817 Shares 7658 views

„Złote Piaski” braterskie morze: jak uzyskać i czy jest reszta

Ci, którzy odwiedzili „Złote Piaski” na Morzu Brack, porównując to miejsce do Soczi. Można także zrelaksować się i opalać. Ale wielu, wyjeżdżasz na wakacje, starają się odwiedzić inne kraje i podróżować. Ostatnio jednak popularność „Złote Piaski” jest znacznie zwiększona. Wśród gości można zobaczyć nie tylko obcokrajowców, ale również rosyjskim. Jednak wiele podziwiać to miejsce i planujemy odwiedzić to więcej niż raz.


Braterskie Sea „Złote Piaski”

Reszta w tym miejscu zyskuje na popularności. Warto zauważyć, że tytuł „Złote Piaski” – ludowych. To nie jest ośrodek. Ta plaża znajduje się nad brzegiem z Brack zbiornik w Nukutsky Okręgu dzielnicy Ust-Orda Buriacji. Nie tak dawno temu nie było obchodził 35-lecie. W rzeczywistości Nukutsky Rejonowy posiada szereg urodzin. Po raz pierwszy powstał w 1938 roku, w styczniu. Został on wydany dekret Prezydium Centralnego Komitetu Wykonawczego, zgodnie z którym część Alarsky stał Nukutskim Aimag. Ale w 1962 roku obszar ten został wyeliminowany. Po 10 latach, podział administracyjny został zwrócony. W rezultacie, nie było Nukutsky District.

Droga do plaży

Z Irkucka do dostać się do plaży może być kilka sposobów: poprzez Kutulik lub poprzez Nukuty. O ile się „Złote Piaski”. Sea braterskie z Nukut znajduje się około 350 kilometrów. Ten sposób jest o wiele lepiej. Przy wyborze trasy należy wziąć pod uwagę, że ta ścieżka jest dłuższa niż 50 kilometrów. Po Nukutov to dobra droga żwirowa. do jej promocji nie jest trudne.

Jak na drogach poprzez Kutulik, jego zasięg jest słaby. Droga między tym rozliczenia i Hadahanom praktycznie nieprzejezdne. Tam kiedyś droga asfaltowa. Z jej małym lewo. Cała droga pokryta jest głębokie dziury, doły i gorochkami. Jeśli żal zawieszenia, przejażdżka lepiej na pierwszej trasie.

Jak się tam dostać

Więc zdecydowaliśmy się odwiedzić „Złote Piaski”. Braterska morze jest dla kogoś nie tak blisko. Aby dotrzeć do plaży, trzeba przejść do autostrady Moskwa i przenieść się do Zalari. W miejscu, gdzie wskaźnik jest ustawiony na „Balagansk – Novonukutsk” toczyć. Po kilku kilometrach odbiega drogowych. Tu skręcamy w prawo.

Novonukutsk – jest to ostatnia osada wielkich rozmiarów w drodze do plaży. Warto zauważyć, że można spróbować w lokalnej kawiarni to Buryat pozach. Oczywiście, nie należy zapominać o pojeździe. Należy wypełnić. Wsie nie mają stacje benzynowe. Należy wziąć to pod uwagę.

Przed dotarciem Hadahana trzeba skręcić w lewo. Tutaj droga pole z żwiru. Melhituy – jest to ostatnia osada, a następnie – „Złote Piaski”. Braterska morze można zobaczyć na około kilometr.

na plaży

Warto zauważyć, że wejście do opłaty plaży. Koszt to 100 $. nie wpływa w tym samym czasie pobytu na plaży w cenie. Natychmiast przychodzi las brzozowy zespołem. To tutaj wielu turystów ustawić swoje namioty. Lesie – „Złote Piaski”. Braterska Sea spełnia wszystkie ciepłą wodą i delikatnie opadający plażę.

Plaża jest mała i żółty. Dno zbiornika, jak również plaża, łagodnie opadający. Główną zaletą tego miejsca jest to, że woda nagrzewa się ładnie i szybko. Ale fani nurkowania jest to miejsce, aby pójść za burtę. Głęboka przestrzeń zaczyna się daleko od brzegu.

Śmieci nie jest tutaj, bo każdy, kto wchodzi na plażę, dają specjalne worki. Raz można je umieścić na drodze. Napełnione worki zebrano za pomocą specjalnych maszyn i wyjąć. Jeśli chodzi o toalety, tam są drewniane. Jeśli nie posiadasz namiot, można go wypożyczyć w razie potrzeby. Aby to zrobić, należy założyć specjalną obudowę „wysoki komfort miejscu.” Namioty są solidne i mocne.