176 Shares 5691 views

Kabaretki i obcisłe okłady rozmawiał ze schematami i opisem

Etole powszechnie nazywane długi i szeroki szal, który ma wiele zastosowań. W rzeczywistości, to jest po prostu duży prostokąt, rzucać go na ramiona jak peleryna, noszone na głowie jak LIC lub używane zamiast tradycyjnych chust.

Piękne okłady, dziane z przędzy grzywny, wysokiej jakości, a nawet stać się częścią suknie wieczorowe. Są one dość odpowiedni jako uzupełnienie ścisłym sukienka z otwartym plecach lub ramionach, więc są one tak chętnie uczestniczy mistrzów teatru, opery lub przyjęć.

Wybór przędzy i wzorzec dla ciepłych ubrań

Prawie wszystkie rodzaje przędzy odpowiednie dla dziania owija szprychy. Ze schematami i opisem problemy wynikają zazwyczaj, ponieważ produkt ma tylko jeden kawałek prostokątnym kształcie. Jeśli mamy remis pelerynę w formie trójkąta, to musi być nazwany szal.

Można wybrać następujące rodzaje etole:

  1. Gęsty i ciepły. Do takich miejsc wybranych z materiału o dużej zawartości wełny i moher. Z reguły grubość przędzy nie powinna być większa niż 300 m / s 100 gramów. Są to niezwykle istotne gęste różne wzory: plwocina, „ryż”, „szachownica” i inne. Jednakże, nie jest konieczne stosowanie żakardy do obejmy szprychy. Ze schematami i opisem łatwe do zrozumienia, ale te wzory są nieatrakcyjne lewą stronę, która będzie widoczna dla innych podczas noszenia produkt.
  2. Ażurowe i ciepłe. Dla takich Palatines tradycyjnie wybrany cienką angora lub przędzy moher, o grubości nie mniejszej niż 500 m / s 100 gramów. W połączeniu z wzorem ażurowym rodzaju materiały pozwalają na uzyskanie jasności i elegancję gotowego produktu. 3. Większość uważa jakości moher włoskiego producenta, gdyż zawierają co najmniej 75% wełny tonkorunnyh kozy i tylko 25% z włókien syntetycznych (bawełna, sztuczny jedwab lub nylon). Analogi turecki obejmują około 50% akryl, co prowadzi do pojawienia się pastylek, powstawanie grudek na moher włókienek i innych problemów.

Wykonane z bawełny i wiskozy

Praca z przędzy bez wełny lub moheru, można uzyskać następujące rodzaje etole:

  1. Gęsty, ale lekki. Te okłady nadają się na chłodne letnie wieczory. Oni często zabierają ze sobą do morza, aby chronić się przed wiatrem. Takie produkty są dziane drobny wzór delikatnych przędz bawełnianych.
  2. Ażurowe i płuca. To właśnie te okłady są główną ozdobą wieczorowych sukniach. Dzięki przędzy jedwabiu lub wiskozy, produkty stają atrakcyjny połysk. Wzór tutaj zmieści prawie nikogo, a co najważniejsze – tkaczy dokładności. Tippet aby stać się naprawdę wysokiej jakości rzecz, należy przestrzegać tej samej gęstości i uniknąć błędów w ornamentem.

Równie ważne jest edge design: Można wykonać wieniec równocześnie z produkcji sieci bazowej lub gotowej tkaniny zawiązać haczyk.

Proste szprychy delikatne tippet: z diagramami i opisami dla początkujących

Zainspirowani ideą skłania opasek kablowych, wielu wykwalifikowanych pracowników nie może dostać się do pracy, biorąc pod uwagę, nie jest zbyt skomplikowana. Nie denerwuj lub spróbować zrobić to niemożliwe, ponieważ istnieją modele dostępne dla niemal każdego.

Na przykład, możliwe jest, aby delikatne tippet, uzbrojony w najprostszym schemacie sieci:

  • 1 rzędzie: dzianiny wszystkie zawiasy twarzy.
  • 2. rzędzie: rysunku.
  • 3 rzędzie two razem SC.
  • 4-ty rząd: rysunek.

Następnie, trzeba tylko powtórzyć 2 i 3 wiersze.

Jeśli pani jest już w stanie przeprowadzić prostą ażurowy wzór, można użyć następującego obwodu.

W tym przypadku będzie to dostać tutaj jest płótno.

Stuła na dwie noce

Na koniec warto zauważyć, że dziś stały się niezwykle popularne jako prostych produktów. Ekspert wystarczy wiedzieć, jak robić na drutach pętli twarzy, aby etole szprychy. Nie trzeba poeksperymentować z diagramami i opisami, jako wzór zwany „garter stitch”. Jego istotą jest to, że cała seria (twarzy i bełkot) wykonywane pętle twarzy.

Pozostaje tylko wykonać prawidłowego obliczenia i dostać się do pracy. Knitting może być wzdłuż lub w poprzek. Zdobienia tippet może odbywać się w dowolny sposób, na przykład, kraniec wzdłuż jednego z dłuższych boków.

Uszyć kostium biedronka
214 shares 2073 views
Jak zrobić napiwki
578 shares 2515 views