382 Shares 1194 views

Ile świnki mieszkają w domu i jak przedłużyć ich życie?

Potencjalni właściciele świnek morskich lub tych szczęśliwców, którzy mieszkają w domu te urocze zwierzęta, zastanawiasz się, ile świnki morskie mieszkają w domu? Aby wymienić jakieś konkretne liczby nie jest możliwe, ponieważ okres istnienia ma wpływ wiele czynników, które przeanalizujemy w tym artykule.


Przegląd

Home morświn – mały, ale bardzo lojalny zwierzę, które dobrze żyć w każdej rodzinie. Najważniejszą rzeczą – jest skromny i bardzo przywiązany do swego pana. Są nawet przypadki, gdy na widok osoby, zwierzęcia, zaczęła piszczeć z radości. Ich dzicy przodkowie były szczuplejsze i zwinny niż udomowionych potomków. Istnieją różne rodzaje ras lub świnki morskiej. Głównym – to:

  • długich włosach;
  • krótkowłosa;
  • naga.

Różnią się one przede wszystkim długi płaszcz koloru lub jej obecność.

Ile świnki mieszkają w domu?

Średni okres życia świnek morskich 5-8 lata. Oczywiście, nie są to zwierzęta, które zachwycają swoim właścicielom więcej czasu. Do tej pory znana historia świnki morskiej, który żył 15 lat. Jest to, nawiasem mówiąc, jest wpisany w Księdze Rekordów Guinnessa. Co wpływa na tę wartość, która może sprawić, że właściciel zwierzęcia, aby przedłużyć swoje życie? Poniżej omówimy to bardziej szczegółowo.

zawartość

Elektrolizer, w którym do życia świnki morskiej, powinny mieć solidną podstawy. Materiał w tym przypadku może być dowolny. Podłogi drut nie jest zalecane, ponieważ może to spowodować uszkodzenie nogi zwierzęcia. Akwarium do utrzymywania świnki morskie nie jest właściwe, ponieważ powietrze nie są wentylowane. Wybór wielkości porów około 1,5 metrów kwadratowych na świni. Na podłodze można umieścić trociny lub siano, a także złoże tkanek miękkich do zwierząt spała na nim. W zwierzakiem spać, można kupić specjalne pojemniki lub użyć małego garnka. W ciągu dnia, zwierzę lubi grać, więc konieczne jest, aby wyposażyć kamienicy mały karton, wisiorki, tunele i będzie szczęśliwy. Jak każdy gruzyn, świnki morskiej, bojaźliwy i częstego stresu może mieć również wpływ na jej zdrowie. Czyszczenie komórek powinien być stopień zanieczyszczenia, co do zasady, co najmniej 1 raz w tygodniu.

żywność

Ile świnki mieszkają w domu? Dla ich długowieczność jest ważnym czynnikiem – jest jedzenie. świnka morska dieta musi być jak następuje:

  • 60% – suchego pożywienia, korzystnie sienny;
  • 20% – dostęp do suchej karmy (groch, kukurydza, kukurydza);
  • 20% – soczyste żywność (owoce i warzywa).

Aby małe zwierzę było wygodne do jedzenia, miski powinny mieć dwa przedziały: dla skóry suchej i soczyste żywności. Świeża woda musi być stale w komórce w świnki morskiej, a do swojego zwierzaka przewrócił butelki wody, podłączyć go do ściany.

pielęgnacja

Również trzeba utrzymać zwierzę w czystej klatce, należy również dbać o siebie i zwierząt, nawet pomimo faktu, że Kowalski uważa, że produkt jest bardzo czyste zwierzęta. Jeśli masz długowłosa świnka morska, nie bądź leniwy dzień czesanie jej futro, więc to nie jest zdezorientowany i nie powodują dyskomfortu. Umyć zwierzę często nie jest to konieczne, to zwykle się dzieje, kiedy brudny futro, raz w tygodniu wystarczy. Jeśli podejrzewasz, że wszy zwierząt lub pchły, a następnie natychmiast skontaktować się z kliniką weterynaryjną, a nie próbować je usunąć samodzielnie.

gra

Wytworzyć świnkę z klatki codziennie przez co najmniej kilka godzin do zwierząt może być dość bieżącą o i symulowane. Jednakże, należy zachować ostrożność i obserwować wszystkie ruchy zwierzęciem lub może być niemile zaskoczony, aby zobaczyć druty peregryzennye i gryźć kapcie.

Więc teraz wiesz ile świnki morskie żyją w domu, i co zrobić, aby cię zadowolić trochę zwierzę tak długo, jak to możliwe.