673 Shares 8959 views

Przegląd UAZ-31512

UAZ-31512 – napęd na cztery koła samochód jest produkowany w kraju. Jego charakterystyczna różnica od modelu wojskowego 469 – plandeką pokryty dach i klapę.


Historia produkcji

Ten SUV produkowany w Zakładzie Uljanowsk Automobile od połowy lat 80-tych ubiegłego wieku do 2005 roku. Było to niemal kopia 469-th UAZ, który powstał jeszcze w latach 70-tych. W czasach sowieckich, to SUV był używany jako samochód policyjny patrol (modyfikacja 31512 „PMR”). Od wersji cywilnej różnił stalowy korpus pięciodrzwiowej, jak i dodatkowego wyposażenia.

UAZ-31512 – Konstrukcja

Niestety, nie wszystko, co zostało zaplanowane do zainstalowania na UAZ cywilnej, został wprowadzony w życie. Uderzające przykład – niezależnym zawieszeniu, co było zwiększyć osiągi dżipa. Ale pomimo tego, że samochód Uljanowsk był bardzo wiarygodne i mają doskonałą drożności. Wszystkie jego projektu w wojsku jest prosta, dzięki czemu może być naprawione nawet od najbliższej wsi. Niezawodne i bezpretensjonalny SUV stał się legendą Uljanowsk Automobile Plant. Ze względu na jego terenie, był najpopularniejszym SUV w Rosji. Dlatego też przeprowadzono w ciągu całych 20 lat.

UAZ-31512 – specyfikacja techniczna

Na maszynie ustawić Marka silnika ZMZ o pojemności 2,7 litra. W ostatnich latach produkcja tego silnika przeszedł kilka zmian, z powodu której stała się bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Tak więc, jego moment obrotowy przy 3000 obrotach na minutę wynosi 208 nm, a średnie zużycie paliwa – 11 litrów na 100 km. Co do zawiesiny UAZ może być zarówno sprężyna i sprężyną. Przednia i tylna oś może być zarówno cywilnych i wojskowych w stylu standard lub modelu 469. Ostateczny wybór spoczywa na kupującym.

Wielkość i pojemność

Uljanowsk SUV ma dość przyzwoity rozmiar. Długość ciała wynosi 4 metry, szerokość – 2 m i wysokości 1,2 m – (w tym odtłuszczonym markizy). Urządzenie jest zdolne do przenoszenia do siedmiu pasażerów. Bagażnik może pomieścić objętość ładunku nie więcej niż czterech litrów.

strojenie

Dla takiego pojazdu, jak UAZ-31512, nastawienie – to prawdziwa kreatywność. Maszyna może być „protyuningovat” dużo szczegółów. Najczęściej, to SUV zestawy kenguryatnik i wyciągarki. Dodatkowo można zamontować światła przeciwmgielne oraz przyciemniane szyby. Samochód mogą podróżować na dużych dysków, co jest plusem dla fanów off-road. Z przenośnikiem UAZ wydał „na sucho” – nie ma nic zbędne, każdy detal spełnia swoją specyficzną funkcję. Ale nawet bez strojenia samochód poradzi sobie z wszelkimi przeszkodami na drogach.

koszt

Oprócz doskonałych cech terenu, UAZ ma inną istotną zaletę – niski koszt. Tak więc, na rynku wtórnym ten samochód jest sprzedawany w cenie 100-200 tysięcy rubli. Jego odpowiednik, model 469, nie została jeszcze podjęta z produkcji, pomimo wyraźnie przestarzałej konstrukcji samochodu. Można go kupić za zaledwie 300 tysięcy rubli.