255 Shares 5236 views

Produkty, palniki tłuszczu – Odchudzanie skutecznie

Jeśli chcesz stać się szczuplejsze, diety dla utraty wagi powinny być dobrane z wielką starannością. Każdy wie, że główną przesłanką utraty wagi jest zmniejszenie porcji, całkowite odrzucenie niezdrowej żywności i zwiększenie aktywności fizycznej. Ale niewielu pamięta, że nadal istnieje wiele produktów, które przyczyniają się do szybszego opieki dodatkowych kilogramów. Wynika to z faktu, że niektóre z nich stymulują układ trawienny, poprawiają przemianę materii i oczyścić jelita. Ponadto, trawienie tłuszczu strat wielu ciała spędza wystarczająco dużą ilość energii, a tym samym zmniejszenie kaloryczności pokarmów.


Przed rozpoczęciem korzystania z produktów, spalaczy tłuszczu, pomyśl, ile wody pić w ciągu dnia. Wiesz, że nigdy nie będzie w stanie schudnąć, jeśli ciało nie będzie się ich codzienne normę. Trzeba pić około 30-35 gramów. wody na każdy kilogram masy ciała. Oznacza to, że dla dziewczynki z miniaturowym 50 wystarczającej kg 1,5 litra dziennie, ale duża człowiek, których masa ma tendencję do 100 kg, muszą mieć co najmniej 3 litrów. W tym przypadku jest to po prostu zwykła czysta woda, bez soku, bez kawy, herbaty lub zupy nie są zawarte w tym tomie. Oczywiście, w przypadku problemów z nerkami, obrzęk dzienna dawka cieczy powinny być zgodne z lekarza prowadzącego.

Ale ważne jest, aby schudnąć, tylko zmieniając wodę stosuje się normę, to jest niemożliwe. produkty niskotłuszczowe produkty nabiałowe, kapusta, ogórek, imbir, zielona herbata, przyprawy, grejpfrutowy: do tego, używania, a inne popularne produkty, palniki tłuszczu zrobić.

Na przykład, dzienne spożycie produktów mlecznych przyczynia się do zwiększenia liczby specjalnego hormonu, który promuje spalanie tłuszczu w komórkach. Ponadto zmniejszają one strawność tłuszczu i przyspiesza przemianę materii.

Jeść kapustę, który jest zawarty w wykazie produktów odchudzających, promuje naturalne oczyszczenie jelita z toksyn. Nie może być kapusta, kalafior czy brokuły. Nawiasem mówiąc, był to ostatni rodzaj pomaga normalizować metabolizm żeńskich hormonów płciowych – estrogenów.

Imbir poprawia dopływ krwi do żołądka, co przyspiesza przemianę materii i powodując rozpad komórek tłuszczowych. Jest to ułatwione przez to zawiera olejki eteryczne oraz fakt, że jest to naturalny środek rozszerzający naczynia krwionośne. Bez szkody dla zdrowia imbiru mogą być spożywane przez cały rok, dzięki czemu na przykład herbata imbir lub dodanie go do potrawy.

Ale takie popularne produkty, palniki tłuszczu, jak ogórki, lepiej tylko w ich naturalnym dojrzewaniem. To niskokaloryczne warzywo lepiej jest jeść ze skórą, w rzeczywistości jest to większość witamin i minerałów. Ponadto, ogórki mają łagodne działanie moczopędne, co w połączeniu z wykorzystaniem dużych ilości wody pomaga zapobiec obrzęk.

Grejpfrut jest od dawna znany jako jeden z najlepszych produktów do walki kilogramów. Panuje przekonanie, że bez zmiany diety i jedzenia tylko na ½ owocu przy każdym posiłku, to jest możliwe do dwóch tygodni, aby stracić do 2 kg.

Wiele przypraw są także uważane za skuteczne narzędzie do utraty wagi: przyspieszają przepływ krwi i zmniejszyć nawet poziom cukru we krwi.

Produkty, palniki tłuszczu w połączeniu z właściwego odżywiania i umiarkowanej aktywności fizycznej w krótkim czasie pozwalają stracić kilka dodatkowych kilogramów. Ze względu na przyspieszenie metabolizmu GI i kuracji odchudzającej jest szybsza, a nie będą zwracane dodatkowy ciężar.