514 Shares 5688 views

Ellen Pompeo – gwiazda serialu i szczęśliwa kobieta

Aktorka, która zagrała w serii, często są rozpoznawalne. Czasami ich popularność ponad sławą i najbardziej kasowym aktorek świetny film. Więc można powiedzieć o Ellen Pompeo. Do jego sukcesu, poszła z samego dna. Jak doszło do popularności?


dzieciństwo

Ellen urodziła się 10 listopada, 1969 roku w małym miasteczku w Massachusetts. Jej rodzice byli zagorzałymi katolikami, więc kształcenie dziewcząt było surowe. Kiedy dziecko było tylko 4 lat, zmarła jej matka. Ojciec płakał przez długi czas, ale mimo to zdecydował się na drugie małżeństwo, stało się szczęśliwy. Dziewczyna znalazła łatwy język z macochą. Ich związek rozwinął się stopniowo, i chociaż teraz aktorka odmówiła komentarza na temat swojej rodziny, krewnych zawsze cieszył się dobrą humor z których druga żona ojca należał do dziewczyny.

zmiany

W 1990, Ellen sobie sprawę, że potrzebuje zmiany. Ona przeniosła się do Nowego Jorku w nadziei na zmianę. Tam pracował jako barman. To może trwać latami, ale dziewczyna miała szczęście – znalazła agenta, który był w stanie zobaczyć początkujący gwiazdę w nim. Wszystko zaczęło się od reklamy L'Oreal. Nawet po kilku filmów, Ellen Pompeo, w końcu dostał swój pierwszy występ cameo w „prawa i porządku”. Po tym wszystko w jej życiu zmieniła się dramatycznie.

Nowy przelew (Los Angeles) został oznaczony przez wielką rolę dla niej w filmie „Moonlight Mile”. Jej partnerem był Dzheyk Dzhillenhol. Ellen zawsze z dumą wspomina o tym doświadczeniu w kinie.

Filmografia aktorki

„Moonlight Mile do” Ellen zagrała w krótkich filmów. Następny jasna rola udał się do aktorki w filmie „Złap mnie”. Potem o tym po raz pierwszy rozmawialiśmy o jak gwiazda z wielką przyszłością. W „Daredevil” zagrała niewielką rolę Karen Page, która jednak wciąż zauważyć niektórzy krytycy. Ważnym etapem w rozwoju aktorki była praca w filmie „Zakochany bez pamięci”. Nie zagrała byłą dziewczynę Jimma Kerry. Na zdjęciu Ellen Pompeo można zobaczyć w tym obrazie. Ale film sam w sobie z jego odcinków nie są zawarte, są wycinane. Ellen nie zwariować, a wręcz przeciwnie – ona zawsze mówiła o tym doświadczeniu jako jeden z najważniejszych etapów w jego życiu. Reżyser dał również swoje zalecenia do dalszej pracy.

„Chirurdzy”

Najbardziej uderzającą rola, po drodze Ellen Pompeo, filmografia, który ma już kilka filmów, obudziłem się gwiazdą, była rola Meredith Grey. Seria, w kinach w Rosji nazywa się „Chirurdzy”, grzmiał na kilku kanałach USA w 2005 roku. I tam lekarze stażyści szpitala próbuje znaleźć pełną prywatność z dużym obciążeniem pracą. Nietypowe i ciężkie przypadki chorób pacjentów zręcznie przeplata się z wzlotów i upadków w relacji bohaterów. Ellen Pompeo gra głównego bohatera – Meredith. Jej matka ma chorobę Alzheimera, więc często nawet nie rozpoznaje go. W chwilach przytomności, ona beszta przeciętność córki. W pierwszym sezonie, a Meredith spotyka napojów w barach z mężczyznami. Pewnego dnia spędza noc z przystojnym, który jest główną neurochirurg jej klinika, Derek Shepherd. Twisted wicher romans, który później okazuje się, że jest żonaty. Dr Shepard stoi wybór, zapisać małżeństwa lub przejdź do nowej relacji z Mer. Inne znaki są bardzo różne. Tak więc, w Azji Christina, grany przez Sandra Oh, również cierpi z miłości do innego szpitala genialny chirurg Burke. Jednak jej uczucia są bardziej uniwersalne, ponieważ karierowicz i przyszłość genialny kardiochirurg, nie rozpoznaje emocje i uczucia. To ona staje się jej najlepszą przyjaciółką Meredith.

kolejne sezony

Bohaterka Ellen Pompeo, biografia, która jest skręcona z każdym sezonem staje się coraz bardziej dramatyczna. Seria zaczyna się podnieść nie tylko temat miłości i zazdrości, ale także czysto ludzkie relacje, problemy między ojcami i synami, chorób nieuleczalnych krewnych. Temat śmierci i samobójstwie znajduje również odzwierciedlenie w tej sagi. Kwestia przyjęcia dzieci jest uważany szczegółowo pod różnymi kątami.

W ogóle, seria stała się jednym z najbardziej udanych projektów w historii. Ten dramat medyczny przyniósł Ellen Pompeo Screen Actors Guild Award.

życie osobiste

Ellen, w odróżnieniu od swojej filmowej bohaterki, uważa się wiernym i stałym mężczyzną. Dziesięć lat temu, poznała swego przyszłego męża przez przyjaciół w zwykłym supermarkecie. Kilka miesięcy później, los przyniósł je z powrotem. Zaczął barwną i burzliwą relację. Kilka lat później zostali zaangażowani. Znaczący jest fakt, że świadek na ślubie pary była burmistrz. Romans sytuacji jest to, że, jak się okazało, Ellen Pompeo, biografia, która rozpoczęła się w Massachusetts, żył tylko kilka mil od przyszłej miłości. Mąż aktorki, Kristofer Ayveri, cenionym producentem w dziedzinie muzyki. Para kupiła piękny dom w Los Angeles. Są oba psy miłość, tak szybko przyniósł dwa pudle.

Nie tak dawno temu, Ellen Pompeo, życie osobiste, że tak szybko się poprawiła, urodziła córkę. Została nazwana Stella Luna. Aktorka kiedyś powiedział, że marzy jej córka poszła w jej ślady. Piękna dziewczyna może stać się nowa wschodząca gwiazda.

Ellen dowodzi przykład przez to, że jest możliwe, aby z powodzeniem stać się osobą kreatywną, mimo prostego zadania i brak odpowiedniego szkolenia w działalności kinowej. Jej talent i doświadczenie nabyte przez lata, ona stworzyła obraz jasny kobiety, zdolnej do osiągnięcia sukcesu. Liczba jej fanów to potwierdza.