139 Shares 1820 views

"TSI Klim"

Prawie trzydzieści procent wszystkich kobiet żyjących na naszej planecie są w okresie menopauzy wieku – od 45 do 60 lat, który trwa codziennie, a nie co miesiąc, i kilka lat, w tym okresie przed menopauzą.


Faza ta u kobiet charakteryzuje się objawami, takimi jak osłabienie funkcji wykonywanych przez jajniki spadek produkcji estrogenu i progesteronu.

Takie zmiany są zwykle towarzyszy niektórych zaburzeń psychicznych i fizycznych. Kobiety postrzegają boleśnie nawet wegetatywne pierwsze objawy przed menopauzą.

I mimo wszystko, wiele z nich kategorycznie odmówić podjęcia żadnych leków, nie wspominając o hormony, które mają bardzo złą reputację: dodatkowy ciężar i inne efekty uboczne są typowe dla niemal wszystkich hormonalnych preparatów.

Ale w 21 wieku, nauka osiągnęła takie rozmiary, że może za pomocą leków, aby spowolnić proces starzenia, zachowując żeński młodość i piękno. I jeden z leków, przyczyniając się do tego jest „TSI Klim”, która nie zawiera hormonów i jest dobrze tolerowany przez organizm.

Nauka udowodniła, że główną przyczyną starzenia się kobiecego ciała jest zmniejszenie poziomu wytwarzanego przez organizm hormonu płciowego, który dołączony jest zestaw dodatkowy ciężar. I w miarę upływu czasu, a to zaczyna się proces starzenia się skóry.

Genetycznie, proces ten nie może mieć wpływu, ale to spowolnić i farmakolodzy wynalazł niehormonalną kompleks „TSI Klim Evalar”, wyprodukowany w postaci tabletek i kremów.

Lek zawiera ekstrakt z czarnej Cohosh, odnoszące się do naturalnych fitoestrogenów, które pomagają utrzymać zdrową równowagę hormonalną, nie będąc hormonów.

Dodatki biologiczne zawarte w tym preparacie, pełnią rolę modulatorów receptora estrogenowego, to znaczy zmniejszają aktywność w klimakterium zespołem.

Biorąc tabletki „TSI” Klim, kobieta od razu czuć zmiany: zmniejszenie częstości uderzeń gorąca, pocenie się spadek dużo, zwiększyć wydajność. Ważnym i ustabilizuje stan emocjonalny – wirtualny zniknięcie drażliwość i nerwowość bezprzyczynowemu.

Lek – regenerujący biologicznie aktywny dodatek do żywności, który jest obecnie realną alternatywą środków hormonalnych, nie zwiększa ciężar być dobrze tolerowane.

Pigułki „TSI Klim” powinien być przyjmowany dwa razy dziennie podczas posiłku w ciągu trzech miesięcy. Działanie preparatu rozpoczyna się w drugim tygodniu: kobiety czują się zauważalnej różnicy w jego stanie. Potwierdzają to liczne referencje od tych, którzy próbowali sobie wyobrazić ten cud lekarstwo. A dziś, „TSI Klim” jako środek zapobiegawczy stosowany już, nawet te o płci pięknej, które nie mają żadnych objawów menopauzy.

Wiele osób zapewne zauważyli, że na Zachodzie, kobiety wyglądają znacznie młodziej niż jego wieku. Okazuje się, że co drugi z nich, ponieważ w wieku czterdziestu używa kremów i otrzymuje naturalne produkty, które są analogami roślin żeńskich hormonów płciowych.

Producenci oferują wiele kobiet i inny lek – dostępny w postaci kremu,

W wyniku odnowę komórek, zwiększa wytwarzanie elastyny i kolagenu, zwiększa zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci. To z kolei oznacza, że stopniowo zmarszczki, skóra staje się gładsza.

Pomimo faktu, że lek jest naturalnym, jeszcze „TSI Klim” przeciwwskazania to: to nie może być stosowany przez ciąży i karmiących piersią, jak również tych, którzy mają nietolerancję jego składników.