420 Shares 8562 views

Najdroższe rasy psów … Co to jest?

W dzisiejszym świecie, psy nie są jedynymi przyjaciółmi człowieka, ale w niektórych przypadkach, a stan sprawności żywo. Dzisiaj najdroższy pies rasy jest właściwie nieznany, ponieważ cena psa zależy nie tylko od gatunku, ale również od producenta titulovannosti, cech osobistych, i tak dalej i tak dalej.


Ale mimo to, można zrobić listę dziesięciu najdroższych ras, z przykładowym zakresie cen. A jeśli najdroższe rasy psów mogą pochodzić tylko na światło o najdroższych psów na świecie jest dobrze znana. Do tej pory, jest to czerwony mastiff tybetański nazwany Hongdong. Niedawno został on nabyty milionerem z Chin za pół miliona dolarów. Podczas gdy normalna cena tej rasy wynosi od dwóch do siedmiu tysięcy dolarów. Ale przystąpić do przeglądu:

10

Rottweiler. Rasa ta została po raz pierwszy „zauważony” w połowie XVIII wieku w Niemczech, mianowicie w miejscowości Rottweil. Od samego początku, psy te były przeznaczone dla bydła, ale kiedy były koleje, nie muszą stać się psy i zaczął używać jako ochroniarze. Koszt elitarnych szczeniąt tej rasy w zakresie od 1 do 6000 dolarów.

9

Saluqi (perski Chart). Rasa ta została wyhodowana w Egipcie na początku naszej ery. Dla tych psów są bardzo skomplikowane, utrzymanie i pielęgnacja, jak oni potrzebują dużo biegania, aw szczególności bardzo siedzący tryb życia, w ogóle, a ponadto są selektywne w żywności. koszt zaczyna się od $ 2,500.

8

Mastif tybetański. Te psy – symbol chińskich elit i należą do najstarszych ras na świecie, i dlatego są one wyznacznikiem statusu. Byli strażnicy klasztorów tybetańskich i chyba wyłącznie dlatego rasa ta jest owiana ogromną liczbę mitów i legend. Mastifów Tybetańskich koszt waha się od 2000 do 7000 dolarów.

7

Kanadyjski Husky (Eskimo pies). Pierwotnie rasa ta jest aktywnie wykorzystywana w wyprawach jak psów zaprzęgowych, ale obecnie istnieje bardzo niewiele okazy rasy, które pomogły te psy ubiegać się o tytuł „najdroższym rasy psa.” Teraz koszt kanadyjskich husky waha się od 7000 $.

6

Cavalier King Charles Spaniel. Ten „królewski” pies ma swoją nazwę na cześć króla Anglii Karola II. I choć sam król nie stała się eliminacja korzeń przyczyną spaniel, ale stał się pierwszą znaną osobą, która ma w danej rasy. I jak nawet sama nazwa wskazuje, to pies może słusznie znieść status najdroższe rasy psów. Koszt tej spaniel waha się od 1000 do 6000 dolarów.

5

Chow Chow. Pierwsze wzmianki o tej rasie znalezionego w Chinach 200 lat przed naszą erą. Cena tego starego psa wynosi od 1 do 8500 dolarów.

4

Lovhen (Bichon Lyon). Tłumaczone Nazwa rasy oznacza mały lew. Został on opracowany w Europie, ale w tej chwili te psy mają bardzo mało. Dlatego też, po raz kolejny, wartość tej rasy jest spowodowane, między innymi, także jego rzadkość. Koszt tych „lwy” mieści się w przedziale od $ 5000-8000.

3

Buldog angielski. Choć bardzo często w tych ras psów, są one drogie ze względu na charakter kojarzenia i produkcji nowych gatunków, a koszty wysokie urodzonych szczeniąt Bulldog rodziców wynosi około 9000 dolarów.

2

Egipska pies faraona. Jest to najstarszy z istniejących psów. Przynieśli w starożytnym Egipcie, a później przyniósł na Maltę i do dwóch tysięcy lat hodowli „Faraonów” właśnie tam. Aw 1974 roku otrzymał tytuł psów Faraon „narodowego maltański psa.” Koszt „wiernymi towarzyszami faraonów” przedziale od 2500 do 10000 dolarów.

1

Samoyed Husky. Psy te były hodowane na Syberii, jako sanki rasy. Koszt najlepszych przedstawicieli tego gatunku sięga wysokości 11 tysięcy dolarów.