583 Shares 8121 views

Alexey Glyzin: Biografia i twórczość

Dzisiaj opowiem Ci, kto jest Alexey Glyzin. Biografia, rodzina i cechy tej twórczej ścieżki zostaną opisane poniżej. Chodzi o radziecką i rosyjską piosenkarkę pop, a także aktor. Otrzymał tytuł Honorowanego Artysty Rosji.


Wczesne lata

Nasz bohater to dziś Alexey Glyzin. Jego biografia rozpoczęła się w mieście Mytischi. Tam urodził się w 1954 r., 13 stycznia. Jego rodzice – Siergiej Wasiliewicz i Serafima Aleksiejewa. Teraz porozmawiajmy o tym, jak Alexei Glyzin po raz pierwszy spotkał się z muzyką. Jego biografia jest ściśle związana z sztuką i kreatywnością. Nasz bohater wszedł do szkoły muzycznej, wybierając klasę fortepianu. Po ukończeniu ośmiu klas przez trzy lata był studentem college'u inżynierii sprzętu radiowego. Przed ukończeniem szkoły zrezygnował ze szkoły, zaczął występować w zespołach Mytishchi.

Kariera

Powiedzieliśmy już, jak Alexey Glyzin zaczął życie. Biografia o muzułmaninie rozpoczęła się w "Dobrych Spiskach". W 1977 występował w zbiorowych "klejnotach". W 1978 był członkiem VIA "Rhythm". Zespołowi towarzyszył Alla Pugacheva. Był artystą zespołu "Jolly Fellows". To tam zyskała popularność. W ramach zespołu "Merry Fellows" wzięło udział w festiwalu "Yerevan-81". Również jako członek tej grupy odwiedził konkurs "Bratysława Lira". Brał udział w tworzeniu albumów "Banana Islands" i "Minutochka". W grupie "Merry Fellows" nagrał wiele popularnych piosenek: Rosita, Staggering Artists, Bologoe, Statki, Trójkąt, Czas, Łatwy Powiedzieć. W ramach tego zespołu wyjeżdżali za granicę: do Finlandii, Bułgarii, Niemiec, do Kuby, do Czechosłowacji na Węgry. W 1988 roku artysta zebrał grupę "Hooray" i rozpoczął karierę solową. W 1990 roku wystąpił w programie "A". W 1999 roku rywalizował z Siergiejem Rogozhinem w "Muzycznym Pierścieniu". Nagrane 7 albumów, 3 z nich – kolekcje piosenek.

Rodzina

Nasz bohater był żonaty kilka razy. Jego pierwszą żoną była Lyudmila Glyzina. Po raz drugi poślubił w 1992 roku. Ślub z Sanya Babiy. Jest mistrzem świata w gimnastyce, mistrzem sportu, szefem baletu "Relevo". Pracownicy małżonka często biorą udział w programach naszego bohatera. Muzyk ma dwoje dzieci. Alexey urodził się w 1975 roku, został dyrektorem. Igor urodził się w 1992 roku, tańczy, pływa, muzykę, szachy, uczy chińczyków, gra w grupie naszego bohatera na planie i koncerty. Jest artysta i wnuk. Nazywa się Denis. Urodził się w 2005 roku. Teraz wiesz, kim jest Alexey Glyzin. Jego biografia została szczegółowo omówiona powyżej.