209 Shares 7645 views

Mogę uprawiać seks w wodzie? Woda i seks – dwa niekompatybilne rzeczy?

Pytanie – czy to możliwe, aby mieć seks w wodzie jest istotne dla tych, którzy mają już dość zwykłego, tradycyjnego miłości i chce spróbować czegoś niestandardowego. Cóż, dlaczego nie! Ale trzeba znać wszystkie niebezpieczeństwa nowej rozrywki. Są uważamy.


Seks w wodzie „za” i „przeciw”

Mężczyzna – dziwne i ciekawe stworzenia. Po pierwsze, on po prostu chce relacji z płcią przeciwną, a następnie, gdy odpowiedni obiekt zostanie znaleziony, a związek trwa rok lub dwa, a nie, to widać we śnie jest coś, co jest trudno powiedzieć – słowem, egzotyczne.

Być może dlatego niektórzy z nich zastanawiają się – czy to możliwe, aby uprawiać seks w wodzie? Na pewno nie ostatnia rola w edukacji seksualnej narodu odtwarzać filmy zagraniczne, w których aktorzy są dość lubiący siebie prawej stronie wodospadu. W tym sensie, pamiętam filmie „Cocktail” z niegasnącym (a wtedy jeszcze bardzo młody) Tom Cruise. Ale może to po prostu wydaje się tak niezwykłe? Co może rzeczywiście zagrozić radość miłości w wodzie?

Argumenty „przeciw”:

  1. Zanieczyszczenie wód, rzek i mórz.
  2. Jeśli brud lub wszelkie bakterie dostać się do kobiecej pochwy, będzie długo pamiętać to doświadczenie, ale nie ze względu na znakomite wyniki, ale ze względu na dyskomfort.
  3. Antykoncepcja w wodzie trudne.
  4. Znani seks na plaży nie może być aż tak efektowne zawód w praktyce, ponieważ piasek – to bardzo zły sąsiad, nawet jeśli on nabilsya spodnie, i to, co się dzieje, gdy dojdzie do odosobnionym miejscu?

I może przynieść inne argumenty, ale wystarczająco dla nich. Ale argumentem „za” jest tylko jedna: romantyczny estetyzm. Jeśli ludzie chcą nowych doświadczeń, jest on zdolny do jakichkolwiek eksperymentów.

Czytelnik zrozpaczony postanawia, że odpowiedź na pytanie – czy to możliwe, aby uprawiać seks w wodzie, został już podany, a to jest zdecydowanie negatywna. Nie, spokojnie, nie panikuj! Woda może być używany, ale jako platforma eliminacjach i głównym działaniem jest lepiej przenieść wszystko jedno zwykłe łóżko, korzystnie większa.

Kocham pod wodą jest możliwe?

Wiesz, że większość czasu ludzie nie słuchać rad, a nie, i nie ma nikogo. Dlatego dla tych, którzy nie są przekonani o wcześniejszych argumentów, możemy kontynuować. Tak, jeszcze jeden spalanie pytanie – czy uprawiać seks pod ewentualnej wody? Oczywiście, można. Ale to arsenał jest bardzo ograniczona. O przydatności aktu mowy nie ma, to raczej gra miłości z elementami seksu oralnego. Nie myśl, że tylko mężczyźni korzystają, dla dżentelmena i, w razie potrzeby, może proszę pani. Jednak znowu, jest to dość niewygodne. Ale szaleństwo niezadowolony ze swojego życia seksualnego normalni ludzie nie boją się żadnych przeszkód. Więc śmiało, do zwycięstwa!

Bezpieczny seks w wodzie

Oczywiście ci, którzy chcą do uzdatniania wody nie jest ze swoim partnerem długoterminowej, są zainteresowani w pytaniu – czy to możliwe, aby zajść w ciążę podczas seksu w wodzie? A odpowiedź jest pozytywna. Powody są dwa:

  1. Podczas kochania się w prezerwatywie wody może spaść, a człowiek pokryty tęsknoty, po prostu nie czuć, że seks chronionego przekształcony niezabezpieczony.
  2. Plemniki są przebiegli, mogą korzystać z medium, czyli wodę i dostać się do środka kobietę, a następnie każdy będzie zaskoczeniem.

Czy warto ryzykować?

To nie jest tak łatwe, i pytanie – czy jest możliwe, aby uprawiać seks w wodzie, prawda?

Dla fanów egzotyki jest kompromisem – seks pod prysznicem lub wanną

Ci, którzy są bardzo zdenerwowany, aby ogłosić: nie czas na rozpacz. Z dala od ośrodka można znaleźć radość z obcowania w wodzie.

A co najważniejsze: człowiek nie interesuje możliwe jest uprawiać seks w wodzie morskiej, ponieważ ten ostatni jest daleko od niego. Ale jeśli ktoś naprawdę dba o morzu jako łóżko, niech pamiętają: błona śluzowa nie może radować soli. Ale zostawić go.

Teraz interesuje nas tylko jedno: czy to jest w wodzie do poznania przyjemności seksu, nawet w domu? Tak. Odpowiedź brzmi: tak. I jest to najbezpieczniejszy sposób, to jest, oczywiście, prysznic lub kąpiel. Jednakże, pod prysznicem, można wsunąć i złamać coś dla siebie lub partnera, ale jest to dobra cena dla orgazmu? Zwłaszcza, że zawsze można podjąć środki ostrożności, takie jak leżała na podłodze maty prysznic, który nie ślizgać.

Oczywiście, najlepiej w tym sensie, wyjście jest wanna z jacuzzi, ale to nie jest tanie.

Innymi słowy, aby uprawiać seks w wodzie, oczywiście, że jest to możliwe (a nawet pod wodą), ale ta miłość jest związane z wieloma trudnościami. Jeżeli dana osoba jest gotowa, aby je przezwyciężyć, jest prawdopodobne, że jest przeżyć coś nowego i nieznanego, lub rozczarowany.