373 Shares 6984 views

algorytm tatuowanie

Decyzja, aby umieścić na swojej skórze tatuaż – kluczowy krok, mimo obecności różnych środków do usuwania go. A biorąc pod uwagę wszelkie ryzyko zabiegu lekarze jednogłośnie rekomendują kutas wzór na skórze tylko w kabinie i rzemieślników. To ze względu na ryzyko wprowadzenia chorób poprzez wykorzystanie narzędzi niehigienicznych.

Preparat do postępowania należy rozpocząć od wyboru lokalizacji i wzór. Chociaż jest to często najbardziej skłonni nabyć taką dekorację już wie, gdzie będzie nowy tatuaż.

Jako środki przygotowawcze – zakaz leków i alkoholu, co najmniej na dzień przed zabiegiem. Pre-warto dowiedzieć się, czy klient ma alergię do leków znieczulających i barwników, które są wstrzykiwane pod skórę. Pre-test warto iść.

Jeśli jednak z wyborem wzoru mający problemy, a następnie zobaczyć możliwych opcji można korzystać z Internetu, specjalne materiały informacyjne i katalogi tematyczne. Nawiasem mówiąc, jako ostatnia twórczej almanachu ARTIFEX.RU może być stosowany. Na swoich stronach elektronicznych można znaleźć wiele możliwości dla biżuterii ciała.

Wybrany obszar skóry produkowane dezynfekcji, odtłuszczania usunięte głowy. Aby poprawić przejrzystość tatuażu skóra jest traktowany ze specjalnym żelem, który powinien poprawić jasność i dokładność obrazu.

Przybliżony szkic jest stosowana przez ołówek lub długopis. Już z nim zostanie uruchomiony kreator, za pomocą specjalnego urządzenia igły. Są to mechanizmy, które są zaprojektowane, aby zminimalizować ból i naczyń krwionośnych pęknięcia. To znacznie pomaga w sposób rehabilitacji.

Jeśli tatuaż dość duża, to nie należy oczekiwać szybkich rezultatów. Musisz odwiedzić kilka sesji. W pierwszym etapie będą określone kontury obrazu. Drugi – podstawowy kolor barwiących realizowane, a następnie barwienia. Jednocześnie będzie produkować ostateczny wzór naprowadzania i dekoracji cień.

Zmęczenie i silny ból są powodem przerwy. W zasadzie, w celu uniknięcia negatywnych konsekwencji wszystkich swoich uczuć powinien poinformować pana.

W każdym przypadku proces tatuowania długie i pracochłonne. I ważne jest, aby wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, aby udekorować swój wzorzec ciała.