330 Shares 7799 views

Gratulujemy energii


Profesjonalne święto swojej energii na długi punkcie czasowym pod koniec roku, w bardzo krótkich godzinach dziennych – dwudziestego drugiego grudnia. Przed przygotowaniem do nowego roku firmowych oni organizują zabawy.

Trudna i niebezpieczna praca energetyków, jego znaczenia nie można przecenić. Ich codzienne niestrudzona praca stworzyć pierwszy z istotnych korzyści – światło i ciepło, zapewniając komfort naszych domach.

Okazało się tego dnia z powrotem w 1966 roku, kiedy to obchodzony 23 maja. Tego samego dnia, wszyscy koledzy byli przygotowani do każdej innej energii gratulacje.

Jest to święto wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek zostały zaangażowane w tworzenie, utrzymanie i naprawy systemów energetycznych i urządzeń. Gratulacje dla Dnia Inżynierów moc otrzymała przedstawicieli zawodu w sposób ciągły.

Zatwierdzony przez oficjalną datą wypoczynkowego – 22 grudnia.

Według starej tradycji wielu lat w tym dniu najlepiej z branży chwalą wysokie nagrody i różne dyplomy, jak również niespodzianek i prezentów. Gratulujemy energii są wesoły charakter. Wszystkich wypoczynkowych jasnych życzenia można wybrać najbardziej istotne i popularne dziś, oto przykładowy tekst: „Drogi Energii! Spróbuj utrzymać zawsze w każdym domu i każda rodzina była ciepła i światła!”.

Kim są ci ludzie, dlaczego one jeszcze potrzebne? W celu pełnego i bardziej szczegółowo, aby to sobie wyobrazić i odpowiedzi na te pytania, a także zrozumieć, dlaczego jest to tak ważne i niezbędne zawód, wystarczy przypomnieć sobie przerwy w dostawie prądu w domu. TV nie działa, nie ma światła, nie ma kuchenka do gotowania – do domu staje się bardzo nudne i niewygodne. Kuchenka mikrofalowa nie działa, nie ma nic, aby naładować telefon komórkowy, a nie ma miejsca … Dobra, jesteśmy w domu, i to, co dzieje się w szpitalach, sklepach, itp? Wszystkie prace zatrzymuje bez prądu!

Dlatego Dzień energii można przegapić! Wśród przyjaciół masz z pewnością są osoby, które są ściśle powiązane z tego rodzaju działalności. Wybierz im gratulacje na energię, i upewnij się, że trochę czasu. To oni potrzebują, a także każdy z nas światło!

Gratulujemy kolegom energetycznych może się uspokoić, niekoniecznie w formie wiersza.

Lepiej przygotować się gratulacje zaliczek na energię (komiksu). Na przykład, zabawny wiersz:

Nie zapomnimy swoje powołanie –
W świetle domu jesteście ludzie,
Energetikov gwałtownie gratulacje,
I żyć razem szczęśliwie życzymy!
W pracy – zawsze nowych rozwiązań,
Pamiętaj, aby życzyć spełnienia!
Światło, pokój i zdrowie jest silniejsza –
Który żył szczęśliwszy i łatwiej !!!

Gotowanie gratulujemy energii, można wybrać coś klasycznego:

Gratulacje, energia!

I „dziękuję” powiedzieć,

Niech twój urlop będzie jasne.

Dziękuję!

Dla ciepła i światła w mieszkaniu

W miastach na całym świecie!

Biegnie przez druty

Szczęście w Twoim domu!

Albo oto kolejny wiersz:

Dzień energetyków dziś – 22 grudnia
I ten dzień jest tak ważny, wszyscy wiemy, i dla mnie i dla ciebie.
Światło i ciepło, a są one w kopalni oraz w Ciebie, a w każdym domu, każdy,
Więc nawet jeśli dziś wszystkie dusze dzieląc ciepło z nimi!
Obecnie najczęściej najkrótszy dzień w roku. A wszystko, jak nigdy przedtem,
Prace te pracoholikiem oczywiste i widoczne.
I wreszcie po pogratulować i życzenia, jak ich matki,
Szczęście, zdrowie. I wierzcie mi, doceniamy was wszystkich i szanować swoją ciężką pracę! Urrrrrra!

Biegnie przez druty i szczęścia w swoim domu!

Dzień energetyków – idealne światło (we wszystkich znaczeniach tego słowa) wakacje, więc nie zapominaj o swoich znajomych i krewnych pracujących w przemyśle, w pośpiechu, aby im pogratulować – będą szczęśliwi! Energia – bardzo zabawne ludzie, i chodzić na ich profesjonalnej wakacje, są one zawsze z serca – nikt organizacja nie będzie spełniać tylko tyle twórczy, wesoły personel.