443 Shares 3098 views

„Kapsikam” (maść): instrukcje użytkowania

Maść „Kapsikam” jest kombinacja leku, który ma działanie przeciwbólowe i drażniący. Głównym powodem stosowania – stawów i bóle mięśni. Kompozycję leku obejmują nikotynian benzylowy, noniwamid, gumy terpentyny, kamfora racemiczne, sulfotlenek dimetylowy, jak również substancje pomocnicze. Preparat ten jest pakowany w tuby aluminiowe 50 i 30 gramów.

"Kapsikam" (maści): Działanie farmakologiczne

Główne substancje czynne mają mestnorazdrazhitelnoe narzędzi, przeciwzapalne, przeciwbólowe i efekty wazodyla-. Maść „Kapsikam” jest szybko wchłaniany przez skórę i już po kilku minutach zaczyna działać, powodując uczucie gorąca i pieczenia. Ponadto zmniejsza się napięcie mięśni i ból odchodzi. Pod wpływem leków w temperaturze ciała organizmu wzrasta nieznacznie.

Maść „Kapsikam”: opinie i odczyty

Pacjenci często za pomocą tego narzędzia, powiedzieć, że efekt znieczulenia następuje w ciągu pół godziny i trwa około 3-5 godzin. W rezultacie, małe podrażnienie ukrwienia skóry, powodującej poprawę wielu urazów, stłuczeń i stanów reumatycznych. Lek jest przepisywany na bóle mięśni i stawów. Jest często używany przez sportowców przed treningiem, aby rozgrzać mięśnie.

„Kapsikam” (maść) Przeciwwskazania

Lek nie musi być stosowane w leczeniu chorób skóry, a także nadmierna wrażliwość na składnikach czynnych. Nie należy stosować maści w czasie ciąży, dzieci, jak i podczas karmienia piersią.

Referencje wskazują, że lek powoduje poważne spalanie. Takie objawy mogą pojawić się u osób ze zwiększoną wrażliwość skóry na działanie leku. Dlatego też, przed zastosowaniem należy najpierw zastosować trochę pieniędzy dla Twojej skóry i zobaczyć reakcję.

„Kapsikam” (maść): instrukcje użytkowania

Środki na bóle stawów i mięśni stosowany miejscowo do bolesnego obszaru skóry (kilka gramów) i tarcie. Procedura jest nie więcej niż trzy razy w ciągu dnia, czas trwania leczenia – dziesięć dni. Sportowców jako środek rozgrzewający może być kilka gramów narkotyku umieścić na mięśnie i pocierać. Po zakończeniu szkolenia „Kapsikam” (maść) niezbędne do płukania gorącą wodą.

Przedawkowanie i skutki uboczne

W niektórych przypadkach „Kapsikam” (maść) mogą powodować alergie, które objawia się w postaci obrzęku, pokrzywka, zaczerwienienie i świąd. Niedopuszczalne przedostanie się leku w tkankach śluzówki i skórę z otwartymi ranami. Informacje na temat przedawkowania istnieje.

Niektórzy pacjenci używać maść nie jest zgodne z przeznaczeniem. Zatem lek jest stosowany w składzie niektórych gorących okładów do walki z cellulitem. Jednocześnie, w celu zmniejszenia spalania maść zmieszany z dzieckiem śmietaną. Jednak te zabiegi wykonywane są na własne ryzyko, bo nic nie mówi się o cellulit instrukcje leczenia. Korzystanie leku do innych celów może spowodować poważną alergię, omdlenia, powikłania kardiologiczne i innych.