244 Shares 9948 views

Bakłażan z serem

Wreszcie, czekaliśmy na moment, kiedy w naszych ogrodach dojrzewają owoce i warzywa. Nadszedł czas, aby przygotować bakłażana z serem. Nie rozpoznał bakłażana, a teraz często gotować je, a nawet rośnie. Są one nieco podobny do ziemniaków i cukinii, ale to jest moja osobista opinia.

Ten przepis jest bardziej odpowiedni do kategorii przekąsek, często gotować na bankiety domowych. Tak więc, aby przygotować bakłażana z serem, potrzebujemy 1 duży bakłażan, 80 gramów sera (moim zdaniem, mozzarella – idealnym wyborem do tego przystawka), ząbek czosnku, dwie łyżki majonezu ze zjeżdżalnią, trzy łyżki sosu pomidorowego.

Gotowanie bakłażana z serem w następujący sposób:

1) dokładnie moi plastry bakłażan wyciąć i zanurzyć w ciągu 2 minut we wrzącej wodzie.

2) Piekarnik smaruje masło i rozprowadzić plastry bakłażana.

3) czosnku przechodzi przez specjalny masher i wymieszać z majonezem. W tym samym masowym pocierać ser na drobnej tarce, wymieszać wszystko.

4) Otrzymaną mieszaninę czosnku ser łyżeczka bakłażan spread na najwyższym podlewane sosem pomidorowym nieznacznie.

5) Piec bakłażan sera w piecu w temperaturze nie przekraczającej 200 ° C przez 20 minut. Podawać przekąski gorące, inaczej ser twardnieje. Kucharz to danie może być w zimie, jak bakłażan doskonale zamrażane i przechowywane przez długi czas. A w swoich sklepach sprzedają się niemal przez cały rok, ale ich bakłażan jeszcze droższa i na pewno czystsze dla środowiska.

Bardzo smaczne uzyskuje bakłażan z serem i pomidorami. Wytwarza się je w taki sam sposób, jak tylko z serem. To zajmie 3 średnie bakłażany, 5 pomidory, 200 g sera (wziąć ten sam ser mozzarella, choć innych odmian, prawdopodobnie, szkoda że tak), 3 ząbki czosnku, majonezu. Bakłażany umyć w gorącej wodzie, pokroić w plastry nie, jak ostatnim razem, a wzdłuż dwóch połówek. Pomidory pokroić w plastry i rozprzestrzeniają się na warstwie oberżyny. Tarty ser, majonez zgnieciony czosnek i połączyć i dokładnie wymieszać, sos uzyskany przez tego rodzaju. Wlać sos bakłażana. Piec bakłażan z serem i pomidorami w piecu nie potrzebuje więcej niż 20 minut. Gorące przekąski udekorować gałązką pietruszki i pośpiechu, aby złożyć do stołu gorące.

Z pewnością przekąski mogą być uzupełnione dowolnego mięsa, takie jak szynka i kiełbasy. Ja nawet ta opcja nie spróbować, ale należy spróbować gotować.

Należy zauważyć, że bakłażan jest bardzo przydatna dla tych, którzy mają problemy z sercem. zawierają one dużą ilość potasu (His je jeszcze bardziej, niż w kapusta, cebula żarówki i papryki), sód, fosfor, żelazo, wapń i magnez. W związku z tym, to jest bardzo przydatne dla kości. Substancje, takie jak lecytyna, można skutecznie przeciwdziałać niektórych chorób, takich jak miażdżyca tętnic.

Aby zapisać wszystkie użyteczne właściwości tych niesamowitych warzyw, są one najlepiej pieczone lub gotowane na parze, lub nawet lepiej spożywane świeże sałatki. Zamrożone bakłażan składniki są praktycznie nieobecne, ale nadal pozostaje pewne korzyści. Mogą również marynować wraz z innymi warzywami. Smażony bakłażan, oczywiście, okazują się bardzo smaczne, ale dziecko nie może podawać tę potrawę, bo dzieci zrobić smażony nie jest zalecane. I dorośli, którzy dbają o swoje zdrowie, polecam pieczone lub szybować.

Więc jeść bakłażany i nie jest stroną tej interesującej warzyw, ale to jest dobre, nie wnoszą nic. I są bardzo łatwe w przygotowaniu, w tym jesteś przekonany, po przeczytaniu przystawek receptury z serem i pomidorami. Nawiasem mówiąc, ten sam sposób można przygotować młode cukinie (lub zwany także „cukinia”, po raz pierwszy taka nazwa uslashav był wielce zaskoczony), okazuje się bardzo smaczne. Ciesz apetyt, dobre zdrowie w okazyjnej cenie!