309 Shares 1464 views

Zwycięstwo Putina

Dwie trzecie wyborców i przekonujące zwycięstwo Putina w pierwszej turze wyborów prezydenckich oszołomiony opozycji i zdemoralizowany część myślenia społeczeństwa, na pewno, nawet tych, którzy są powołani, aby głosować na obecnego premiera, nie będąc odmrożone zwolenników teorii o zbliżającym rozkwicie euroazjatyckiej cywilizacji i pojęcia Moskwa – trzeci i ostatni Rzym. Nie sądzę, Tarasowa, Freundlich, Hamatova, Hazanov pragnąć włączeniem Rosji do Białorusi lub Wenezueli do Korei Północnej i Iranu, są mentalnie bliżej do Ameryki z Wielkiej Brytanii. Tak, absolutnie niegrzeczny, arogancki i arogancki schemat wieloprzebiegowe z budową nienawistnych już właścicielem nawet nominalne zwolenników kandydata do tronu wraz z specjalnym stopnia cynizmu – rysowane wsparcia procentach przekraczającej usługi socjologicznych prognoz nawet proplachennye sądowych. Nowa edycja Breżniewa mezozoiku realizowane nigdzie wśród plemion afrykańskich, oraz w kraju, którego jesteśmy przyzwyczajeni do myślenia o współczesnej cywilizacji.


Pierwsza reakcja emocjonalna everyman – przeciwnicy roszczeń reżimu do liderów opozycji. Przestrzeń informacyjna dni po wyborach nie zawierała omówienie wyborów za nielegalne Putina. Entuzjazm prokremlowskie politycznych analityków, blogerów i innych kupowane i szczerzy zwolennicy zajęli sieci i telewizji, tworząc silne poczucie całkowitej beznadziejności i koniec świata. Tymczasem, jak się okazało, łzy wzruszenia, że PKB odparował.

W ciągu paru dni później z różnych, zupełnie miarodajnych źródeł informacji na temat skali oszustw została wniesiona do masowego odbiorcy. Latynina, Luzem, Lazarev, Miłow i inni działacze nie są uważane w krajowym demshizoy świadomości i marginalizowane, powiedział publiczności o technice farszu i karuzeli, dopgolosovanii i autobusów z głosowania korespondencyjnego, o zniewalającym raportu zdjęć i klipów wideo. Pytanie jednak pozostaje – jeśli technologia „zwycięstwa” były jasne, przewidywalne i oczywiste, dlaczego protesty w sektorze mediów nie jest przygotowany wcześniej, dlaczego wyczerpany 12-letni zasada spółdzielni „Jezioro” postępowych wyborców przebywał 4-5
Marzec sam orgia Putin sympatycy? Mimo to, liderzy opozycji powinni dbać o moralnym zaciszu swoich zwolenników, nie wiele
posiadają psychikę wystarczająco silne, aby kontemplować bezstratny zdrowia radości Babkin Rastorguyeva, Govorukhin i innych fanów charyzmy Putina.

Nie zgadzam się z defetystów, wzywając ludzi, aby nie iść na spotkaniu 10, aby ponownie usłyszeć nudne przemówienie o perspektywach organizatorów reżimu więziennego zwycięstw wyborczych. Hasła powinny dotrzeć do masowej świadomości i materializować uzurpacji władzy powinno być karane zgodnie z prawem karnym. Bądź pewien, oszustwa i nieśmiały o słuchanie i mówienie – stanowisko to nie jest jasne, czy to jest, oczywiście, nie są odpowiednio opłacane przez podatników, banderlogov.

Luzem – Słuchaj Svanidze, Radzikhovsky, a Bóg mi wybaczy, Kandelaki, a nie na odwrót. Prawdziwe dla ciebie, wezwać ludzi do działań nieposłuszeństwo jechać całe rolki internetowych z nadzieniem, będzie obejmować wszystkich roszczeń sądy, przekazywanych do każdego pomysłu Lzhevladimire oszusta. To jest teraz oczekiwać, że dziesiątki milionów wyborców Ziuganow i Prochorow, splunął intrygantów, którzy czują się jak obcy we własnym kraju.

I wreszcie, kilka jasnych wrażenia z wyścigu wyborczego. Zapashnyy brutalny trener, zwycięzca boksie „Taniec z gwiazdami”, stwierdził, że jest delikatny i wrażliwy, doświadcza dyskomfortu z prześladowaniem ze względu na wsparcie publiczne dla władz kandydata. Taki stopień moralnych napędów głuchoty do zadyszki. Słyszeliśmy, czy te osoby cierpiące na anty firm Niemcowa Podrabinek Szenderowicz, Kasparow i innych, regularnie podlewane błoto na koszt podatników?

Jasne, budżety tych firm przekraczają kwoty przydzielone filantrop Khamatova królewskich rąk. Ale metamorfoza polarny. Inteligentny aktor Mironow nagle jastrząb w ochronie honoru i godności Putin wezwał do natychmiastowego porozumienia powyborczej z Nawalny. Już rozpatrywane Politkowskiej, Litwinienki i Shekochikhin nieznacznie wadliwej z Juszczenką, wszystkie małe krwiożerczego Eugene, powinna nadal simmered yushki Putina na ołtarzu zwycięstwa.

Rzemieślnik średnio Govorukhin, bibeloty sumienny ekranizator Agatha Christie i bracia Weiner, jak obskuranckich, Rogue technologii internetowej – to tylko prezent sto procent hit, długotrwałe atut opozycji. Brad przeżył umysłu i talent reżysera należy nadawać ponownie i ponownie, najlepiej w plastrach z wypowiedzi Putina o banderlogov. Należy zatrudnić innego wentylatora Putin DJ Groove, i nakazał mu, aby śledzić typu „Szczęście to nie może jednak być” recytatyw govoruhinsko-Putin.
Każdy użytkownik powinien wziąć te słowa do swojego konta i jak głosować na
następne wybory, które są z pewnością nastąpić wcześniej niż w ciągu 6 lat.

Pugaczowa dość niespodziewanie obsługiwane Prohorova Zhirinovskiy i wyzwanie. Takie Alla Borisovna, nie widzieliśmy się skandalem w momencie rezerwacji Leningrad. Niestety, zbyt nieśmiały piosenkarka w powietrzu, aby nadac rozmówek spędzony na skromnym kierowniczkę w 87. – tym razem przedmiotem nadużyć była znacznie bardziej dostojny. Ale nie sądzę, przez długi czas Pugaczowa nonkonformistka, więc dziękuję i na ten jeden.

Szacunek ogromnie (nie żartuję) Bozhena Rynska i jej towarzysz, porady vnyavshie jej najlepszego przyjaciela, równie przestrzegane (nie żartuję) Tatjana Tołstoj i odjechał od pierwszego dnia po wyborach w tym kraju w celu zapewnienia inspiratora rewolucji od jej futra jako swego niepohamowanym temperamentem. Rada dano trochę o czymś innym, ale dość spójne z czasem jako całości. Zakładamy, to uzgodnienie zasługującego pań w tle właśnie takie dramatyczne zdarzenia? Chciałbym.