755 Shares 1157 views

Książka „niegrzeczny więc opracowanie ?!”: Podsumowanie i komentarze

Jest to w przeciwieństwie do innych niezwykłe dzieło niemieckich autorów wielu lat, stając się książka odniesienia, które mają tych samych rodziców, potem drugą. Że książka „niegrzeczna? Tak, to rozwija! „Pozwala młodych matek i ojców, aby obejrzeć swoje ulubione chrząszcze zupełnie inne oczy, zapobiega zmęczeniu i drażliwość w tych okresach, kiedy uroczy maluch, pozornie bez powodu, zaczyna płakać i kapryśna.

Od 0 do 14

Cała książka jest poświęcona, jak rośnie i rozwija się każdy okruszek w wieku od urodzenia do 14 miesięcy.

Od dawna wiadomo, że dzieci wszyscy rozwijać skoki. Odnosi się to nie tylko do ich rozwoju fizycznego, ale również psychicznego. Jeśli zwrócić uwagę na bardzo ważny okres w życiu dziecka – pierwszych 60 tygodni życia – można zauważyć, że w tym czasie obserwuje się dziecko z ośmiu skoków. „Kapryśny? Tak, to rozwija! „Mówi nam, że tuż przed, kiedy zbliża się kolejny przełom w rozwoju, dziecko mimowolnie wymaga dużo więcej uwagi niż zwykle, a to staje się o wiele bardziej niespokojne niż przed lub po. I to jest zupełnie normalne, ponieważ dziecko pojawia się coraz więcej nowych możliwości, stopniowo zmienia swoje nastawienie. Dlatego te innowacje straszyć każdy chrząszczy.

Ręka w rękę z dzieckiem

Tak, książka „niegrzeczna? Tak, to rozwija się! " Mówi młodych matek i ojców, jakie zachodzą zmiany w zachowaniu dziecka, w jego światopoglądzie. Mówi i co kolejne umiejętności, aby mieć dziecko po drugim skoku w rozwoju.

Ciekawostką jest również, że praca „bardzo niegrzeczny? Tak, to rozwija! „Rośnie równolegle z malucha. Na łamach drukowanej edycji nie tylko przestrzeń dla małych uwag o okruchy, ale także zapis gotowych wcześniejszych obserwacjach innych matek i ojców. Dlatego też, nie ma miejsca na wrażeniach porównanie dorosłych. Oraz wyszukiwanie sumie jest bardzo prosta. Książka „niegrzeczny? Tak, rozwija!”, Którego treść przynajmniej na krótko, prawie każdy rodzic wie, może być używany jako zwykły blog, można obchodzić w swoich stronach najważniejszych wydarzeń, które występują w życiu chrząszczy. Autorzy udzielają porad na co zbliży zabawki dziecka w każdym okresie jego rozwoju, jak również oferują najbardziej korzystne dla jego działalności i gier.

Mały krok w tył i skok do przodu

Wszystkie dzieci rosną skokowo. Bardzo wiele dni lub tygodni nie może być cokolwiek. No, prawie nic. Ale … Nagle, w ciągu zaledwie jednej nocy dziecko rośnie jak kilku milimetrów. Dokładnie te same skoki i rozwija psychiczne dzieci. Badania przeprowadzono u dzieci w wieku od półtora do 16 lat. Wyniki pokazały, że każdy skok w czasie pokrywa się ze zmianami fal mózgowych. Ale to można łatwo zmienić za pomocą pomiarów.

„Kapryśny? Tak, to rozwija! „Opowiada historię o tym, co jest znane siedem okresów wiek, w którym zmiana promieniowania mózgu u dzieci pięć miesięcy, a nawet rok. Poprzez badania, stwierdzono, że w każdym z tych okresów dziecko sprawia, że bardzo istotny krok w jego rozwoju. Rozwój umysłowy niemowląt można zaobserwować nawet więcej takich skoków, ale do tej pory nie zostały one naprawdę zrozumiał.

Musimy zrozumieć, że wzrost zryw malucha i ścigać jego rozwój psychiczny nie zawsze występują w tym samym czasie. Te pierwsze są zwykle bardziej liczne. Nawiasem mówiąc, zęby dziecka pojawiają się w ogóle w czasie, gdy robi kolejny krok w jego rozwoju.

Zrozumienie skok i trudna faza

Płaczliwy okresy okruchy życia zmuszają rodziców na założeniu, że kryzys nie jest daleko. Dla dorosłych coraz trudniej poradzić sobie z dzieckiem w tym czasie. Mamusiu natychmiast zacząć naprawdę martwić, obawiając się, że dziecko było chore, nie mogąc zrozumieć, dlaczego stał się bardziej szkodliwe niż zwykle. Zwykle w tym czasie maluch zawsze chętny do mamy.

faza trudne w życiu dziecka można zaobserwować we wszystkich okruchów w tym samym wieku. Początkowo są one nieco krótsze i szybko uda się nawzajem.

Jeśli maluch urodził się około dwóch tygodni później niż w momencie odliczania powinny rozpocząć się kilka tygodni wcześniej. A jeśli to się stało miesiąc przed terminem, a następnie ruszamy skalę przez miesiąc. Wszystko to świadczy o tym, że promieniowanie z mózgu dziecka i koń wyścigowy powiązane.

Konfliktiki lub konflikty?

Więc, co zrobił pracę story „niegrzeczny? Tak, to jest rozwój „? Zawartość książki zawiera rozdział dotyczący konfliktów z małym dzieckiem. Mówi, że być może część dzieciak ze starymi nawykami, będzie uczyć się czegoś nowego dla niego. Jeśli uczy się raczkować, a następnie będzie mógł dotrzeć do Ciebie jak zabawka. Jeśli nauczysz się chodzić, nie można spodziewać się, że moja matka, jak poprzednio, każda minuta będzie go nosić na rękach.

Po każdym skoku dziecko staje się coraz bardziej niezależne. Być może niektórzy nie będą już potrzebować opieki mojej matki w tej samej objętości. Każdy rozumie, że obie strony, a jego matka, a okruchy. Czasami te sytuacje mogą prowadzić do kłótni między nimi, a nawet konfliktów. Wynika to z faktu, że nie zawsze pragnienie dorosłych i dzieci są takie same.

Szkolenia Pomoc okruchy

Każdy rodzic ma możliwość pokazania swojego dziedzica, albo że ktoś przy nim jest to, że dziecko nadaje się jako osoba prywatna. Po tym wszystkim, mamusie i tatusiowie są lepsze niż inni wiedzą swoje dziecko. Dlatego są one w stanie lepiej pomóc innym, aby pokazać wszystko nierozerwalnie związane z dzieckiem. Nowe odkrycia umożliwi z dzieckiem. Coś, co wydaje się bardziej interesujące, ale coś mniej. Ale dorosły może zaoferować dziecku fakt, że nie zauważy. Jest to z pomocą mama i tata malucha może uczyć się szybciej.

Case – czas zabawy – godzina …

Nie jest konieczne, a nawet pożądane z planem, gdy dziecko będzie odpocząć, a kiedy – grać. Po tym wszystkim, on i tylko on może decydować, kiedy i jak przyciągnąć uwagę rodziców. I widzą, jak ich chadushko waha się od jednego do drugiego tygodnia. Każdy krok naprzód w rozwoju chrząszczy czuje się bardzo mocno: to jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek blisko matki, potrzeba go z matką do nauki czegoś nowego.

Jest to niemożliwe, aby zaplanować oglądanie gry, to jest nienaturalne. Rzeczywiście, może się okazać, że dziecko będzie chciało zagrać nie ma wyznaczonego czasu, chce uwaga matki nie jest na planie. Różnorodność doświadczeń dziecka, które mogą być wesołe i smutne i przerażające przysmaki, magiczne i zbliżanie do rzeczywistości, nie będzie w stanie przewidzieć nawet najbardziej troskliwą matkę. Po tym wszystkim, dziecko – to nie jest animowany, który jest zawarty w ściśle wyznaczonym czasie. A nie dorosłych, którzy mogą samodzielnie śledzić utworzony dla siebie plan.

użyteczne wnioski

Nie jest sto rodzice sprawdzone: naprawdę przydatnych książki „niegrzeczny? Więc rozwijających się „Ploy Frans i Hetty Vandereyt – autorzy tej pracy, jako pomoc dla młodych rodziców – starał jak najlepiej mogą być prostsze i łatwiejsze powiedzieć matek i ojców, jak można lepiej zrozumieć małych dzieci i pomóc im w razie konieczności w pewnym momencie w ich życiu. Ta książka może faktycznie wspierać w trudnych czasach; pozwalają odnaleźć zaufanie; Pomaga zrozumieć doświadczenia dziecka, jego potrzeb; Uczy na wołanie działania lub kaprysów chrząszczy. Dzięki jej rodzice mogą pomóc dziecku rozwijać się szybciej i będzie w stanie stworzyć system nadzoru dla rozwoju ich szczątków.

Oto w jaki sposób niezbędne informacje można znaleźć w pracy „jest niegrzeczne? Tak, rozwija! „Content, odpowiedzi do tej książki sugeruje, że tak naprawdę wpływa wiele tematów, które dotyczą młodych rodziców, tak, że dorośli mogą zrozumieć, jak się zachować w danej sytuacji.

To naprawdę jest doskonałym narzędziem dla dorosłych, ponieważ odpowiedzi na wiele pytań podniesionych przez jakiegokolwiek rozsądnego rodzica, można znaleźć na jego stronach.