832 Shares 3094 views

Oolong mleko herbata: herbata smak magia

Rosnąca popularność wśród ludności rosyjskiej dostaje mleko herbata oolong. Jest również nazywany oolong. Jest to najbardziej popularny w naszym kraju, chińskiej herbaty. Tajemnicą jego popularności jest to, że jest to bardzo proste, smaczne i pozytywne. Milk oolong herbata pozostawia nikogo obojętnym. Podczas gdy główne kategorie klientów to kobiety.


Oolong jest uprawiana w chińskiej prowincji Fujian. Mleko zielona herbata oolong liści podobna do odmiany Tieguanyin. Charakteryzują się one sposobów fermentacji, warunków uprawy, zbierania i aromatu podczas zaparzenia.

oolong mleko ma w swoim aromatem i nutami mleka i karmelu notatek. Nawet nietypowe użycie takiego napoju, zwłaszcza, gdy wiesz, że nie ma cukierków, bez mleka. Skąd ten niezwykły smak oolong? Niektórzy nawet uważają, że herbata mleko moczony w galarecie. Właściwie nie. Ten unikalny smak ze oolong otrzymuje się w procesie produkcyjnym. Odmiana ta należy do półfermentowanej odmiany herbaty.

Do sakramentu chińskiej herbaty od czasów starożytnych parzonej oolong. On nie tylko magicznie smaczne, ale także rozgrzewa duszę, oczyszcza umysł, przynosi ze sobą cały swój niepowtarzalny smak. Oferujemy mleko oolong rodziny i przyjaciół, i zbliżyć się do siebie.

Im cieńsza w smaku herbaty, więc jest to elita, tym bardziej cenione przez smakoszy. Prawdziwe chińskie herbaty w ogóle nie są dla każdego, ponieważ tylko docenić znakomity smak tego napoju jest wart.

Hun Fu Cha – herbata jest najwyższą umiejętnością. Na tej uroczystości, Chińczycy wybrali mleko herbata oolong. To właśnie on cieszy się we wszystkich koneserów herbaty.

W celu utrzymania i wzmocnienia smaku i aromatu herbaty oolong, konieczne jest, aby prawidłowo zaparzyć. Jest to bardzo delikatny proces, ponieważ wybór metod warzenia zależy również odmiany oolong (z którą ma stopień fermentacji).

Oolong Slabofermentirovanny takie jak „Iron Kuan Yin” warzenia nie musi się we wrzącej wodzie, w temperaturze 70 stopni, czas parzenia nie więcej niż 2 minuty. Ale silnofermentirovannye odmiany parzona dłużej i ciepłej wody (nie wrzącej wody!).

Istnieje również specjalny sposób warzenia Oolong:

 • Czajnik przegotowanej wody płuczącej;
 • wlać jedną trzecią zaparzania reaktora;
 • Napełnić wodą TEA 90 stopni, bezpośrednio połączyć wody (woda nie do picia!);
 • ponownie wlać gorącą wodę, minut ponownie połączyć;
 • Ta herbata jest serwowane do stołu;
 • Ten napar oolong może być około 10 razy;
 • Warzymy w ceramiki.

W Oolong oprócz doskonałego smaku, są też właściwości lecznicze, które zostały potwierdzone przez badania naukowe:

 • To pomaga z nadwagą;
 • Jest walczą z procesem starzenia się organizmu;
 • Normalizuje układu nerwowego;
 • Pomaga z nadciśnieniem, niższe ciśnienie krwi;
 • Jest doskonałym przeciwutleniaczem, który wyświetla ciała szkodliwych substancji.

Mleko herbata oolong: Cena

Cena oolong herbata, oczywiście, nie jest mały, ale jest to zgodne z jego smak i właściwości. Oolong kosztować około 600 rubli za sto gramów, w zależności od sklepu, miasta, pory roku. Jest ona dostępna dla tych, którzy cenią prawdziwe arcydzieło.