109 Shares 2958 views

Aquario – pompa do stabilnej pracy. Przegląd i opinie

W celu podniesienia wody z imponującej głębokości i doprowadzania go do systemu pod ciśnieniem, konieczne jest użycie specjalnego sprzętu, który działa w trudnych warunkach. Urządzenia te obejmują pompy wiertniczego, który powinien mieć wytrzymałość i zdolność do ulegania płynu ciśnieniowego.

Jednak warunki te nie są jedynymi, które muszą spełniać, aby osiągnąć dodatni wynik na długi czas. Ważne jest, na przykład, upewnij się, że w treści piasku pompowanej cieczy nie jest zbyt wysoka. Jednak na rynku można znaleźć modele, które nie są tak wrażliwe na jakość środowiska.

Pompa wybierz Właściwości

Wśród głównych cech urządzenia pompującego należy przeznaczyć na przecieki, ponieważ tłoczonego medium nie powinny stykać się z elektroniką. Jako jeden z głównych cech tych jednostek należy przeznaczyć więcej i niezawodność, ponieważ ich działanie nie musi towarzyszyć potrzeby zbyt częstych napraw. Te cechy mają sprzęt Aquario. Pompa otworowego jest doskonałym tego przykładem.

informacje producenta

Pompy Aquario, producentem, który znajduje się we Włoszech, było prawie 8 lat temu na rynku rosyjskim. Okres ten był wystarczający, aby zapewnić, że produkty zyskał wśród konsumentów. Generalnie firma Aquario jest międzynarodowym producentem, którego zakłady znajdują się w:

  • Włochy.
  • Japonia.
  • Chiny.
  • Tajwan.

Firma ostatecznie stanie stworzyć produkty, które charakteryzują się wyjątkową wydajność, niezawodność i przystępną cenę. Aquario – pompy, opinie, o których można przeczytać w artykule są urządzenia o wysokiej jakości. Jednak, aby przedłużyć żywotność produktu jest konieczne, aby upewnić się, że pompowany płyn nie zawiera nadmiernej ilości piasku. W normalnych warunkach, jej zawartość nie powinna być większa niż 120 gramów na metr sześcienny.

Model Przegląd

Jeśli jesteś właścicielem dobrze, można wybrać, aby podnieść jej wodę z pompy pod marką Aquario. Jednakże, należy najpierw zwrócić uwagę na głębokości i średnicy studni w celu wybrania prawidłowej parametry. Wspomniany producent oferuje do sprzedaży kilka pompowania warianty wyposażenia, z których każdy jest przeznaczony do ściśle określonej średnicy.

Modele charakteryzują się pewnym zestawem i wydajności. Na przykład, urządzenia ASP 1,5s, o średnicy 3 cale, przeznaczony do ciasnych szybów z parametrami 80 mm. Wydajność tego urządzenia wynosi 50 litrów / min. Urządzenie można ustawić określoną moc silnika, która zapewnia ciśnienie od 50 do 100 m. Urządzenie lustro wody może być zanurzone na głębokość od 20 do 30 m.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzętu pod marką Aquario, ASP 1C Pompa może być brane pod uwagę. Ma średnicę, która jest równa 3,5 cala. Charakterystykę tego urządzenia są podobne do tych, które posiadały w powyższym urządzeniu. Jednak urządzenie to nie jest tak wrażliwy na jakość pompowanego medium. Średnica jest zwiększona do 4 cali, jeśli przed tobą pompa Marka ASP 3B. To wyposażenie, które jest najbardziej popularne wśród innych, ponieważ odwierty domowego zwykle mają średnicę 100 mm. Wydajność jest taka sama, ale sam sprzęt mocniejszy, to jest w stanie dostarczyć do cieczy o wysokości 130 m i więcej.

Poprzez zakup takiej konfiguracji, można skorzystać z okazji, aby przeczytać instrukcje, które są parametry techniczne. Wskazują one, że sprzęt potrzebuje i parametry źródła. Dzięki tej wiedzy, będzie można ustawić własną pompę, a następnie przeprowadzenia połączenia.

Recenzje budowie pomp Aquario

Aquario – pompa, która, w opinii konsumentów z wybitnych cech konstrukcyjnych. Na przykład, jego wał jest wykonany ze stali nierdzewnej, ale podstawa rury wlotowej i pokrywa silnika jest wykonany z mosiądzu. Silnik jest zainstalowany na etapie produkcji elastycznej membrany, która jest zdolna do neutralizacji ciśnienia zewnętrznego i wewnętrznego. Silniki te mają na mokro wirnika.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, konsumenci powinni zwracać uwagę na sprzęt, który jest obecny w piśmie oznakowania E. Oznacza to, że urządzenie przed sobą, gdzie wlot jest wykonany z niklowanego żelaza. Istotne elementy, które podczas pracy są w kontakcie z wodą, jak podkreślono przez kupujących, wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego. Są one wzmocnione stalowymi wkładkami. Materiały izolacyjne jakości stosowanych do ochrony silnika, która odpowiada wysokiej klasy F.

Aquario – pompa, która jest zazwyczaj wieloetapowy urządzenie odśrodkowe. Ze słów tych konsumentów, tym więcej etapów, tym bardziej ciśnienie zapewni urządzenia. Jednak w handlu i może spełniać śruby wykonania. powinien to być model Asp (ST) 1/40 – 250.

Przegląd modelu pompa AMH-60-4P

Pompa Aquario AMH 60 4P odnosi się wielostopniową pompą, która podczas pracy urządzenia są umieszczone poziomo na powierzchni. Sprzęt używany do pompowania cieczy czystych od:

  • studzienki;
  • otwartych zbiorników;
  • studnie.

Głębokość występowania wody nie powinna być większa niż 7,5 m. Urządzenie pracuje przy niskim poziomie hałasu, jednak można go ustawić nawet w mieszkaniu. Średni odstęp wydajności w zakresie od 10 do 50 litrów na minutę. Maksymalna wysokość ssania 8 m. W przypadku maksymalne ciśnienie nie powinna być większa niż 6 barów. Aquario AMH te pompy pracują przy temperaturze medium pompowania w zakresie od +1 do + 40 ° C Temperatura środowiska zewnętrznego, zmienia się w tym samym zakresie.

Pompa Przegląd marki AMH-125-6S

Pompa 6S Aquario AMH 125 posiada silnik, który jest chłodzony za pomocą układu pneumatycznego. Wtryskiwacz i dyfuzor wykonane z technopolimeru. Ponieważ uzwojenia przeznaczonych wyłącznie miedź. Wirnik i stojan są wykonane rdzeń elektrycznej stali walcowanej na zimno. Stal nierdzewna jest podstawą wału pompy.

wniosek

Jeśli zdecydujesz się na zakup pompy marki Aquario, trzeba lepiej poznać osobliwości instalacji. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że średnica otworu powinna być większa niż średnica pompy wraz z kablem. Podłączenie do sieci elektrycznej musi być niezawodny i uszczelnione. Sprzęt obniżony za pomocą łańcucha lub linki, które są wzmocnione oczka dla urządzenia. Ważne jest, aby wykluczyć możliwość uszkodzenia kabla elektrycznego podczas instalacji urządzenia.