj awokado.

Specjalne likiery Bols

Wszystkie ich produkty holenderskiej firmy wykonane są z naturalnych składników. Wszystkie napoje mają smak owoców, ziół i owoców. Największe sukcesy wśród nich były pomarańczowe opcje: Bols Triple Sec i Bols Blue.

Tylko ta firma produkuje likiery piany. Na butelkę z napojem, specjalną dyszę, która zamienia zawartość pojemnika w ogromnej chmurze bąbelków. Posiada około kwadransa. Te likiery są wliczone w oparciu o firmową koktajli piankowych „Boles”.

Wszystkie butelki trunków, takich jak kręgle stosowanych w kręgle. Bols jest tłumaczone jako „szpilki”. Może dlatego, że butelka i przeprowadzić projekt.

Recenzje trunków

Każdy likier „Boles” otrzymał entuzjastyczne recenzje. Smak każdego typu smakoszy powiedzieć jak cienki, delikatny i świeży. Ponadto, ludzie mówią, że wszystkie likiery są doskonałe i czyste, jak iw ramach różnych koktajli. Według tych osób, które mają już doświadczenie niezwykłe smaki likierów Bols linii, są one dość dużo stracił bez przed próbą słynny napój. Po próbie tych produktów, natychmiast chcą uzupełnić swoją kolekcję jego pasku.

Wszystkie napoje są niedopasowane gama smak, który w koktajli i czysty „brzmi” inaczej. Mieć w swoim domu przynajmniej jeden rodzaj popularnego alkoholu jest uważane za wielki zaszczyt i powie to żadnego smakosza.