624 Shares 5386 views

Jak przygotować kiełbaski bawarskie i co Podawać

Kuchnia niemiecka jest znana na całym świecie z kiełbasy i innych podobnych produktów. A każda z postaci: Monachium, Norymberga, bawarskie kiełbaski – ma swój własny przepis, skład i gotowania sztuczek. Rozważmy kulinarną wyobraźnię Bawarii. Jak każdy kulinarnym arcydziełem, bawarskie kiełbaski wiele odmian, ale zasadniczo pozostaje taka sama. Najczęściej są one wykonane w postaci półfabrykatów na gotowe wnieść przed złożeniem. gotować kilka różnych sposobów, opiszemy niektóre z nich.


kiełbasy parzone

Cokolwiek przepis można użyć do przygotowania bawarskie kiełbaski, będzie w każdym przypadku trzeba jelita, gdzie można wypełnić farszem. Więc co o tej ważnej części należy zadbać wcześniej: nie wszędzie i nie zawsze można je kupić. Dla opisanego kilogram przepis wołowiny jest mielony z dwustu gramów lodu (można go zastąpić bardzo zimnej wody), osobno – ćwierć kilograma boczku (bekon zamiast zbyt złe dopasowanie), a ostatnią rzeczą – żarówki. Wszystkie składniki aromatu rozdrobnionych pietruszka, pieprz, sól (i groszek pachnący, które wymagają do mielenia w młynku do kawy). Tutaj jest wyciskany sok z połowy cytryny. Mielone dokładnie ugniata i przez pół godziny w lodówce usunięte. Potem spakowali w jelitach, nie za mocno, żeby nie wybuchnąć. Proporcjonalnych odstępach czasu nie dłuższych niż 10 cm, znajduje się gwint ligacji. Otrzymane kiełbasy Bavarian umieszcza się w gorącej, ale nie wrzącej wody do trzeciego godzinę. Można przechowywać pojemnika na ogniu, ale ostrożnie, aby upewnić się, że woda nie jest podgrzewana powyżej 80 stopni. Gdy produkt chłodzi się, usuwa się go w chłodziarce, smażone przed podaniem.

Gotowanie w kuchence

Z piekarnika okazuje się nie tylko smaczne, ale również różowe kiełbaski (patrz zdjęcie powyżej). Bardziej soczyste i aromatyczne zostanie zwolniony, kiedy mieszać różnych rodzajów mięsa. 900 g mięsa mielonego, pożądane jest, aby wziąć 100 gramów tłuszczu, ale jeśli nie lubią tłuszcz, można to zrobić bez niego. Nadzieniem o smaku czosnku w 4 zgnieciony goździki, papryka, czerwony i czarny pieprz, sól – do smaku. Dla elastyczności ugniata nadzienia jest umieszczana w worku i delikatnie odbija się na stole. Nadzienie jest popychany do powłoki, jest ligacji i przygotowane kiełbasy Bavarian umieszcza się w gorącym piecu na około dwadzieścia minut. Jeśli robisz je z zapasów, są one wydobyte, oczyszczone i chłodzone w chłodzie. Jeśli chcesz, aby spróbować teraz – w piecu, dodać ciepła i powrót uczta w nim przez dziesięć minut więcej do brązowego prawidłowo.

Wienerwurst

Jeśli masz wędzarni, powinieneś być szczęśliwy. Można go używać do gotować pyszne kiełbaski bawarskie. Przepis jest na 2 funtów za funt wołowiny i wieprzowiny, ale można liczyć na więcej. Po pierwsze, średnie mięso jest cięte i usunięto pół godziny w zamrażarce. Następnie oddzielnie przesuwać się w maszynce do mięsa. W misce wymieszać łyżkę soli morskiej, ziarna gorczycy i cukru, dwa małe łyżka białego pieprzu i kwadrans – askorbinki. Przyprawy do zagniatania z mięsa uzyskanego jest popychany do napełniania jelit, który, jak opisano powyżej, związany (jako opcja – twisted). Paczka kiełbas w wędzarni jest wysyłany w temperaturze 83 stopni przez dwie godziny. Gdy ostygnie, należy je zawinięte w papier pergaminowy i przechowywać w lodówce. Niestety, wędzone Bawarskie mają trwałość zaledwie 2 tygodnie. Jednak im dłużej nie potrwa – są one spożywane wcześniej. Ale w ten sposób przygotowane kiełbaski mają znaczną przewagę: nie ma potrzeby dalszego przetwarzania ich.

mrożone kiełbasy

Aby mix ciasto bez obróbki wstępnej jest wymagane mielone szlifować kilka razy, więc okazało się, jak pasty lub pasztet. Zasadniczo, stosunek produktów podobnych do tych opisanych powyżej, lecz w celu uniknięcia poparzenia, to lepiej jest stosować miksera. Jeśli nie – obróć maszynce do mięsa co najmniej dwukrotnie. Wiele niemieckich gospodyń domowych zaleca się również dodać mielonego białek jaj – jeden na każdy kilogram mięsa. I mrożone kiełbasy nie zaleca domeshivat bez wieprzowiny lub kurczaka, ograniczę cielęciny. Kiedy Bawarskie kiełbaski (Zdjęcia zostały przedstawione w artykule) są zapakowane, są najpierw umieszczane w lodówce przez kilka godzin. I dopiero po tym ukryć w zamrażarce.

Co należy jeść kiełbaski bawarskie

Jeśli jesteś bardzo głodny, nie można zrobić bez danie. W tym przypadku, dopasowanie kiełbas gotowanych ziemniaków, świeże owoce (ogórki, pomidory), kapusta duszone. Jak również tradycyjne sałatki ziemniaczanej zimno. Jednakże, jeśli chcesz poczuć prawdziwy smak niemieckiego, służą jedynie do kiełbasy i słodkie precle gorczycy. Pierwszym z nich jest łatwy do znalezienia, to jest sprzedawane w supermarketach. Popraw precle dla tych, którzy nie mają pod ręką niemieckiej piekarni, aby kupić jest mało prawdopodobne. W tym przypadku, nie zapomnij, aby przynajmniej o piwie! Co może być bawarska kiełbasa (zdjęcia widzieliśmy w artykule) bez ulubionego piwa!