336 Shares 8109 views

Randevu Hotel 2 * (Kranevo, Bułgaria): recenzje, opisy i recenzje

„Kurczak – nie ptak, Bułgaria – nie za granicą” – że taki pogląd jest podzielany przez wielu turystów. Rzeczywiście, jeszcze kilka lat temu, wakacje w Bułgarii była bardzo podobna do reszty na Krymie iw regionie Krasnodar. Obecnie sytuacja zmieniła się radykalnie. Ponadto we wszystkich tych turystów, którzy kiedykolwiek mieli okazję do wypoczynku w Bułgarii, odnotował doskonałe warunki na niezapomniane wakacje. Sądząc po opiniach, turystów przyciągają wspaniałe piaszczyste plaże, czystego morza, przyjemny klimat, dobrze rozwinięta infrastruktura ośrodka. Bogaty program wycieczki, możliwość odwiedzenia ciekawych zabytków kraju zadowoli tych turystów, którzy preferują aktywny wypoczynek.

Wybierasz się na wakacje do Bułgarii, bardziej ostrożne podejście do analizy potencjalnych możliwości pobytu. Tam naprawdę nie ma wystarczająco dużo hoteli, zajazdów, jest nawet osobny dom, można wynająć mieszkanie, ale nie wszystkie z nich mogą pochwalić się dobrą obsługę i komfort. Jeśli chcesz pozostać w budżecie, proponujemy zwrócić uwagę na niewielkiej miejscowości wypoczynkowej, na przykład, Kranevo. Ceny za zakwaterowanie, jedzenie i rozrywki są bardziej niż przystępne, a jakość wypoczynku zadowoli nawet najbardziej wymagających pań. Randevu Hotel 2 * (Kranevo, Bułgaria), pomimo niskich kwalifikacjach, udało się zdobyć dobrą reputację w portalach turystycznych. W tym materiale postaramy się obiektywnie ocenić tę opcję i odkryć tajemnicę jego sukcesu.

o hotelu

Randevu Hotel 2 * (Kranevo, Bułgaria) odnosi się do zakładów miejskich, zlokalizowanych w centrum miejscowości Kranevo, pomiędzy popularnymi kurortami Złote Piaski i Albena. Został otwarty w 2006 roku, tak, jak na lokalne standardy, jest stosunkowo młody. Kranevo zachwyca turystów na swoich wspaniałych plaż, jak również infrastruktury.

Hotel jest dobrze położony: zaledwie 800 metrów od morza i 10 minut pośpiechu do centrum kurortu. Wszyscy potencjalni turyści martwi Jaką opinie Hotel Randevu i ceny. Kranevo (Bułgaria) to mała miejscowość wypoczynkowa, dzięki czemu może zaoferować niedrogie wakacje.

Hotel położony jest na ostatniej ulicy kurortu wsi, a prawie na krawędzi, więc jak tych turystów, którzy liczą na wygodnym i spokojny wypoczynek z dala od zgiełku i gwaru. Dość często tu przychodzą rodziny z małymi dziećmi, ponieważ Bułgaria ze swoich doskonałych piaszczystych plaż, jest uważany za jeden z najlepszych miejsc na pobyt najmłodszych gości.

osada

Wszyscy turyści i wczasowicze zaznaczyć gościnność i serdeczność właścicieli hotelu – para. Ogólnie rzecz biorąc, stosunek do gości doskonałe: nie wszystkie hotele posh można zaobserwować jest życzliwość i gotowość do zrobienia wszystkiego dla najbardziej komfortowy i niezapomniany gości rozrywki. Wiele entuzjastyczne opinie mówią o wydajności rozrachunku w pokoju. Tam na pewno nie pozostawi nikogo spędzić noc na ulicy. Turyści, którzy przyjeżdżają do hotelu późno w nocy, nigdy nie opuścił bez smacznego posiłku.

Podczas swojego pobytu w hotelu Randevu 2 * (Kranevo, Bułgaria), wielu turystów są tak przyzwyczajeni do właścicieli, którzy spotykają się i odprowadzać je jako najbliższy krewny. Taka uprzejmość jest naprawdę wciągająca.

pokoje

Hotel pokój fundusz jest reprezentowany we wszystkich 10 podwójne i potrójne opiniach 5 pokoi hotelowych Rendezvous 2 * (Kranevo) mówią, że pokój jest mały, prosty w konstrukcji, ale wystarczająco komfortowe. Niektórzy turyści twierdzą, że gdy w pokoju, natychmiast przypomniał sowieckich hoteli: wszystko zgodne z duchem czasu, więc tutaj. Każdy pokój posiada balkon, komplet mebli, telewizję satelitarną oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów oraz niezbędne udogodnienia. Za dodatkową opłatą można skorzystać z bezprzewodowego szybkiego internetu i minibar. Warunkiem jest zadowalająca technika, w niektórych pokojach klimatyzacja brzęczy odżywka, inni turyści mają do czynienia z ingerencją w pracach telewizji. Ale to wszystko nie narusza spokój i mierzone odpoczynku w Bułgarii.

Nie oczekuj kategorii Hotel 2 * eleganckie wnętrza, nowoczesne meble i wystrój wnętrz. Meble nie jest nowy, ale bardzo spokojnie. Wygodny materac i czysta pościel – co jest potrzebne do turystów, którzy spędzają noc w pokoju? Prysznicem – oddzielna historia. Niestety, w każdym pomieszczeniu bez kurtyny, więc rozpylać podczas mycia lecą w różnych kierunkach. Musimy przyzwyczaić się do ciągłego kałuży na podłodze, ale opcje budżetowe można wybaczyć tę lukę. Czasami są problemy i przerwy w dostawie ciepłej wody, ale są, według mieszkańców, są krótkotrwałe.

Teren hotelu

Oczywiście, wszyscy wczasowicze planujący swój pobyt w 2 * hotel, nie oczekuj ogromny obszar krajobrazowy. Nie jest wyjątkiem i Randevu 2 * (Bułgaria, Kranevo). Recenzje oznaczać obecność niewielkiego obszaru, który jest typowy hotel i parking dla samochodów. Będzie to prawdziwe zbawienie dla tych turystów, którzy zdecydują się wynająć samochód i podróżować na nim całe wybrzeże. Czasami turyści przyjeżdżają tutaj i pojazdów prywatnych, więc obecność strzeżonym parkingu i ich zadowoleniu.

Na miejscu dla młodszych gości niezabudowanej dobry plac zabaw. Nie jest to zaskakujące, ponieważ w Bułgarii co roku setki tysięcy turystów odpocząć z małymi dziećmi – dla nich są najlepsze warunki.

room service

Pokoje sprzątane są codziennie (przy okazji, o odpowiedniej jakości), pościel i ręczniki zmieniane są w miarę potrzeb. Wszędzie czysto i schludnie. Za dodatkową opłatą personel hotelu uporządkować swoje ubrania: umyć i prasować je. Wszyscy goście mogą zjeść śniadanie, lunch lub kolację z room service.

żywność

Posiłek można zjeść w eleganckiej restauracji z letnim tarasem. Tutaj kuchni europejskiej, a będą mogli cieszyć się arcydzieła narodowej kuchni bułgarskiej. Goście mogą zjeść śniadanie, obiadokolacja i wyżywienie. Co mówią o jedzenie w hotelu Randevu 2 * (Kranevo, Bułgaria) komentarze? A ceny, a menu jest dość zadowalająca, ale … według turystów, lokalne restauracje oferują tak ciekawe, że lepiej jest zrezygnować z jedzenia w hotelu. Jeśli opierając się na szwedzkiej tol podobnej do tej stosowanej do oglądania w Turcji lub Egipcie, będzie musiał rozczarować: to nie będzie widać tutaj dokładnie. Jest to ten sam „kawałek kopiejki”. Kolacje a la carte, co przyniesie to, co jesz. Dlatego lepiej jeść w lokalnych restauracjach i kawiarniach: mnożą się one tutaj. Przeciętny posiłek dla dwóch z piwa lub wina będzie kosztować 20-30 BGN. Kuchnia jest bardzo dobre, świeże jedzenie.

Owoce i warzywa można kupić na rynku i w każdym supermarkecie. Na plaży są sprzedaży gotowanej kukurydzy, owoce morza, napoje i lody. Wielu turystów są ograniczone do śniadania i kolacji, a kolacja jest zastąpione przez świeże owoce.

plaża

Do plaży jest zaledwie 15-20 minut. Droga będzie przebiegać przez wiele małych sklepów, gdzie można kupić napoje bezalkoholowe, świeże owoce i warzywa. Rendezvous Hotel 2 * (Bułgaria, Kranevo) Ocena swoich wygranych w dużej mierze dzięki doskonałej plaży. Biały piasek, płytkie wejście do wody i krystalicznie czystej wody morskiej – to, czego potrzebujesz na idealne wakacje.

Na plaży można wypożyczyć sprzęt sportowy, sporty wodne. Za dodatkową opłatą można skorzystać z leżaków i parasoli. W sezonie dostanie wystarczająco dużo odpoczynku, wszystkich miłośników samotności, nawet dzikie goście mogą wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża: na pewno można znaleźć ciche i ustronne miejsce.

podsumowując

Jeśli szukasz najbardziej budżet opcja hotel 2 * Hotel Randevu Kranevo (Bułgaria) będzie dobrym rozwiązaniem. Oczywiście, hotel ten oferuje doskonałe usługi, a pokoje są bardzo proste, bardzo skromny, ale są one dość nadaje się na nocleg. Wybredni i zepsute tureckiej obsługę i komfort turystów mogą przyjść do horroru, co widział, ale oferujemy oko na niektóre niedociągnięcia, a należy pamiętać, że ten hotel otrzymał tylko 2 gwiazdki. Jest to dobra opcja budżet dla tych turystów, którzy cenią sobie ludzką postawę, gościnność i chcą zaoszczędzić na miejscu zamieszkania, aby móc wydać ciężko zarobione pieniądze na wycieczki i inne rodzaje funkcji poznawczych, aktywnego spędzania wolnego czasu.