735 Shares 6784 views

Pędzle do makijażu: który nadaje się do czego?

Zdarza się, że na półkach sklepów kosmetycznych można znaleźć zestaw, w którym znajdują się liczne pędzle do makijażu. Co to, co jest odpowiednie, chcesz wiedzieć? Makijaż każda dziewczyna – rodzaj dzieła sztuki, które mogą wytwarzać zarówno pozytywne jak i negatywne wrażenie na innych. Aby być piękne, powinny być wykorzystywane jako kosmetyki i szczotki i gąbki profesjonalnym poziomie.

Więc przystępujemy do tworzenia obrazu i podejmuje pędzle do makijażu. Po co? Niewiele osób wie, że do tworzenia gładkiego koloru skóry przy użyciu zasobów tonalnych mają specjalną szczotkę. Z jego stosowania, w przeciwieństwie do stosowanych palców, podstawa spoczywa równomiernie bez smug. Ponadto eliminuje niebezpieczeństwo bakterie z rąk do twarzy.

Co szczotki są potrzebne, aby wysoki poziom? Oczywiście, szczotki do proszku, które mają szczeciny o różnych długościach włoskami. To sprawia, że możliwe jest proszek rozprowadzić równomiernie na powierzchni skóry, tworząc bardzo cienkiej struktury. Korzystanie z gąbki dla proszku jest dozwolone w warunkach „Pole”, gdy trzeba podciąć makijaż z kompaktową wersją produktu kosmetycznego. W domu te same warunki stosowane sypki proszek i wystarczająco grubą szczotkę lub Powder Puff. Specjalna luksusowy jest obecność kłęby dół łabędzia, który idealnie rozprowadza kosmetyk.

Załóżmy, że masz płaski, w kształcie wachlarza pędzel do makijażu. Po co? Zwykle za pomocą takiego zestawu narzędzi wymiennych przypominają nadwyżkę tego samego proszku w nosie i pod oczami, unikając nieprzyjemnych sytuacji, który uderzył, na przykład, Nicole Kidman, pojawiła się z białymi plamami proszku pod oczami.

Również w zestawie jest często zawarte na przekątnej pędzla cięcia do makijażu. Po co? Zwykle ta opcja służy do formowania i barwienia brwi. Chociaż, jeśli krzaczastych brwiach, można użyć małego pędzla. Ale szczotka do rumieńcem, włoskami, które także są nierównej długości, co do zasady, jak szczotka do proszku, ale tylko mniejszy. Kosmetyczka dziewczyna, która dba o idealny makijaż, może być również rastushevyvaniya rumieniec szczotka z włosia o tej samej długości, miękki pędzel do nakładania cieni do powiek i eyeliner.

Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia pędzli do makijażu? Liczba Specjaliści informują, że szczotki do eyeliner lepiej jest myć po każdym użyciu gąbki i inne szczotki okresowo myć szamponem i włosy wyschły. Przy nabyciu, jeżeli są dostępne, szczotki muszą povodit Palm 10-12 razy i widzę, że nie ma nadmierna utrata włosów, t. Aby. Takie próbki nie trwają długo. To także poczucie zwrócić uwagę na szczotkować dobrze wygięte w stos i nie drapać skóry. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do instrumentów zaangażowanych w stosowaniu makijażu oczu, tj. K. skóra w tym obszarze ma wysoką czułość.