694 Shares 7391 views

farbowania włosów „Vellaton”: kolorystyka i podstawowe właściwości

Wśród wielu farb do włosów bardzo trudno jest zdecydować, który z nich jest najbardziej najbardziej. Każdy producent twierdzi, że jego produkt jest lepszy niż inne. Ale tu musimy również wziąć pod uwagę strukturę włosów, oryginalny kolor, podatności na zastosowanych urządzeń chemicznych, aby nie zapomnieć o ewentualnych alergii na niektóre składniki zawarte w kompozycji. Nieprawidłowo dobrane farby może spowodować uszkodzenie loki lub niechcianych kolorów. Znany wśród Vellaton użytkowników farbowania włosów”. Paleta kolorów, naturalnych składników i rozsądną cenę – to jest to, co przyciąga kupujących.

Kluczowe cechy


„Vellaton” – barwnik włosów, opinii których świadczą o jego staranne działanie na nici. Kompozycja zawiera oleje i inne składniki roślinne, które pozwala na osiągnięcie pożądanego koloru, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego wyglądu loków. Można używać zarówno w domu jak iw salonach. To sprawia, nasycenie kolorów, dzięki wysokiej jakości barwników. Zaloty narzędzia za pomocą serum porost włosów z prowitaminą B5, która zawiera wyciąg z palmy kokosowe. Jest to składnik dodaje blasku traktowane kosmyki. Proces barwienia technologia ma podstawę tlenu, co przyczynia się jasności, nasycenia i barwy oraz zachowanie przez dłuższy czas jej intensywności. Gęsta konsystencja gotowej masy jest wygodne, gdy stosowane, ponieważ nie rozkłada się równomiernie na włosy wypadają.

Umiejętnie łączy koszt i jakość farbowania włosów „Vellaton”. Paleta kolorów przyciąga swoją szeroką gamą cenie – jej dostępności, składników organicznych – jego szacunku dla loki. Niemiecki znak „Vella” od wielu lat z powodzeniem konkuruje z innymi producentami na rynku.

paleta kolorów

Szeroka gama produktów dla blondynek, brunetek, brązowych włosach mężczyzn oferuje farbowania włosów „Vellaton”. Paleta kolorów składa się z 26 różnych odcieni. Umożliwia aktualizację brąz naturalny (lub natywne ciemne włosy) i tworzy nowe rozwiązania kolorach. Bardzo popularne z blond potrebitelnits ton produktów „shell”. „Vellaton” – malować włosy, odcieni , które doskonale maskują siwe włosy. Aby wybrać odpowiedni kolor, to lepiej, aby zobaczyć się ze specjalistą, przynajmniej na początku zmiany obrazu. Jeśli spełniają wynik, to jest możliwe do przeprowadzenia późniejszej malowanie domu.

nowość

Nowością tej marki jest mus do farbowania włosów „Vellaton”. Próbnik kolorów pozwala wybrać (lub Twój osobisty fryzjer) dokładnie taki odcień, który najbardziej Ci odpowiada. Wygodna aplikacja umożliwia całkowicie farbować włosy w domu. Mus można łatwo nakładać ręcznie. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, jak również na wszystkich barwników, można znaleźć na opakowaniu lub ulotce.

Wieloletnia praktyka

Obraz „Vellaton” dziesięciolecia popularne wśród kobiet. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez czasopisma różnych kobiet. Posiada szereg stałych klientów i rozszerza go z jakości produktów, przystępne ceny i powstających innowacji.