284 Shares 3472 views

tagi lista „Yutuba”: jak dostać się do góry

Tagi – to słowa-klucze, krótko opisując istotę tego, co jest przedstawione w takiej czy innej formie. Jednocześnie działają one jako potężny środek promowania wideo – najbardziej hiper kanały video zawdzięcza swoją popularność do właściwej selekcji słów kluczy.

Tagi dla „Yutuba”: popularne

Lista popularnych wyszukiwań rosyjskie za odbiorców udostępniania wideo (opierając się na nich, a przepisanych tagów videoblogery) można podzielić na trzy grupy:

 1. Najbardziej popularne – humor, dowcipy, śmieszne historie, Ivangay. Tutejsze klucze vyglyadat tak: eeoneguy, Ivan Rudskoy, vlogi, blogi, komedia, humor, zabawne, śmieszne, trolling, Ivangay, wyzwanie, Ivangay i Mariana, Ivangay "rap", Ivangay i Mariana Ro Ivangay piosenki Ivangay nowy film Ivangay kissing Mariyanoy i temp. topn.
 2. Poniższa lista tagów dla „Yutuba” – dla twórców letspleev. Lista wszystkich popularnych kluczy cenzury: gry symulacyjne, gry, muzyka elektroniczna, hayflayf, alkoholu, delirium, nie palić, śmieszne, koparki, online, „szyna”, jak strzelać letsplei jaki program jest lepszy do usunięcia letsplei jak zrobić letspley dziewczynę dojrzałe, przegląd dzieci w wieku szkolnym, bardzo słaba obzorschik, jak, dizlayk i t. d.
 3. tagi lista "Yutuba" związane z blogerów: vlog, blog, piękno, vlogi, moda, blog, na zakupy, makijaż, wygląd, makijaż, makijaż, zakupy, styl, blogerów mody, recenzje, wakacje, moda, kosmetyki, odzież, prezenty, urody, Moskwa, Soczi, „blogerów” miasto Department Store, zakupy, praca, mąż, mama blogger, rozwój dziecka, jak inni żyją, video rodzina, domowe filmy, reality show i tak dalej. d.

Jak widać, popularne tagi nie pasuje do dowolnego pliku wideo.

Tagi dla „Yutuba”: lista pytań

Bardzo popularne są również pytania o znacznikach. Zostały one podzielone na kilka grup:

 1. Tzw dziwne pytania. W jakiej pozycji zasnąć? Jakie są Twoje zalety i wady? Co robiłeś rok temu w tym dniu? Co okres historyczny wybrałbyś żyć? Jakie słowo jest trudne dla ciebie znaczy? Jak nazywają cię w domu? Twoja dziwna fobia? Co ty zawsze irytujące? Co robisz, kiedy bardzo szczęśliwy? Jakie sztuczki można zrobić?
 2. Pytania o sobie. Celem swojego życia? Jakie są najbardziej uderzających cech swojej postaci? Najbardziej pamiętny moment w swoim życiu? Czego chcesz naprawić w przeszłości? Co może cię inspirują? Najważniejsze słowo dla ciebie? Co jadłeś dzisiaj? Czy łatwo cię oszukać? Co boisz się jak dziecko?
 3. „Jeśli ja”. Jeśli były produktem (zwierzęca, reżysera, lekarz, prezes maga, czarny charakter, milionerem) byś miał (czy nie)?
 4. Na szkole. Twój pseudonim w szkole? Jaki jest Twój ulubiony klasy? Czy lubisz chodzić do szkoły? Spóźniłeś się do szkoły? Co zrobić, gdy nudzi w klasie?
 5. Blogerzy i abonentów. Twój ulubiony blogger? Ile kanałów w abonamencie? Jak stary jest Twój kanał? Jaki był twój pierwszy film? Nie podpisać na blogger?

Zazwyczaj wybrane pytania, na które każdy ma coś do powiedzenia, to wyjaśnia ich „wirusową”.

Tajemnica popularności

Oczywiście, nie powinniśmy ślepo przepisać wszystkie popularne tagi dla „Yutuba”. przecinkami oddzielone – jest nieudana metodą. Trzeba tylko określić klucze 10-15, które dokładnie odzwierciedlają istotę tego, co pokazują. Powinny one być nie tylko powszechne, ale również muszą odzwierciedlać każde unikalne treści.

Pomyśl co kwerenda wprowadzony, jeśli chcesz znaleźć coś, co zostało usunięte w jej tworzeniu. Połącz tagi: „Książki” i „ciekawe” – w „dobrych książek.” Rozwijać ideę „ciekawych książek – 2017”. Przewiń do głowy i zapytania popularne literówki: dodać do kawy „espresso”, bloger – „blogger”.

Obserwować jak plik wideo nazwać twój ulubiony konkurentów (sama lista tagów dla „Yutuba” ukrytych – to „widzi” tylko wyszukiwarkę robota). Użyj sztuczki: będąc na stronie zawodnika, kliknij prawym przyciskiem myszy nazywają „Pokaż źródło strony”, aw następnym oknie tagu. Wszystko! Twoja lista tagów dla „Yutuba” jest gotowy!

znaczniki wyboru

Wielu blogerów do wybierania znaczników, zaleca się stosowanie planowania słów kluczowych (Google AdWords):

 • W wierszu „produkt, usługa” napisać tematu filmu, pożądane jest w jednym słowie.
 • W lewym okienku wybierz „Pokaż tylko bliskie warianty” – obejmuje „tylko ściśle związane z kombinacji klawiszy”.
 • Nacisnąć przycisk „Pobierz” i stosując odpowiedni dla siebie pierwszy znacznik z listy – można je także „pogoń” za pomocą słów kluczowych, aby zbadać inne odpowiednie klawisze.

Tagi – ważnym narzędziem w „YouTube” i nie tylko. Te słowa są kluczem nie tylko aby pomóc użytkownikowi odnaleźć to, czego potrzebuje, ale również blogger przynieść swoje stworzenie do upragnionego szczytu.