815 Shares 4040 views

Marion Kotiyyar: filmografia, życiorys

Francuski Andzhelina Dzholi – tak scharakteryzować fanów i krytyków genialny paryski Marion Kotiyyar. Filmografia aktorki, która zawiera około 70 filmów fabularnych, zaskakując bogactwem różnorodnych ról. Gdzie tylko nie żyją postacie, grane przez francuskiego – w chwili obecnej, w przeszłości, w fikcyjnym świecie. Co wiemy o gwiazdach, już czas, aby świętować 40-lecie?

Kotiyar Marion: Biografia gwiazdek

Aktorka, która zostanie porównana z Andzhelinoy Dzholi w przyszłości, podziwiając jej wygląd, powstał w 1975 roku. Miasto gdzie Kotiyar Marion urodził i wychował, jest Paryż. Rodzice dziecka stał się aktorem, grając w jednym z lokalnych teatrach. Ojciec i matka od dawna nie może osiągnąć popularność, więc rodzina nie miała pieniędzy do stracenia.

Brak środków na drogie ubrania nie boli trochę Marion cieszyć się życiem. Dziewczynka dorastała praktycznie za kulisami, często towarzyszący jej matkę na próbie. Cotillard był chory od teatru dziecięcego, przeglądowi licznych produkcjach. Oczywiście, nie czuła się wątpliwości, kto będzie, gdy dorośnie – aktorka.

Sytuacja finansowa rodziny zmieniło się na lepsze, kiedy jego ojciec zasłynął jako reżyser filmowy. Rodzice i córka przeniosła się do ekskluzywnej domu w Orleanie.

Początki kariery

„Highlander” – pierwszy projekt TV, w którym nie było Marion Kotiyyar. Francuski filmografia rozpoczęła w wieku 19 lat ze sceny, której nie pomógł jej być zapamiętany przez publiczność. Nie przeszkadzało to uporczywe dziewczynę, od początku aktywnie usunięte – praktycznie za darmo. Równolegle, musiała szukać pracy, tworząc pamiątki na sprzedaż, jako dążenie do samodzielności, nie pozwalają jej wziąć pieniądze od rodziców.

Awarie nie może długo kontynuować spektakularny i utalentowana aktorka, Marion Cotillard. Filmografia ją w 1998 uzupełniane taśmy „Taxi”, nakręcony słynny Luc Besson. Zagrała dziewczynę głównego bohatera, uczciwie zarabiać statusu w świecie filmu obiecująco. Konsolidować zyski dozwolony późniejsze uczestnictwo w popularnych filmach „Miłość na żądanie”, „Big Fish”. Jednak najciekawsze role wschodzące gwiazdy były jeszcze przed nami.

Przełom Film

Stellar taśma dla aktorki aspirującego była „Bardzo długie zaręczyny”, gdzie zaproszeni żona reżysera, pod wrażeniem jej urody i talentu. Dramat, wydany w 2004 roku, zmienił publicznego pomysł Marion Kotiyyar. Filmografia sława ma pierwszy obraz, w którym była w stanie naprawdę wykazać swoją zdolność do reinkarnacji.

Charakter, grany przez Francuzkę w tym popularnym serialu, stała się prostytutka. Bohaterka Marion mieszka sam zemsty, chcąc osiedlić się z ludźmi, którzy zrujnowanych jej kochanka. Tina odwrócił ją tak żywy i bezpośredni, wydaje się, że akcja toczy się w świecie rzeczywistym, a nie na planie. Niektórzy krytycy twierdzą, że dziewczyna nawet pokonać Odri Totu jest również udziałem w dramacie.

Najbardziej uderzającą rola

„Vie en Rose”, przedstawiony opinii publicznej w 2007 roku, był kolejny twórczy zwycięstwo Marion Kotiyyar. Przegląd najlepszych obrazów tworzonych przez nią w filmie, nie może zawierać znaków takich jak Edith Piaf. Kiedy reporterzy zapytał reżysera Daan dlaczego zatrzymał się na tej aktorki, odpowiedział, że znalazł podobieństwa między kultem i francuskiego piosenkarza, grała znakomicie. Rola Piaf Marion dał liczne nagrody, wśród nich był „Oscar”.

Dwa lata później, fani gwiazdy filmowej czekał na kolejne miłe zaskoczenie – „Dziewięć” Jej pojawienie się w filmie Rola odziedziczyła aktorka, nie było głównym, ale w czasie jego obecności na zdjęciu, była w stanie przyćmić partnerami na planie. Postać Marion – żona znanego reżysera, był rozczarowany w życiu. Szczególnie zwrócił jasny scenę, w której jej postać wchodzi w konfrontacji ze złym małżonka.

Romantyczny obraz „O północy w Paryżu”, wydany w 2011 roku, pozwoliły również otworzyć się w pełni talent aktorstwo Marion Kotiyar. Zdjęcia francuski w obrazie Adrianna, składające się w romantyczny związek z samego Picassa, można zobaczyć powyżej. Okazało się, pięknie przedstawiać zalotny życia intelektualnego na początku ubiegłego wieku.

Co jeszcze zobaczyć

Jeśli chodzi o takie wspaniałe aktorki, trudno jest wybrać najbardziej imponujące jej prac w filmach. Godne oglądania fi thriller „Incepcja”, pojawił się na ekranach w 2010 roku. Być może jest to największy przebój wszystkim grający Marion. Zdjęcia francuski w postaci Mall Cobb można obejrzeć poniżej. Na pierwszy rzut oka, jej postać wydaje się być standardem thriller bohaterka, ale była w stanie go ożywić, aby zachować intrygę i napięcie aż do końcowych punktów.

Marion wygląda dobrze, aw filmie „Johnny D”, podjętej w poprzednim roku, w którym gwiazda dostał rolę przyjaciela legendarnego bandyty. Ona stworzyła wizerunek zwany wśród najlepszych kobiecych postaci w filmach gangsterskich. Dodatkowe zalety taśmy – nieoczekiwane zwroty akcji, dynamiki.

Biografia, filmografia jest pełen gwiazd i innych wydarzeń. Na przykład, w przeciwieństwie do innych ról jej bohaterka filmu „Mroczny rycerz powstaje”, który ukazał się w 2012 roku. Jeśli wierzyć plotkom, twórcy nawet zgodził się poczekać aż gwiazdy filmowej wolnej od drugiej umowy.

życie osobiste

Miłość życia na spotkanie z gwiazdą francuskiego na planie. Było to podczas pracy nad filmem „Miłość na żądanie”, gdy spełnione Cotillard Giyomom Kane. Aspekt parę piękne wzrosła do prawdziwych. Francuski aktor i reżyser zerwała z żoną i od tego czasu pozostawał jedynym człowiekiem w Marion życia. W 2011 roku para miała dziecko, które stało się zarówno pierwszy dla nich.

Ku radości fanów, aktorka nie zatrzymuje filmowanie. Jednym z ostatnich jego osiągnięć – udział w dramacie wojennym „Macbeth”, w którym ona przypisana do głównej roli żeńskiej. Działka z nowego filmu o tej samej nazwie w wspólny z dramatów Szekspira. W 2016 roku, nie będzie innych ciekawych wiadomości z jej udziałem.