623 Shares 7622 views

Jak ukryć pryszcze

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu cierpiała na pojawienie się trądziku. Czy zauważyłeś, ze zgrozą jasnym bolesnego pryszcz na własnej twarzy na dzień przed ważnym spotkanie? Lub rano przed rozmową? A może już cierpią na trądzik i nienawidzą te czerwone stan zapalny? Producenci środków czyszczących codziennie powiedzieć jak szybko leczy trądzik. Ale wszystkie dziewczęta od dawna realizowane z własnego doświadczenia, że cuda się nie zdarzają: nie będzie pozbyć się trądziku na jeden dzień przed planowanym posiedzeniem. A nawet więcej, nie będzie w stanie usunąć pryszcz pojawił się nagle w jednym rano. Będziesz informacje o tym, jak ukryć pryszcze na twarzy. Po tym wszystkim, można dokonać wady skórki całkowicie niewidoczny i przejść do żądanej daty, czując się piękna i pewna siebie.


Jak ukryć pryszcze? Istnieje kilka popularnych sposobów maskowania, wybór zależy od charakteru wysypki. Jeśli trądzik na twarzy o wiele lepiej jest użyć fundament i proszek. Rozłożone równomiernie na powierzchni gęstej fundamentu, a następnie smarować pryszcze, biorąc palec wciąż niewiele znaczy. Po tej procedurze stosuje się trochę proszku na twarz. Metoda ta wygładza niedoskonałości skóry bez zwracając uwagę na nich.

Poniższa metoda mówi, jak zamaskować pryszcze na twarzy, czy są sporadyczne zapalenie. Kupić specjalny korektor na trądzik z efektem terapeutycznym. Zastosuj produkt pojawił się pryszcz i wtopić krawędzie. Suszone suplementy korektor pomagają leczyć trądzik szybciej i korektor wygładzić kontrast pomiędzy wady i reszty skóry. Po korektor można stosować do neutralnego fundamencie dodatkowo skrywa wszelkie niedoskonałości.

Innym skutecznym ale mniej powszechna metoda opiera się na efekcie kropli do oczu. Zakup w vizin drogerii nanieść kilka kropel na waty i umieścić go na dziesięć minut w zamrażarce. Następnie dołączyć go do pryszcz i przytrzymać przez około pięć do siedmiu minut. Statki są wąskie i zaczerwienienie ustępują natychmiast. Zapiąć wynik stosując lekki krem tonowym lub proszku.

Być może będzie zrozumieć, jak ukryć pryszcze, jeśli spróbujesz specjalne środki matujące lub BB kremów. Biorą połysk z powierzchni i leczenia problemów skóry.

W każdym przypadku, aby być wrażliwy na dobór kosmetyków. Jakości, prawidłowo zamontowane zasoby tonalne daje maksymalny efekt. Na pojawienie się pięknej gładkiej cery niekoniecznie umieścić krem na całej skórze. Przykryć Tint nos, podbródek, a skóra wokół oczu, a następnie wcierać krem w kierunku kości policzkowych. Korektor powinien być nieco ciemniejszy niż naturalny cery. Ukryj pryszcze dobre maskowanie ołówków. Czasem wyglądają bardziej naturalnie fundament. Zebrać za sam jest narzędziem, które będzie dokładnie dopasować skórę. Jeśli używasz kombinacji ołówkiem maskującą i fundament – zadbać że ołówek na odcień jaśniejszy śmietaną. Na jasnej karnacji leży również kosmetyki odcienie różu, a dla osób ciemnoskórych są bardziej odpowiednie złote odcienie.

Można próbować ukryć pryszcze tonalny narzędzia z odblaskowymi cząstek. Te kremy są przeznaczone do maskowania zmarszczek i piegów, rozjaśniające skórę od środka twarzy.

Każda dziewczyna decyduje, jak zamaskować pryszcze na własną rękę, na podstawie osobistego doświadczenia. Co przyszła dziewczyna może wyglądać nienaturalnie na twarzy. Należy starać się, aby skorzystać z szerokiej gamy metod maskowania defektów skóry i określić, która metoda dała najlepszy wynik. Czysta skóra jest często kluczem do dobrej samooceny i pewności siebie.

Spróbuj w leczeniu trądziku, iść do kosmetyczki i wtedy nie trzeba by ukryć te wady.