415 Shares 1720 views

„Deksilant”: analogi, instrukcje użytkowania

Wielu ludzi w obliczu różnorodnych zaburzeń w przewodzie pokarmowym. Choroby związane z tej kategorii są dość powszechne wśród starszych grup obywateli, a wśród młodych ludzi. Dlatego, aby poprawić jakość życia osób z patologii żołądka i ich konsekwencje, które mogą być zgaga, zmniejszenie kwasowości, itd., Stosowany lek „Deksilant”.


właściwości farmakologiczne

Ten lek jest w postaci bezbarwnego kapsułki, wewnątrz której zawiera granulki białych i nieco ciemniejsze kolory. Produkowany jest lek w postaci kapsułek 30 mg i 60 mg. Każda tabletka zawiera składnik czynny i substancje pomocnicze dekslansoprazol – to węglan magnezu, sacharoza, polisorbat, kwas metakrylowy, kalloidny bezwodna krzemionka i inne składniki.

Kapsułka składa się z chlorku potasu, niebieskiego barwnika i tytanu karragina ioksida.

Lek ten jest łatwo wchłaniany w ścianie żołądka i po krótkim czasie zaczyna skutecznie atakują chore części układu pokarmowego. Na przykład, stosuje się do leczenia choroby wrzodowej żołądka i jelit formacji. Jest aktywny w wątrobie ludzkiej, tworząc siarczan, glyutotinovye, związek glyukoronidnye. Rozpoczyna wydalane po 1-2 godzinach po podaniu nerki i jelita. Na zaburzenia czynności nerek, zmniejszenie dawki leku nie jest konieczne, jako że nie ma to negatywnego wpływu na i nie przeciążać ciała.

„Deksilant”: instrukcje użytkowania

Ten lek jest przepisywany osobom, które cierpią z powodu następujących chorób:

 • wrzodziejącego zapalenia przełyku;
 • zgaga;
 • Patologia żołądkowo-przełykowy;
 • powstawanie wrzodów żołądka;
 • zwiększyć poziom kwasowości w żołądku.

Odpowiednio za pomocą tego narzędzia można leczyć te choroby lub zmniejszenia wyraźne objawy i zaburzenia przewodu pokarmowego. „Deksilant” może być stosowany nie tylko do leczenia, ale także dla zapobiegania zaboevany takie same, ale w tym przypadku zmienia „Deksilant” stosowanie dawki preparatu.

Instrukcja użycia jest ważna dla właściwego leczenia patologii: konieczne jest, aby wiedzieć, dawkowanie, leki schemat, czas przerwy, termin wskaźnik wykorzystania i wiele więcej.

To narzędzie jest przeznaczone do użytku wewnętrznego, niezależnie od posiłku, przed lub po jej odbiór. Ponadto, środki farmakologiczne mogą być wykorzystane w inny sposób: jest to konieczne w celu otwierania kapsułki i wylać jego zawartość w łyżce, a następnie wymieszać z jabłkowy i powoli, w użyciu środka bez żucia.

W leczeniu refluksowego zapalenia przełyku, stosując tę dawkę:

 1. 1 raz dziennie 60 mg, czas trwania 8 tygodni, oraz w profilaktyce chorób, zastosowanie 30 mg na dzień, w okresie 4 tygodni. Ta dawka jest przeznaczony dla osoby o średniej ciężkości choroby.
 2. W przypadku znacznego rozwoju, stosowane do 60 mg dziennie, okres 6 miesięcy.
 3. Osoby posiadające niektóre nieprawidłowości średniej ciężkości wątroby, należy spożywać leku do 30 mg dziennie.

Osoby w podeszłym wieku jest wymagana zmiana dawki leku.

Analogi „Deksilanta”

Istnieją sytuacje, gdy jest to niemożliwe, aby znaleźć lekarstwo, więc są one zastąpione przez inne, podobne właściwości farmakologiczne. „Deksilant” analog, który znajduje się w każdym apteki i mogą być zastąpione innymi lekami.

 1. Tabletki „Barolo” są stosowane do użytku wewnętrznego, w leczeniu problemów z przewodu pokarmowego. Przyczyniają się one do zmniejszenia wydzielania soku żołądkowego jest dobry substytut „Deksilanta” i zapewnia zmniejszone tworzenie się kwasu solnego w żołądku. Farmakologiczne właściwości leku pojawiają się po upływie 1 godziny po podaniu; częściej stosuje się go w nadkwaśność i zgagę.
 2. „Veloz” – lek stosowany w leczeniu i profilaktyce choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Lek ten pomaga również zmniejszyć kwasowość w żołądku i jest dobrym analogowe „Deksilanta”.
 3. „Geerdin” – oznacza, który odnosi się do inhibitora pompy protonowej, działa ona na tworzenie się kwasu solnego i blokowała jego dalszy rozwój. Szeroko stosowane w celach terapeutycznych do leczenia żołądkowo-pokarmowym, zgaga, zapalenie przełyku, oraz innych zaburzeń układu trawiennego.

„Deksilant”: ceny leków

Koszt tego produktu mogą się znacznie różnić w zależności od wielu czynników, takich jak miejsce zamieszkania, liczba aptek, które sprzedają narkotyków i innych. Średnio „Deksilant” ma swoją cenę od 900 do 1800 rubli, w zależności od liczby kapsułek i wagi. We wszystkich regionach, w tej samej cenie dla leku „Deksilant”. Analogowy oznacza nie wiele różni się w cenie.

Zastosowanie unikalnego „Deksilanta”

Dla prawidłowego i skutecznego leczenia tej choroby, konieczne jest, aby poznać prawidłowe stosowanie leków o podobnym działaniu do „Deksilant” środków.

Jej analogi są z powodzeniem stosowane w terapii.

 1. „Walczyłem”. Stosuje się do leczenia chorób żołądkowych, zmniejsza tworzenie się kwasu solnego i usuwa zgaga. Jego stosowanie nie może przekraczać 1 tabletkę dziennie. Zastosuj ten lek powinien być ściśle zgodne z zaleceniami lekarza, przestrzegając wszystkich zasad i odbiór.
 2. "Veloz". Instrukcje użytkowania daje pełny opis właściwego stosowania leku. Wielkość dawki wynosi 20 mg na dzień, w jednej porcji. W leczeniu wrzodów terminem składania wniosków wynosi 4 tygodnie. Długotrwałe leczenie chorób układu trawiennego dawka jest zredukowana do 10 mg na dzień, 1 raz dziennie.
 3. "Geerdin". Instrukcje stosowania leku jest następujący: należy się 1 raz na dzień do 20 mg w obecności nieprawidłowości przewodu żołądkowo-jelitowego. W złożonych przypadkach, dawkę zwiększa się do 60 mg na dobę przez odbiór. Lek ten powinien być wyznaczony przez lekarza prowadzącego, w zależności od stanu zdrowia ludzi, aby zapobiec rozwojowi pewnych powikłań i skutków ubocznych.

Skutki uboczne „Deksilanta” i analogi

Każdy lek ma negatywnego wpływu na organizm ludzki, ale można ich uniknąć poprzez badanie instrukcje użytkowania starannie. To samo odnosi się do leku „Deksilant”. Jego analog jak sam lek, ma następujące skutki uboczne:

 • biegunka, wymioty, nudności;
 • zaczerwienienie i swędzenie skóry;
 • zły sen;
 • bóle i zawroty głowy;
 • utrata apetytu;
 • osłabienie, złe samopoczucie i;
 • obrzęk błon śluzowych jamy ustnej, możliwość obrzęk twarzy.

Przeciwwskazania

Aby zastosować „Deksilanta” i jego substytuty istnieją przeciwwskazania, takie jak:

 • ciąża;
 • karmienie piersią;
 • dzieci poniżej 18 roku życia;
 • reakcje alergiczne;
 • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

"Deksilant": analogi, ceny

Koszt podobny do „Deksilantom” leków nie jest stała. Cena zależy również od miejsca zamieszkania, apteki, ilość leku i innych. Takie preparaty wykazują jedną kategorię cenową – od 700 do 1700 rubli, w zależności od liczby tabletek, liczba analogowych postać tabletek w opakowaniu i innych funkcji.