539 Shares 6253 views

Yanis Marshall: biografia, twórczość

Świat tańca współczesnego oferuje wiele nowych twarzy, kierunków i trendów, a także wyróżniają się w sposób ogólny, staje się coraz większym wyzwaniem. Ale są tacy, którzy mają odwagę przełamać konwencjonalne reguły. Yanis Marshall, francuski tancerz i choreograf – jeden z tych, którzy mogą być oglądane z szerokiej gamy emocji – zaskoczenie, podziw, podrażnienia, zazdrości. Ale istotnie jeden – jest to niemożliwe, aby patrzeć obojętnie.

biografia

Yanis Marshall urodził się 11 listopada 1989 w Grasse (Grasse, Francja). Do tańca, zaczął w wieku 15 lat. Młodzieniec zdobył kilka nagród w dziedzinie tańca współczesnego. Brał udział w musicalu Les Dix Commandements, aw 2014 roku został finalistą na koncert Brytyjski Mam Talent, który przyniósł mu światową sławę. W tej chwili, Janis pracuje z dużej liczby programów telewizyjnych i spektakli tanecznych jako choreograf, prowadzi kursy mistrzowskie na całym świecie.

styl

Głównym styl tańca Janis zdefiniowany jako ulicy jazzem, czasami jest to sposób wykonania charakteryzuje jako „waacking”, ale tancerza przed każdym ścisłych ram i ograniczeń. Charakterystyczną cechą tego kierunku, który uczy, – mężczyźni tańczyć w szpilkach. Wcześniej było to typowe tylko dla uczestników uznanego ukraińskiej grupy Kazaky, które zostały usunięte w klipie Madonna.

Janis został zawodowym tancerzem w 16 lat, rok po rozpoczęciu zajęć. Przy 20, dostaje się do Nowego Jorku, gdzie w obliczu rosnącej tendencji street jazz, do której są tkane elementy hip-hopu. Młody tancerz był urzeczony tym stylu. Następnie, że „wziął” go do Paryża, gdzie stał się aktywnie promować wśród młodych ludzi. Sam Yanis Marshall określa swój styl jako „jazz, street jazz i kabaret liryczny na piętach”. W swoim tańcu elementy blokujące są również obecne i funk.

popularność

Po ostatnim pokazie w Wielkiej Brytanii Got Talent Marshall stał się rozpoznawalny, ale to nadal nie przyniosły mu sławę ma on teraz. Głównym źródłem wzrostu jego popularności był Internet. Po nagranie artysta stał się rozprzestrzeniać swoją choreografię na znanych popowych piosenek na YouTube i Facebooku, dbałość o jego osobę wzrosła dziesięciokrotnie.

Jego kanał na YouTube ma prawie 1 mln abonentów, a liczba ta rośnie każdego dnia. Tancerz sam mówi, że większość pracy, dostaje ją poprzez oglądanie jego filmów w Internecie. Warto zauważyć, że jest to bardzo dobre posunięcie marketingowe.

Jednym z najlepszych momentów w życiu artysty nastąpił, gdy dzieliła Beyonce na „Facebooku” video jego rachunku w piosence rozbiorze. W krótkim czasie zyskał prawie 900.000 widoki. Janis opisuje swoje wrażenia jako „Nowy Rok, Boże Narodzenie i urodziny w tym samym czasie.” Samo to stwierdzenie film został nakręcony na Ukrainie, gdzie Janis w czasie pracował jako choreograf show „Everybody Dance”.

Działania twórcze i dydaktyczne

Yanis Marshall jest wystarczające zapotrzebowanie na współczesnej scenie tanecznej. Geografia jego występy są prawie obejmuje cały świat. Uczęszczał do klasy mistrzowskie w Meksyku, Argentynie, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Rosji, Stanów Zjednoczonych i Anglii, a lista wciąż rośnie.

Yanis Marshall, którego biografia jest dla fanów trwa odliczanie do 2014 roku, już zrobił świetną robotę w promowaniu ich indywidualny styl. Jako nauczyciel był zaangażowany we francuskiej wersji programu Taniec z gwiazdami – «Taniec z gwiazdami”, a także pracował jako choreograf z ukraińskiego show «Everybody Dance», analog Brytyjczyków So You Think You Can Dance. Oryginalność muzyki przyciąga tylko wszystkie nowe propozycje współpracy.

Specyfika realizacji

Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok podczas oglądania wideo, Janis – obcasów. Ten tradycyjnie kobiece atrybuty – jeden z żetonów tancerza. Inną cechą – bardzo kobiece sposób wykonania w połączeniu z dzwoniącym bristling seksualności ekran. Yanis Marshall mówi się częściej niż nie jeden, ale jako trio – dwóch jego uczniów, Arnaud i Mehdi, uczynić go firma. Jego choreograf preferuje umieścić na muzyce znanych divy muzyki pop – Beyonce, Britni SPIRS, Ariana Grande, Ciara i in.

W sposobie realizacji, z jednej strony, wyraźnie widoczne grube męskie cechy i nawyki – napompowane mięśnie, ostrość ruchu, brutalność i śmiałość, a na innych – wysoka ćwiekami, delikatnych kobiecych gestów, kokieterii i flirty, na którym są zdolne do wyrafinowanej damy.

inspiracja

Kto inspiruje super tancerzem i choreografem? Któremu zawdzięcza swoją silną osobowość? Te pytania są bardzo Janis mówi, że źródła inspiracji czerpie z muzyki i obrazów z tej samej muzyki pop na piosenki, które następnie sprawia, że ich występy. Ta Madonna, Beyonce, Britni SPIRS, Prince, Dzhanet Dzhekson. Ulubionego piosenkarza choreograf – Barbara Streisand i Kayli Minoug.

Taniec inspiracją Janis przynieść artystów jak Jonte, Brian Friedman i Bobbi Nyuberri. Pierwszy na tej liście – amerykański piosenkarz, muzyk i tancerz, od dawna w swoich filmach przymierzyć wizerunkiem androgyniczny człowieka.

Jonte – gejem, którego reinkarnacja nie pozostawiają wątpliwości co do swojej orientacji. Brian Friedman – amerykański tancerz i choreograf, który ma także niecodzienne orientację seksualną. Uderza fakt, że w pracach Janis już inspirować jest gejem. Czy to przypadek?

I że na osobiste przodu?

Tu dochodzimy do najbardziej wrażliwych kwestii, które zadaje sobie każdy, kto widzi ją po raz pierwszy tancerz. Yanis Marshall – niebieski, czy nie? A może to wszystko to tylko gra dla publiczności, szokujące i śmiałym wyzwaniem dla francuskiej publiczności milionów na całym świecie?

To obraca się wokół jego imię wiele plotek i pogłosek. Jest uroczy, przyciąga poglądy mężczyzn i kobiet, jest nierealne gama emocji, po dwie minuty prezentacja sala wybucha okrzykami i oklaskami. Dla obecnej popularności jest to, aby podziękować nie tylko jego wybitny talent, ale także potężną charyzmę, które wydały jej naturę.

Yanis Marshall – gejem? On nie ukrywa swojej preferencji. Po zaskoczeniu, która przetrwała dzięki nim świat niuansów prywatności nie może obnosić go. Ale Yanis Marshall, orientacja, która częściowo określa charakterystyczne cechy jego stylu, nie ukrywa w rozmowie, że woli mężczyzn. „Jestem dumny z tego kim jestem, i jestem zdecydowanie zadowolony być gejem” – choreograf powiedział w wywiadzie.

Idealny obraz

Pomimo swojej ogromnej popularności, Janis często samotnie. Dzieli swoje doświadczenia z mediami i preferencji dotyczących tego i żartobliwie sugeruje, że jego „księciem na białym koniu”, prawdopodobnie potrącony przez autobus. W wywiadzie dla The wesoło Grind 25 lipca 2013 Yanis Marshalla, którego życie osobiste jest zawsze żywotnie zainteresowanych dziennikarzy i opinii publicznej, powiedział ktoś chciałby zobaczyć obok niego. „To powinien być prosty facet, uroczy, zabawny, sarkastyczny w pewnej mierze, ktoś, kto nie jest tancerzem, choreografem i piosenkarzem.” Co dziwne, aktor nie chciał związać swoje życie z mężczyzną tak popularne jak on.

Jak wielu dziewczęce serca złamane od tego wywiadu w 2013 roku, możemy się tylko domyślać. Ale nie jest praca, i to jest godne miłości na zewnątrz i konwencji.

wierzenia

Znajdź coś, co naprawdę kochasz, i to zrobić – tak jak widzi życie Yanis Marshall. Wentylatory, wentylatory, odśwież abonenci światową sławę – wszystko to jest istotą egzystencji. Najważniejsze w życiu – być w pełni zaimplementowany jako kreatywnej osoby , i być w zgodzie z samym sobą. Cóż, sądząc po sukcesie to wszystko możliwe jest Janis.