246 Shares 3444 views

Baran i Waga: zgodność przeciwieństw

Trudno znaleźć dwa mniej podobne znaki niż Baran i Waga. Ich zgodność w różnych sferach życia waha się od niskiego do średniego. Baran – gorący jak ogień, śmiały, aktywny, wojenny. Wagi są eleganckie, dyplomatyczne i urocze. Żyją w różnych tempach i nie rozumieją się nawzajem. Tam, gdzie Baran jest używany do rozwiązywania problemów z użyciem siły, Waga prowadzi nieskończone negocjacje.


Miłość

W miłości z parą Baran-Waga, zgodność znaków na początku może wydawać się bardzo wysoka.

Oba są jasnymi ekstrawertykami, kochają publicznie. Pomiędzy nimi pasja może się wyrwać, śmiertelną atrakcję przeciwieństw. Patrząc na godność partnera, są bardziej wrażliwi na własne braki. Baran jest zafascynowany delikatnym wyrafinowaniem i wyrafinowanymi słowami ukochanego, a Waga uwielbia energię i wewnętrzną siłę Baran. Mogą być bardzo szczęśliwe, że być razem, ich seksualność jest wysoka.

Jako wojenny Mars i łagodny Wenus, mogą szybko wyczerpać związek. Równe partnerstwo jest bardzo ważne dla Wagi. Dla Baran nie ma "my" w relacjach, świat powinien obracać się wokół niego. To bardzo uszkadza delikatną duszę Wagi, poza tym, że szybko zmęczy się ościenny charakter i głupia prostota Baranina.

Małżeństwo

Znaki zgodności Zodiac Libra-Baran w małżeństwie można nazwać dobrym, jeśli chodzi o dwie dojrzałe osobowości. Są harmonijnie uzupełnieni, ich relacje budowane są nie na pasji, ale na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Dla udanego życia razem muszą ciężko pracować nad sobą, nauczyć się kompromisów. Jeśli połączy siły, rodzina stanie się idealna.

Więźniowie w małżeństwie małżeństwa między tymi znakami często rozstają się z dzikim egoizmem Baran, który nie chce słuchać nikogo poza sobą. Z biegiem lat ludzie się zmieniają. Baran staje się spokojniejszy, dowiedziawszy się wreszcie, aby powstrzymać ich potężny temperament. Waga staje się bardziej odpowiedzialna i gromadzona. Niestety, te cechy nie są w całości wykorzystywane przez młodszych Baranów i Wagi.

Kompatybilność w pracy

Łatwiej jest samemu stworzyć Baran, Libra zwykła pracować parami. Jednak te dwa mogą doskonale współpracować. Uparty ruch Baran w kierunku celu i dyplomacji Wagi może sprawić, że będą pomyślnymi i skutecznymi partnerami, szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Libra doskonale radzi sobie z marketingiem, Baran potrafi szybko rozwinąć bazę klientów.

Jeśli nie jest to partnerstwo, ale związek "szef-podwładny", jak będzie zachowywał się Baran i Waga? Zgodność zależy w dużej mierze od tego, która z nich jest najważniejsza.

Jeśli Baran ma pozycję lidera w tym związku, współpraca będzie bardzo wygodna: Waga działa doskonale w zespole i mistrzowsko rozwiązuje wszelkie spory, a Baran jest hojny i wdzięczny szef, który może szybko podjąć trudne decyzje.

Jeśli szefem jest Waga, będzie musiał stawić czoła ciągłym naruszeniom na fotelu, opóźnieniach i krytyce. Baran powinien być chwalony i zachęcany, wtedy pokażą zarówno cuda efektywności, jak i przelot myśli twórczej. Jeśli ładujesz je rutynowo i zgłaszasz komentarze, Baran przestanie działać w ogóle. Wagi mogą utrudniać postęp Arii na drabinie kariery, biorąc pod uwagę, że ten ostatni nie jest wystarczająco inteligentny.

Przyjaźń

Czy Baran i Waga mogą być przyjaciółmi? Zgodność oznaczeń w tym planie nie jest wysoka. Waga jest bardzo ostrożna i powoli zmierza do zbliżenia, a Baran są przyzwyczajeni do przyjaciół, dając im samych siebie bez śladu. To raczej przyjazny związek, czasami płynący w romans, jeśli chodzi o mężczyznę i kobietę. Mogą chętnie bawić się i podróżować z przyjemnością, będą szczęśliwi i wygodni, ale nie będą dla poważnych powodów dla swoich towarzyszy.