517 Shares 5650 views

Co wybrać jako dar dla jego syna? 14 lat – specjalny data w życiu dziecka

Każda matka przeżywa urodziny dziecka z prawdziwym podziwem i zachwytem. Aby obchody nie stracił swój urok i magię, każdy z pierwszych celów przedstawić oryginalny prezent dla syna. 14 lat – jest to dość trudny okres dla chłopców w tym wieku dziecko nie jest łatwo zadowolić.

werset

Prezent nie musi być istotne, a nawet więcej dorogushchim. Każda matka jest dobrze zorientowanych w światopoglądzie swojego dziecka, więc zbierając chłopczyk prezent, będzie prowadzony przez stopień emocjonalnej euforii, co może powodować jeden lub prezent. Wiele odważył się dać wiersz do syna przez 14 lat, bez myślenia o tym, jak taka niespodzianka może wpływać dziecka samoocenę.

Przede wszystkim, jak przeplatanie rymy czyni większość chłopców skojarzenia z dziewczęcym zgorszenie. 14-letnie dzieci z natury są buntowniczy, i pragnienie piękna w ich wieku – więcej słabości niż cnoty. Wybór poetyckie komplementy, należy dać pierwszeństwo do komiksów i nieco chuligańskich czterowierszy. Więc wszystkie strony będą korzystać, a dziecko będzie coś do dzielenia się z przyjaciółmi.

Nadanie przygoda

Każdy nastolatek marzy o przygodzie, tak dynamicznego latania w tunelu aerodynamicznym – wspaniały prezent dla syna. 14 lat – zbyt młody wiek na skoki spadochronowe, więc symulator lotu będzie skuteczna alternatywa dla niebezpiecznych zawodów. Rozwiązany stoi, czy syn ma ochotę na sport, a on nie ma żadnych fobii.

Jak sprawić, by dzień urodzin syna? 14 lat – jest to okres przejściowy w życiu dziecka. Dlatego w tym czasie trzeba dać mu bardziej przyjemne emocje.

Przez ostatnie pięć czy sześć lat na świecie stały się popularne Huskies i malamutów, sanki psa z tych wspaniałych psów cieszą się niesamowitą popyt. Wybierz się na wycieczkę o każdej porze roku. Sanki, mające dla kilku osób, przechodzących na niektórych trasach opracowane. Takie urodziny zostanie zapamiętany nie tylko urodziny, ale także jego polecenie.

Nowoczesne sklepy z pamiątkami oferują ogromny wybór niespodzianek skrzynek dla stron domowych. Wewnątrz tajnego ukryte skrzynki zestaw gier i zasad do nich. Obliczono rozrywkę dla spółki do 40 osób, więc każdy znajdzie coś w zbiorowej zabawy.

Niniejszy maniakiem

Co dać syn 14 lat, jeśli facet zapalonym programistą? Pytanie jest dość proste. Bogactwo sklep komputerowy pozwala wędrować nawet najbardziej kochającą mamę. Dobry prezent dla swojego syna, haker będzie hub USB z dwoma portami konwencjonalnych i jeden dla czytelnika. Dokonywanie dziwnego piasta zróżnicowany – może to być wózek lub model zabytkowych samochodów. Futurystyczny wygląd USB piastę w kosmicznych czy kosmicznych wahadłowców. Cena takich prezentów na niskim, a funkcjonalność jest wystarczająco duża.

geniusz komputerowy, można odebrać kolejny lukratywny prezent – drewniany, dobrze wypolerowaną pliku dla napędu CD-ROM. Można przechowywać ważne dane. Rozmiar tych plików – około 17 cm, co pozwala znaleźć miejsce repozytorium w dowolnym wolnym miejscu na stole. Wielu producentów oferuje prezent wygrawerowane suplement, który może być wykonywany na płycie metalowej lub z jednego kawałka drewna.

pióro

Mega-prezent dla synuli uczeń staje się przenośny pióro z funkcją pamięci tekstu pisanego. Wszystko napisane może następnie wydrukować z komputera, co niewątpliwie ułatwi życie studenckie. Główną zasadą pisania gadżet jest doskonały charakter pisma: na czytelne litery, tym lepiej materiał jest przechowywany.

skarbonka

Skarbonka w formie kota złodzieja – to idealny prezent dla swojego syna. 14 lat – to całkiem Wayward wieku większość chłopców zaczynają oszczędzać na swoich grach. Dlatego taki prezent będzie niekwestionowanym liderem wśród prezentów. Mechanizm banki kot świnka ułożone według rodzaju skrzynek pocztowych. W czasie bycia na talerzu umieścić monety, z tektury schronienie pojawia kaganiec i łapa wiersz, który ciągnie się drobiazgiem w jego królestwie. Skarbonka działa od dwóch standardowych baterii.

chłopiec sport prezentowe

Rowerzysta użyteczne lampa LED. Będą dodać podróży efektywnie. Lampa ma około 12 kolorystyka są płynnie zmienia się co 4-5 sekund. Operacja aktywacji są czujniki ruchu i czujniki świetlne. Włączanie efektów świetlnych nastąpić tylko w nocy i jazdy z prędkością 20 km na godzinę, oszczędzając zużycie energii przez lampę.

placek

Więc, syn 14 lat, rodzice i bliscy pozdrowienia od dawna stały się bardziej poważne i uzasadnione, ale uroczysty tort pozostaje wspaniała uczta. Udekoruj delikatność może być spektakularny 3D-figurki chłopca urodziny. Zamówienie 12 centymetrów cud jest możliwy w dzisiejszej wystawie zdjęć cyfrowych, gdzie doświadczeni rzemieślnicy zaprezentują całą gamę takich fotografii luzem. Proporcjonalność wszystkich części będzie figurować jako realistyczne.

Oto możliwe zrobić oryginalny prezent na jego syn 14 lat. Słodki Obecni na pewno cieszyć się chłopczycą.

wniosek

Wybierz prezent dla swojego syna Creative ale praktyczne. Nie jest konieczne, aby dać sweter urodziny lub zupełnie nowe spodnie. Takie rzeczy, dziecko może wejść i inne święta, a osobisty triumf jest wymagane, aby wypełnić duszę dziecka radości tego chłopca.