785 Shares 5295 views

Gdzie w Moskwie usunąć bicie: informacje dla ofiar

Kroniki organy ścigania często obejmuje przestępstw związanych z obrażeniami ciała w postaci bicia. Statystyki pokazują, że w Rosji odbywa się codziennie aż do 5000 aktów przemocy, które są sklasyfikowane jako bicia różnego stopnia ciężkości.


Wiele rodzajów przestępstw związanych z obrażeń ciała. Środowisko społeczne i polityczne są istotnymi czynnikami, które pośredniczą przejaw przemocy. Ofiary często pokonując odmówić przywrócenia ich praw, kierując ignorancji, gdzie to jest możliwe, aby usunąć pobicie. Szukać pomocy prawnej w takich sytuacjach jest nie tylko możliwe, ale konieczne!

informacje ogólne

Według klasyfikacji prawnej, pokonując kompleks o nazwie zbrodnie przeciwko integralności fizycznej osoby, wyrażone w postaci wielu uderzeń, które przynoszą ból fizyczny.

Bicie charakteryzują się również jako przestępstwa z artykułu 116 kodeksu karnego. Ten przepis prawa wymaga najniższy poziom nasilenia uszkodzenia. Dla tego rodzaju nielegalnych działań charakterystycznych poważny charakter, który jest zamocowany w innych artykułach z frazą „szkodliwy dla zdrowia”.

Dlaczego tak ważne jest, aby usunąć pobicie

W wyniku gwałtownego uderzenia poszkodowane stan fizyczny i psychiczny człowieka, które są wartościami konstytucyjnymi i chronione przez prawo. Czas nagrania bicia – punkt wyjścia dla śledczych i sądowych fazach sprawiedliwości, wrodzonej dowód winy.

Mieszkańcy Moskwy, na przykład, są potencjalnymi ofiarami przemocy ulicznej w większym stopniu niż mieszkańcy mniejszych miast. Muszą wiedzieć, gdzie w Moskwie usunąć bicie, aby nie pozostawić przestępcom bezkarne. Bardzo często pojawia się problem przed licznych gości stolicy, które są słabo zorientowanych do miasta, więc nie mogą samodzielnie zapoznać się pogotowie, policję lub biurze patologa. Powinieneś wiedzieć, że w Moskwie, podobnie jak w innych miastach Rosji, istnieje wiele sposobów, aby usunąć pobicie.

Gdzie się udać, aby usunąć pobicie

Oświadczenie o fakcie uszkodzenia ciała do charakteru zaangażowanych lekarzy, którzy specjalizują się w badaniu urazów i obrażeń – urazu. Wśród miejsc, gdzie wynająć bicie w Moskwie, można zaliczyć:

  1. Stacjonarne centra urazowe w miejskich i powiatowych instytucji zdrowotnych komunalnych.
  2. kryminalistycznych biuro.
  3. Prywatna niezależny dział medycyny sądowej.

W rzeczywistości, to najlepszy sposób, aby usunąć bicie jest odwołanie się do niezależnych ekspertów. W Moskwie wycofać się z biciem lekarskie będzie kosztował około 1000 rubli. Jednak ustawa przewiduje odzyskania od sprawcy do ofiary ilość pieniędzy na badania bicia i przymusowe leczenie, jak również odszkodowania za potencjalną utratę dochodów z tytułu pozbawienia zdolności do pracy.

Ubieganie się o niezależne badanie – najbardziej dokładny sposób określić rzeczywistą wagę szkody dla zdrowia. Wniosek z tych specjalistów jest bezpośrednim i niepodważalne dowody w sądzie!

Gdzie w Moskwie, aby usunąć pobicie

Dziś w stolicy, są agencje rządowe, które świadczą usługi na rzecz utrwalenia uszczerbek na zdrowiu. Szukać pomocy może być przez policję: Po adresie protokół ofiary zostaje zaproszony do odwiedzenia i kierunek.

Renomowane lekarze gotowi pomóc w takich sytuacjach. Na pytanie, gdzie w Moskwie usunąć bicie, gotowi odpowiedzieć na ponad sto organizacji w mieście, zapewniając profesjonalne usługi w tym zakresie oraz pomoc ofiarom przemocy w celu przywrócenia sprawiedliwości dla obywateli. mogą być dostępne w Moskwie pod następującymi adresami:

  • Stroną pasa 1, obudowa 57, struktura 3;
  • Str. Old Guy, budynek 5;
  • Str. Stromykina, 7 obudowy 8;
  • Str. Inżynieria, budownictwo 3;
  • Str. stawy Borisov, budynek 10, obudowa 3;
  • Str. Kakhovka, dom 12A;
  • Perervinsky Boulevard, blok 4, budynek 2.

Dodatkowe adresy odpowiadające miejscu zamieszkania, może być określony w policji podczas stosowania, a także na stronie internetowej Zakładu Opieki Zdrowotnej w Moskwie.