285 Shares 3047 views

W projektowaniu z wykorzystaniem akryle do paznokci?

Piękne paznokcie z pięknym wzorem świetnie wyglądają i przyciągają spojrzenia. To z tego powodu, wiele kobiet i dziewcząt, zwracają się do salonów do eskalacji sztucznych paznokci. Predatory formy wampirzyca, okrągłe klasyczny lub łopata do bardziej umiarkowanego charakteru – opcji, wśród których będzie musiał wybrać.

Do tej pory, istnieją dwa Technologia budowlana: z użyciem żelu lub akrylu. Każdy materiał ma swoje zalety i wady. W ten sposób, w oparciu o wykonane paznokcie akrylowe bardziej trwałe i mogą być usunięte bez cięcia materiału resztkowego przed płytki paznokcia. Własna budowa jest dość drogie, więc z pomocą licznych korzyści zostały rozplanowane w Internecie, profesjonalne prywatne lekcje i praktyka, można dowiedzieć się, jak zbudować akrylowe paznokcie w domu.

Jeśli projekt można stosować różne biżuterii: cyrkonie, cekinów, woda farby akrylowe Polski (z malarstwa), żele, akryle i inne. Aby paznokcie wyglądały bardziej niezwykłe w projektowaniu i przewiduje takiej procedury jak piercing, który może być również używany na sztucznych i naturalnych paznokci. Niewątpliwie taka dekoracja tworzy pewien smak całego obrazu. Aby nie zakłócać piercing, przebić ją na paznokieć małego palca lub palcu.

Projektanci są trzy warianty technologii symulacyjnych:

1) wykaz Art
Konstrukcja tego typu występuje częściej. Wyjaśnienie jest dość proste – malowanie technologia jest prosta i wymaga umiejętności korzystania z akrylowej farby paznokci lakier wodny stworzyć piękny obraz. Technologia ta może być stosowana do malowania i akrylu i naturalnych paznokci przy użyciu specjalnej szczotki, igieł i pręty. Oczywiście, piękne paznokcie lepsze okazują profesjonalnego mistrza, który oprócz farb można również dodać koronki, cekiny, piasek do paznokci sztuki i więcej. Otrzymana liczba powinna być płaska, który lepiej nadaje się do tego zadania.

2) Konstrukcja trójwymiarowy
Korzystnie, w ramach przygotowania do okazji. Korzystanie Akryl, żel pozwala na tworzenie niezwykłych elementów rzeźbić paznokcie. Najbardziej standardowym rozwiązaniem w tym przypadku – płatki, robaki, pająki, róże i inne elementy motywem kwiatowym. Przestrzenny projekt wykonujemy również na sztucznej i naturalnej płytki paznokcia.

 

Istnieją dwa trójwymiarowej technologii projektowania. Pierwszym z nich jest podobny do płaskiej konstrukcji, ale nie ma wody farby akrylowe polskiego zastąpione żelu akrylowego i proszki, jak wynika z rysunku, daje większą objętość. Według drugiego technologii, jest stworzenie jednego elementu poszczególnych składników, który jest zbliżony do maksymalnego element życia i naturalnego umysłu ze względu na efekt trójwymiarowy.

3) Akwarium Projekt
Ten typ jest przeprowadzana wyłącznie na sztucznych paznokciach. Podczas tworzenia obrazu „szyby” dla projektu i ma swoją nazwę, akryl woda maluje polskie nie są używane, są one zastępowane cyrkonie, folia, żeli, proszków i innych materiałów. Rysunek, oddzielna warstwa pokryta materiałem do modelowania, które następnie chroni go przed pojawieniem się wiórów i zarysowaniem. Harm nie spowoduje nawet zamalowane istniejącego wzorca i usuwane po pewnym czasie lakier. Akwarium projekt nie tworzy dodatkowej objętości: płytki paznokciowej ma zwykłą płaską powierzchnię.

Zwiększenie akrylowe paznokcie w domu lub w salonie, należy pamiętać, że można je usunąć w każdej chwili. Uważa się, że materiały użyte do takiej zdolności nie jest osłabiona paznokci platyną, a wręcz przeciwnie, poprawić, uczynić go bardziej solidne i gładkie. Wiele kobiet nie wie jak usunąć paznokcie akrylowe w domu odbywa się na wiele różnych sposobów i narzędzi.

Przed przystąpieniem do usuwania, konieczne jest, aby usunąć płytkę paznokcia regenerować przy sztucznym paznokciem. Pozostałą gwoździa akrylowego usunięto acetonem lub konkretne rozpuszczalniki, które mogą znajdować się w sklepy pracy. Należy pamiętać, nie tylko jak usunąć paznokcie akrylowe, ale również jak zapobiegać wnikaniu szkodliwych parki acetonu w drogach oddechowych. W tym celu wacika bawełnianego zwilżony acetonem i ułożone na gwoździu, pokrytą folią, pozostawiając 10 minut. Po to akryl zmiękcza i łatwo usunąć.

Po usunięciu gwoździa należy zrobić kąpiel odżywczą.