340 Shares 2073 views

Torebka Feng Shui – przyciągać energię pieniędzy

Od czasów starożytnych, torebka jest symbolem bogactwa człowieka. Dlatego trzeba wybrać je bardzo poważnie, w przeciwnym razie materiał samopoczucia nie widać. Torebka Feng Shui powinien być właściwy kolor, rozmiar i materiał, z prawej strony, a potem z pewnością nigdy nie będzie pusta.


poważanie portmonetka

Tania torebka nigdy nie przyczyni się do przyciągania pieniędzy, gdyż położył ubóstwa energetycznego. Jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić drogie torebkę, możemy ograniczyć torebkę średniej kategorii cenowej. Co najważniejsze, był w postaci funkcjonalnej, szacunku i przywołuje myśli bogactwa.

wielkość torebki

Prawo do Feng Shui torebka musi być przestronny. Pieniądze to wspaniale żyć w takiej torebce. Nawet bony o największym rozmiarze musi pasować do niego w rozszerzonej formie. Jeśli Twój portfel jest mały, to znaczy, że nie należy spodziewać się dużych pieniędzy. Oznacza to, że nie pojawił się.

praktyczność portmonetka

Wolą naturalne portfele skórzane, ponieważ materiał ten jest idealnie przekazuje energię materialną. Ponadto, naturalne materiały są bardziej trwałe i mocne. Są miłym akcentem są dobrze znoszone. Materiały syntetyczne nie sprzyja przyciąganiu energii materialnej, ale wręcz przeciwnie, ich pokrycie z dostępem.

kolor kiesa

Najkorzystniejszą nazywa brązowych odcieniach. Może to obejmować pełen zakres żółty, srebrny i kolory złota, a także czarny. W ogóle, cała ziemia i metalowych kolorach. Feng Shui w czerwonej torebce jest również uważany za korzystny, ale trzeba wiedzieć, że nie wszystkie odcienie czerwieni pomóc przyciągnąć energię pieniędzy. Jest pożądane, by torebkę jaskrawo czerwone lub pomarańczowe jasny kolor. Niebieski, niebieski, turkusowy i zielone kolory Feng Shui są całkowicie wyeliminowane, ponieważ kolor wody nie sprzyja zachowaniu pieniądze portmonetka w nim.

Przyciąga pieniądze na Feng Shui

Torebka z Feng Shui jest konieczne nie tylko do prawidłowego wyboru, ale również prawidłowo wypełnić. W celu przyciągnięcia materialną energię w torebce tradycyjnie zebrała trzy powiązane chińskie monety, które można kupić w specjalistycznych sklepach. Jak dobrze, jeśli twój portfel będzie obraz z zielonej herbaty, mięty lub klastra winogron.

Wskazówki do czynienia z torebki, aby przyciągnąć energię pieniędzy

Torebka Feng Shui nigdy nie powinien być pusty. Powinna być jeszcze jedna moneta, która jest, nie trzeba spędzać każdy ostatni grosz. Pieniądze w portfelu powinny być odpowiednio przechowywane: „twarzą” i zgodnie z „rangi”: pierwszy duży nominał, to w porządku.

Pamiętaj, że aby wygrać, wygrałem lub znaleźć pieniądze nie przyniosą wam szczęście, trzeba się ich pozbyć tak łatwo, ponieważ są one do siebie i poszedł. Torebka nie powinny być pomarszczone, pogniecione i podarte rachunki. Koniecznie wentylatora rachunkiem przed umieszczeniem go w torebce. A jednak, twój portfel nie powinny być zaśmiecone niepotrzebnymi kontroli, listy i inne bzdury. Pozbądź się śmieci, w przeciwnym razie pieniądze nie pojawiają. Jak tylko twój portfel straci atrakcyjność wizualną, należy natychmiast wymienić go na nowy. Zadrapania i otwory wskazują pieniądze na niespójność, a przez otwory odparować energii materialnej.