185 Shares 5663 views

komórka "Samsung 5611" (GT-S5611 Samsung): charakterystyka i opis, cena. opinie użytkowników

„Samsung 5611” jest bardziej zaawansowaną wersją swojego poprzednika – model 5610. W kategorii budżetowej gadżetów, to praktyczny i kompaktowy telefon jest w stanie dać szanse konkurentom z szeregiem cech i reprezentacyjny wygląd.

wygląd

Jako materiał dla programistów o grubości ściany stosuje się zwykłe tworzywa sztuczne. Warto zauważyć, że chociaż zespół i wygląda bardzo wysokiej jakości, przewracając skrzypienie klawiszy i joystick sterowania. Przez ten dźwięk, można się przyzwyczaić, ale wciąż było mało przyjemne. Kupujący może wybrać biały, srebrny lub czarny wariantach kolorystycznych modelu.

Na przedniej stronie telefonu „Samsung 5611” to ekran jest słuchawka nad nim i pod nim – klawisze. Przycisk włączania / wyłączania urządzenia – po prawej stronie ściany, na lewym skorygowane, dostosować klawisz głośności. gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, średnia znajduje się w górnej części telefonu, a tu można znaleźć złącze ładowarki micro-USB, ukryty specjalną wtyczkę. Tylna kamera zamontowana panel LED flash i głośnik, w dolnej części gadżetu jest mikrofon.

Telefon „Samsung 5611” ma następujące wymiary: 49,7 x 118,9 x 12,9 mm i wadze '91 Jak widać, urządzenie okazało się dość zwarta, więc jest bardzo wygodny do przenoszenia.

pokaz

Ekran ma standardową TFT matrycy i wielkości 2.4 cali, jego rozdzielczość wynosi 240 x 320 pikseli. Obraz na tym małym wyświetlaczu wygląda znośnie dobrze, nawet przy takiej małej liczbie punktów. Odwzorowanie kolorów okazała się całkiem dobra, kolory są jasne. Kąty widzenia są niedoskonałe, ale szczerze, że nie można uznać za minus.

Czcionki i obraz na wyświetlaczu pojawi się godny, więc praca z urządzeniem jest bardzo wygodna – 262 000 kolorów, aby poradzić sobie z jego funkcji. Aby przeprowadzić żadnego poważnego problemu na tak małym ekranie, być może, nikt nie będzie. Ale jest całkiem zdatne do użycia zwykłych funkcji.

parametry techniczne

W „Samsung 5611” telefon ma procesor jednordzeniowy, taktowany zegarem 460 MHz. Ta moc jest wystarczająca do normalnych zastosowań, funkcji multimedialnych, jak również dla bezpretensjonalny gier, które nie wymagają potężnego „Iron”.

Składowanie jest dostępna tylko 256 MB. Po raz pierwszy, nawet ta ilość pamięci jest wystarczająca, aby przesłać do telefonu przez wiele utworów muzycznych lub zrobić kilka zdjęć z aparatu. Aby rozwinąć zdolności gadżetu jest przewidziany pod gniazda baterii na karty pamięci microSD; Model uznaje kij do 16 GB.

Właściciele telefonów docenią obecność godnej Bluetooth i zdolność do pracy w sieciach 3G.

kamera

„Samsung 5611” otrzymała wysokiej jakości aparat, który może wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 5 megapikseli. To nie jest tylko zwykłym optyka, wprowadzone do urządzenia po prostu tam być. To sprawia, że bardzo schludny i czysty obraz zarówno na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Naturalnie, z deficytem oświetlenie jakość obrazu gwałtownie spada, choć z lampą błyskową LED. Ale w razie potrzeby optyki jest w stanie uchwycić dobry strzał nawet w ciemności.

Mówi wielki autofocus, dzięki któremu możliwe jest tworzenie takich dobrych zdjęć. Wyregulować kontrast i jasność wyprodukowany w zależności od warunków, przyczyni się do osiągnięcia rezultatów bardziej akceptowalny fotografowanie.

Tutaj z małym zestawem różnych opcji, wśród których znajdują się filtry, przełączanie między trybami zdjęć i filmów, zmiana rozmiaru obrazu, Flash / wyłączanie i więcej.

Rozdzielczość wideo specjalnie nic nie może się pochwalić – 320 x 240 pikseli. Jednak warto zauważyć, częstotliwości 30 klatek na sekundę, dlatego obraz nie bardzo spowalnia i wygląda całkiem nieźle.

odtwarzacz dźwięku i audio

Ze składnikiem dźwięku są niejednoznaczne. Dobry odtwarzacz odtwarza muzykę w słuchawkach, oczywiście, na jakość basu i innych ciekawych funkcji związanych z aplikacjami droższych modeli, a nie słowa, ale nadal słuchać ulubionych utworów i jest całkiem możliwe, na tym urządzeniu. Minusem jest to, że system nie rozpoznaje cyrylicy i długie tytuły utworów.

Gadżet jest ustawiona dość ciche słuchawki, więc rozmówca nie jest bardzo dobrze słyszalny. Głośnomówiący nazywa i słuchanie muzyki ma średnią wielkość i jakość. Dla fanów twórców radiowych devaysa świadczonych radio FM.

bateria

Bateria w Samsung GT S5611 okazał się dość skromne, tylko 1000 mAh. Ale warto pamiętać, mały ekran telefonu farsz i słaby, więc kiedy umiarkowane korzystanie z urządzenia jest dość stanie przetrwać pięć dni bez żadnych dodatkowych opłat. Twórcy twierdzą, że model czas rozmów działa około 5 godzin, a czas czuwania – 310 godzin. Wskaźniki nie są tak złe, tak że przez wad takiej baterii nie jest konieczne rangi.

wniosek

Samsung GT S5611 cena jest już zbyt wysoka: od 3778 do 5900 rubli. Nawet pozwalając na jakiś niewątpliwych zalet urządzenia jest oczywiście zbyt wysoka – nie ma wątpliwości, południowokoreański producent spadł nieznacznie do marki. Jeśli mówimy o samym modelu, mamy przed sobą klasyczne pracowników państwowych z wielu zalet i wad. Ekran jest bardzo mały, ale wysokiej jakości. Ze względu na niewielki rozmiar wyświetlacza, niska rozdzielczość nie jest szczególnie uderzające. Byliśmy zadowoleni z dobrym aparatem z zakresu funkcji i zdolność do strzelania dobrych filmów. budowa ciała jest dobre, ale skrzypienie klawiszy jest bardzo krępujące. Urządzenie jest w stanie rozpoznać wszystkie karty do 16 GB, podczas gdy wiele tańsze i skromny aparat stabilnie działać kij do 32 GB. Na ogół, gdy telefon jest dość dobry, ale wiele będzie apelować zawyżone ceny.

"Samsung 5611": opinie klientów

Właściciele większości wolą poprzedni model urządzenia: uważa się, że otrzymał bardziej wygodne, trwałe i wydajne.

Niektórzy klienci mieli problemy z tworzenia list odtwarzania w odtwarzaczu, a także wraz z uruchomieniem torów za pomocą karty pamięci.

Głośnik „Samsung 5611”, który jest charakterystyczny dla większości negatywne, kupujący wydawało się zbyt cicho. Również krytykuje książkę telefoniczną, praca z bardzo niewygodne: nazwa kontakt może pomieścić maksymalnie 20 znaków. Właściciele mylić dźwięk z kamery, które nie mogą być wyłączone.

Wiele krytykować systemu dla różnych trzasków i długie przetwarzania informacji. Inni jednak są bardzo zadowoleni z pracy maszyny napełniającej.

Występują problemy z baterią. Jeśli chodzi o jego „przetrwania” opinii różnią: jedna opłata za mało, dla innych jest zbyt mała. W rzadkich przypadkach, nie jest nieautoryzowane dezaktywowanie gadżetów, a baterie są odprowadzane przez jedną działkę.

Obudowa prawie nikt nie piętnuje nie powodować: silna wygodne, kompaktowe. Użytkownicy często upuścił telefon, ale on nadal działa normalnie. Narzekają, że oprócz braku oryginalnych okładek, dlatego trzeba szukać chińskiego, koncentrując się na wielkości ciała.

Aparat lubił prawie wszystko: piękne i wyraźne zdjęcia, wspaniałe autofokusem i lampą błyskową LED. Chociaż formalnie żarówka nie może być używana jako latarka, jest jedna sztuczka: przejdź do trybu wideo i włączyć podświetlenie, uzyskując w ten zaimprowizowany źródła światła.

Innym aspektem zdezorientowanych właścicieli „Samsung 5611” – w cenie. Ich zdaniem, ten pasek jest zbyt wysoka ze względu na markę i jakość nie pasuje do urządzenia.