363 Shares 4963 views

Trzeba wiedzieć, jak związać pomidory w szklarni

Decydując się rozwijać pomidorów w ogrodzie, trzeba mieć pomysł, jak to zrobić, gdzie to lepiej rosną sadzonki i jak związać pomidory w szklarni, zanim usiadł w nim do sadzenia w gruncie.

Wiele ogrodnicy przed sadzeniem pomidorów w szklarni, nie obejmują polietylen sadzonek (w przeciwnym razie nie będzie utworzony kondensat, co może prowadzić do różnych chorób kiełków). W przypadku niedostatecznej wentylacji szklarni, pomidory chory Phytophthora. Jednakże, jak dotąd, niektórzy ogrodnicy rosną pomidory w szklarni pokrytych folią.

Teraz znajdziesz najbardziej szklarni z poliwęglanu. Powinny one być umieszczone od strony wschodniej na zachód. Ponadto, obok budynków nie powinny być obsadzone drzewami. Jeśli te zalecenia nie trzeba się martwić o lokalnie uprawiane sadzonki. Na to będzie wystarczająco dużo światła i ciepła. Każdego roku powinny zostać przeniesione do nowej szklarni i powrót do starego miejsca tylko po 3 lub 4 lat. Nigdy sadzić sadzonki pomidorów w miejscu, gdzie wcześniej uprawiane ziemniaki, ponieważ te rośliny mogą zranić tę samą chorobę. Pamiętaj, aby zamknąć twarz końcowy spunbond cieplarnianego. To musi być zrobione wcześniej, aż roślina będzie silniejsza i całkowicie zniknęły wszystkie zimne.

Na ilustracji widać, jak związać pomidorów w szklarni, zdjęcie pokazuje dość jasno, jak to zrobić. Są one wyraźnie widoczne i różne rodzaje szklarniach. Bardzo popularne ostatnio wśród ogrodników skorzystać z licznych powłoki poliwęglanowej. Po zakupie to, na pewno to doceniają i kochają. Pomidory w szklarni poliwęglanu będą rosły silne i piękne. Ponadto rozwija się specjalny mikroklimatu, który ma korzystny wpływ na kulturę ogrodniczej.

Pomidory powinny być pewny, aby związać. Więc na pewno trzeba wiedzieć, jak związać pomidorów w szklarni. Wykonać tę procedurę, a następnie system korzeniowy roślin krzewów otrzyma dodatkową żywność i rosną szybciej i stają się jeszcze silniejsze. Pomidory stojak na pewną wysokość, a nie złamane pod własnym ciężarem.

Wiedząc, jak związać pomidory w szklarni, można zapisać je przed atakami różnych owadów i ślimaków. Jeżeli sadzonki są sadzone w otwartym terenie, w deszczowej pogody owoce zaczynają gnić w kontakcie z wilgotną glebę. Aby tego uniknąć, należy zawsze związać roślin palików lub specjalnym wyciągniętą w górnej części przewodu.

Aby zrozumieć, jak związać pomidory w szklarni, starają się trzymać pod kołki naziemnych, kształtek metalowych lub drewnianych pałeczek. Ich wysokość musi być miernikiem do niskich klas i nieznacznie powyżej odmian sadzonek wysokiej pomidorów.

Wiążąc je powinno być lina, nie przeciągając łodygi. Lina musi być wystarczająco gruba. To nie będzie przyciąć pędy roślin. Związany w szklarni powinny być powtarzane w trakcie sezonu. Bagażnik należy dokręcać co 30 centymetrów. Jak rośnie w wysokich odmian procedura prodelyvat dwa razy w sezonie. Nauczy Cię, jak związać pomidory w szklarni, na pewno osiągnąć piękny odbiór i dobre plony.