490 Shares 7506 views

„Piaskownica” – tort dla dorosłych i dzieci: pomysłów

„Piaskownica” – ciasto, które można nie tylko leczyć małe dziecko, uwielbia budować zamki. Może to stanowić smaczną niespodziankę i dorosłemu jak przypomnieniem jego dzieciństwa spędziła razem wakacje na piaszczystej plaży lub innych pamiętnego wydarzenia. Dziś porozmawiajmy o tym, jak upiec i udekorować ciasto.


shortcakes

„Piaskownica” – ciasto, do przygotowania którego można używać różnych ciast: od zakupionego miodu najbardziej wyszukany i wyrafinowany. Takie rodzaju dekoracji wskazują prostą postać, na przykład, prostokątny lub kwadratowy, w jednej warstwie. W tym celu, odpowiednie podstawy ciasta na herbatniki lub nawet bardziej złożonych tekstury: zaciągnięcia, galaretki i mus Mega. Jednakże, jeśli masz zamiar zrobić piaskownicę nie tylko pasochki ale ułożone Blokady, możesz mieć problemy z odpornością pleśni. Aby tego uniknąć, należy żeberka (wypełnionych rur koktajlowych rozpuszczoną czekoladą, bambus szaszłyki), a dla wysokich wież jako podstawa, wybierz lekkie kubki gofry i kosze na lody. Ciasto „sandbox”, który znajduje się pod zdjęciem, ozdobione wieżami, tworzył jeden z nich.

elementy dekoracyjne

Co z pewnością będzie miało w piaskownicy? Oczywiście, sprzęt do gier Sand: Pasco, łopaty, grabie, wiadra i inne. Ktoś ozdabia ciasta slajdy, ławki, huśtawki, piaskownica, ponieważ niektóre nie.

Najprostszym sposobem, aby podobny wystrój – rzeźbić go z kitu. W tym celu ogrzewa się na łaźni wodnej przez kilku czekolada „marshmallow” i ugniatać plastikową płynnego ciasta przy użyciu mąki zamiast cukru pudru. barwniki spożywcze stosuje się do barwienia masy w żądanym kolorze. Używaj go jak glina i gotowy do przedstawienia danych liczbowych krótko w lodówce.

Istnieją także inne opcje. Na przykład, można to zrobić za pomocą strzykawki i kwiaty drewnianych elementów za pomocą różnych dysz. Jako zasadę bitej śmietany przy pomocy oleju i mleko skondensowane (w równych ilościach) lub stopionej czekolady z dodatkiem niewielkiej ilości masła kakaowego. „Piaskownica” – ciasto, które będzie ładnie wyglądać słodycze w formie muszli, kolorowe kamienie.

Jak zrobić piasku?

„Piaskownica” – ciasto, które należy pamiętać o ciepłym letnim piasku. Aby taka powłoka może być w różny sposób. Na przykład, z okruchów gotowego marcepanu lub nawet zwykłego cukru trzcinowego.

Ale zaawansowanych piekarze oferują bardziej postępowy sposób. Ciasto „piaskownicy dla dzieci”, ozdobiony weluru, wygląda bardzo stylowy. Aby to zrobić, należy użyć pneumatycznych lub elektrycznych pistoletów lub gotowych butelek ze śmietaną. Można je kupić w sklepach towarów na kulinarnej kreatywności i zastosowanie takiej farby jest bardzo proste: wystarczy spryskać krem na torcie, po przejechaniu otaczającą powierzchnię folii lub gazet.

Można gotować własne krem zamszu. Stopienia oddzielnie od siebie o 20 g masła kakaowego i czekolady białej połączyć i dodać żółty, brązowy beżowy lub barwnik, pozostawiono do ochłodzenia do 30 ° C. Stosuje się konwencjonalne działo budowlane (powiedzmy, nowy) na warstwie kremu. Pamiętaj, aby w lodówce ciasto przed rozpoczęciem prac!

Nie zapomnij, aby przypominać dziecku, że nie ma żadnych piasek smaczne i jadalne, więc starał się nie być traktowane z nimi na spacer.