200 Shares 7542 views

Naleśniki z serem: przepis na pyszny i prosty deser

Naleśniki z twarogu, którego receptura jest omówione poniżej, są idealnym miejscem na śniadanie, deser napełniania. Warto zauważyć, że przygotowanie takiego słodkiego danie jest łatwe i szybkie. Po tym wszystkim, konieczne jest jedynie upiec duże cienkie naleśniki i napełnić ich twarogu.


Naleśniki z serem: przepis na proste, ale smaczne desery

Niezbędne składniki na ciasto:

 • świeżego tłuszczu mleka – 800 ml;
 • duże jajka – 2 szt.;
 • sody bez hartowania – ½ małą łyżeczkę;
 • piasek cukru – 2 łyżki pełne duże;
 • jodowej soli – kilka szczypty (smak);
 • mąka pszenna – 1 filiżanka;
 • olej roślinny, masło – do smażenia naleśników i rozmazywanie.

Naleśniki z serem ciasto przepis:

Aby podstawę takiej deseru, konieczne jest, aby ciepło 800 ml świeżego pełnego mleka na ogień i gaszące go sody. Potem chcesz wstrząsnąć 2 duże jajka, wraz z kilkoma łyżkami oleju słonecznikowego. Mieszaninę dalej jaja w wlać do mleka, dodać cukier, sól jodowa i mąki pszennej. Po zmieszaniu wszystkich tych produktów powinna mieć ciasto. W przeciwnym razie, fundacja zaleca się wlać trochę zwykłą wodę pitną.

patelni do smażenia Sposób placki

Po ciasto jest w pełni gotowy, powinien on znajdować się pod pokrywą o pierwszej godzinie. W tym czasie, mąka pszenna jest całkowicie mięknąć i tracą podstawę wszystkich dostępnych grudek.

Naleśniki z serem, przepis ze zdjęciem, które prezentujemy w tym artykule powinien zacząć robić ze smażenia ciasto. Wymaga to, aby umieścić na patelni na działanie wysokiej temperatury, wlać w oleju słonecznikowym, a czerwona poświatą. Ponadto, duża podstawa nabierania łyżką, należy wlać do misy ruchem okrężnym. W celu uzyskania bardziej cienkie ciasto i naleśnik pożądane jest, aby rozpowszechniać na patelni z pomocą swoich skłonnościach w różnych kierunkach.

Po co naleśniki polecili dobrze smarowane masłem, a następnie umieścić stos.

Niezbędne składniki na nadzienie: ser

 • drobnoziarnisty Twaróg – 400 gr;.
 • jaja kurze są małe – 1 szt;.
 • piasek cukru – 2 duże łyżki;
 • pozbawiony nasion ciemne rodzynki – 100 g.

Naleśniki z serem: sery napełniania przepis

Gruboziarnisty Twaróg należy umieścić w misce, dodać ubite jajko, cukier i parzony w gorącej wodzie ciemnych rodzynek. Wszystkie składniki powinny dobrze wymieszać, a następnie przystąpić do nadziewanych naleśników.

deser formacja

W środku każdego cienkiego naleśnika zaleca się umieścić na 2 duże łyżki wcześniej ugotowanej masy skrzepu. Następnie smażone baza jest wymagane, aby włączyć się w kopercie, a następnie umieścić naczynia w duhovochnuyu mocno wysmarowanej masłem.

Gotowanie naleśniki z serem w piecu nie powinien być dłuższy niż 25 minut trwało. W tym czasie, farsz zakorzenione i deser podejmie niezbędne formularza.

Prawidłowe karmienie na śniadanie

Placki z twarogu pożądane do podawania w tabeli, w gorących lub ciepłych tworzą razem z herbaty, kawy lub kakao.