153 Shares 6956 views

STP: otworzyć plik

W tym artykule przyjrzymy się rozbudowa oczyszczalni ścieków. Otwarte materiały tego typu, jak i do czego one służą, opisują szczegółowo poniżej. Mówimy o STEP 3D-pliku.


opis

Zatem uważamy, co użycie formatu STP. Jak otworzyć pliki tego typu obejmie w następnym rozdziale. Roztwór ten jest stosowany do wymiany materiałów pomiędzy systemami CAD. Materiały tego typu znajdują się części, zespołów, obiektów 3D. W rzeczywistości chodzi o pliku tekstowym ASCII generowanych według protokołów ISO 10303. Należy zauważyć, że to rozwiązanie jest powszechnie stosowane w przemyśle stoczniowym, budowa budynków, lotniczym, inżynierii mechanicznej. Tutaj dowiadujemy się, że w praktyce, samo w sobie niesie formatu STP. Go otworzyć, spojrzeć na następny.

kluczowym działaniem

Więc otwórz STP? Plik tego typu jest obsługiwany przez IMSI TurboCAD. Mówimy o potężnej i praktycznie unikalne narzędzie do profesjonalnego projektowania CAD. Program zawiera narzędzia do grafiki dwuwymiarowej i 3D.

Rozwiązanie to obsługuje pełny standard przemysłowy. Istnieje również szeroki wybór opcji do modelowania powierzchniowego. Jest realizowany możliwość eksportowania wybrany projekt w formacie JPG lub HTML. Narzędzie pozwala na pełne modelowanie trójwymiarowe. Wersja Professional posiada kilka funkcji. To implementuje łączny dwuwymiarowego modelowania 3D i wideo. Dostępne kompatybilny do pracy z rozwiązaniami Microsoft Office. Istnieje wiele specjalnych narzędzi do prawidłowego i wygodnego rysunku. Dostępne Style Editor. Wdrożone wygodne dostosowanie interfejsu.

alternatywa

Nadal mówić o STP. Jak otwierać pliki tego typu, może już wiesz, ale są inne aplikacje, które mogą wchodzić w interakcje z formatem danych. W szczególności, w tym przypadku, można użyć oprogramowania Autodesk Inventor. Ta aplikacja koncentruje się na produkcji i dokumentacji projektowej. Jest on stosowany w trójwymiarowej parametrycznego modelowania obiektów, które mają wysoki stopień złożoności. Obecność Etykietki, odznaki i wskazówek znacznie skrócić czas spędzony na szkoleniu. Również realizowane możliwość powtórzyć ostatnie polecenie wykonane. Za pomocą tego narzędzia można rozwiązać szereg kwestii, które odnoszą się do projektu, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu.

Również interesujące z nami współpracować, aby sformatować odpowiednią usługę ShareCAD. Mówimy o darmowe narzędzie, które umożliwia pracę z rysunkami bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. rozmiar wybrany na przetwarzanie pliku nie może przekroczyć wartości 50 MB w tym przypadku. Łatwy w użyciu usługę z dowolnego urządzenia, które ma połączenie z Internetem. Może to być telefon komórkowy, tablet lub laptop. Zobacz rysunki możliwe bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Aby pracować z rozbudową naszego zainteresowania możliwe jest również zastosowanie jednej z następujących aplikacji: CATIA, SolidWorks, Delcam Exchange QuickStep, IRONCAD, LKSoft IDA-STEP, ideaMK STP Viewer, FreeCAD, krok Przeglądarka Narzędzia KROK plików. Teraz, gdy wiesz, jakie pliki są używane w formacie STP. Otwarte materiały tego typu, również przeglądowi w szczegółach.