187 Shares 3710 views

Zwiększa Kyivstar

Wojna informacji pomiędzy dostawcami komórkowej MTS, Kyivstar i rząd, reprezentowany przez AMCU dalszym udziałem w nim wszystkie nowsze media.
Wystawiając firm komórkowych w monopolizacji usług transmisji danych głosowych zostanie ogłoszony w sierpniu, jak donosi Komitetu press-wydanie-monopolistycznego Ukrainy.
Tymczasem Kyivstar poszukuje i wykorzystuje wszystkie sposoby, aby utrzymać obecny plan w tej modyfikacji. Po tym wszystkim, te ekskluzywne stawki za maksymalnym zyskiem w stosunkach rynkowych.
Po pierwsze, Kyivstar obosnovoval wzrost taryf i usług oraz wpisowego, tylko wskaźniki ekonomiczne. Teraz rozpoczęła kampanię PR twierdzą planów działania na przyszłość. Na przykład, ostatnia konferencja prasowa Kyivstar ma na celu stworzenie dźwigni licencję 3dzhi jako przyczynie wejście abonamentu.
Kyivstar zdecydowała się „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”: wymagają pokrycia 3G + planuje zostawić samo bez zmian. Doskonała logika. Dai Dai. Jak w przedszkolu. Dajesz nam, że mamy coś.
Nie wiem, co wszyscy ten sam koniec dłuższego konfrontacji, ale w kierunku pozytywnych zmian dla klientów nie ma dobrego zakończenia.
Tymczasem, podczas gdy nie jest zamieszanie i komunikacja kulturowa w mediach Kyivstar stale rośnie:
– Didzhingl serwis z Kyivstar – wzrost płatności o 50%.
– CLIR – warto UAH 10 do 15.
– inne vosstrebovanye dodatkowe usługi wzrosły o 50 proc. Co ciekawe ACU i obih fatkah wie? Wątpimy!
Kyivstar absolutnie nie słuchać agencji rządowych i państwowych w dalszym ciągu podnosić stopy i nikt nie jest w stanie wpłynąć na to, z wyjątkiem abonentów. Ludzie, dlaczego Kyivstar – dzisiaj jest to najbardziej kosztowny. Idź do innych operatorów, a zacząć myśleć o własnym budżecie. Tak, Kyivstar – jest jakość, ale dla pieniędzy, że jest szalony pompowanej z nas – nie warto. Tak to prawda, jesteśmy przywiązani do mojego pokoju i nie chce go zmienić, ale jak dotąd nie ma prawa pozwalając operatorowi na zmianę, a liczba rezerwy – umieścić kartę SIM Kyivstar do lepszych czasów. Szczególnie dlatego, że istnieje sposób, aby umieścić przekierowanie do nowego pakietu startowego.