246 Shares 7660 views

Jak wziąć pokój opieki chryzantemy

Chryzantemy wielu współczesnych odmian mogą mieć wpływ na bogactwo kolorów kwiatów i obfitość kwitnienia, piękne struktury romashkovidnyh lub podwójne kwiaty. Hodowcy nadal wyświetla wszystkie nowe rodzaje chryzantem o doskonałych walorach dekoracyjnych.

Kiedy natura jest gotowy na zimę, chryzantemy zaczynają zachwyci nas jasne kolory kwiatostany. Nie jest zaskakujące, że wielu hodowców nabyć kwiaty chryzantemy przestrzeń do rozwoju ich w domu. Powiedz nam o tym, jak dbać o pokojowej chryzantemy, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Chryzantemy prostu propagowane przez sadzonki, wspaniałe kwitną i rosną na parapecie przy fanów tych roślin. W porównaniu z egzotycznych kwiatów, chryzantemy krytym dość skromny w treści.

Hodowle przyniósł wiele gatunków bardzo odporne tęczówki są odpowiednie do stałego uprawy w doniczkach. Ukorzenione sadzonki tych odmian, uprawy w pojemnikach, jeśli przestrzegać zasad, jak dbać o pokój chryzantemy kwitną szybko – nie później niż 12 tygodni.

Sadzonki są najpierw umieścić w jednym małym garnku o jeden. Jako zakład będzie potrzebował przeszczepu do większej doniczki.

Uprawianych krzewów można sadzić razem w kilku kawałkach w jednym pojemniku. W tym przypadku konieczne jest użycie dużych garnków, wybierając rozmiar w zależności od wielkości i ilości roślin. Jest zobowiązany do zapewnienia, że wszystkie rośliny w doniczce z wystarczającą i równą powierzchni korzeni spożywczych. Dlatego krzewy zwykle wytrąca się obwodowo w równych odległościach.

Kwitnące chryzantemy różne odmiany wyglądają bardzo imponująco w jednym naczyniu!

W Industrial Chemicals kwiaciarstwa stosować do hamowania wzrostu sadzonek utrzymując różnych właściwości dekoracyjne. Poprzez zastosowanie tych substancji wysokie rodzaje chryzantemy w doniczce tworzą małe, aktywnie kwitnący krzew z silniejszym łodyg i bardzo dekoracyjne liście.

Bush był piękny i bujny, konieczne jest, aby wiedzieć, jak dbać o chryzantemy pokoju. Wymagane dla wzrostu roślin przyciąć go do pojawienia się pędów bocznych, gdzie będzie mowa pąki.

Dla chryzantem z małych kwiatów zwykle zrobić 2-3 szczypanie, generując tym samym pewne dość silne oddziały.

Indian dużą chryzantema przez formowanie trzonu i prischipok serii mogą być uprawiane jako małe drzewa Stam (oczywiście przy wsparciu).

Kryty kwiat Chrysanthemum jest kultura krótki dzień, że preferuje chłodne treści. Będzie to z pewnością należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, jak dbać o doniczkowe chryzantemy. lubią fakt, że spadek temperatury poważnie zmniejszona i god spadek. Chryzantemy zaczynają kwitnąć tylko w momencie, gdy dzień staje się mniej niż okres 8 godzin.

Chłodny i light box – najlepsze miejsce do uprawy chryzantem domu.

Po zakończeniu kwiat chryzantemy pokoju należy wyciąć i umieścić w zimie w chłodnym miejscu wystarczająco dużo (około 3 stopni).

W marcu, powinny być przeniesione do nowego podłoża roślinnego.

Pędy, które rosną z chryzantem, konieczne jest, aby przyciąć kilka razy, aby stworzyć dobrą buszu.

Hodowcy często przycina trochę chryzantemy podczas jego wzrostu, a w rezultacie uzyskać gołe długiej roślinę o bardzo słabej kwitnienia.

Po mróz wiosną chryzantem doniczkowych, overwintered pomieszczeniu mogą być podjęte w ogrodzie lub na balkonie aż do początku kwitnienia lub do przymrozków jesiennych.

Zanim nauczysz się, jak dbać o chryzantemy pokoju, trzeba przygotować się do jej rozwoju i luźnym podłożu żyznym (mieszanina ziemi darń, słabo rozłożony torf, humus w równych ilościach).

Przygotowane podłoże, które mogłyby zmienić kwiat, może być pre-cast i trochę wrzącej wody do wyschnięcia przed płynności.