823 Shares 3435 views

Jak gotować ryż w wielobarwnej smacznie i szybko?

Zanim przygotujesz ryż w wielowarstwowym opakowaniu, zawsze warto pomyśleć o tym, jakie danie chcesz kupić. Wszakże takie kaszki mogą być użyte do stworzenia pilafa lub regularnego zdobienia. W tym artykule rozważymy drugą opcję bez mięsa.

Jak gotować ryż w wielowymiarowej?

Wymagane produkty:

  • Olej słonecznikowy – 4-5 dużych łyżek;
  • Małe żarówki – 2-4 szt.
  • Słonowodne morze – trochę szczypta;
  • Bułgarski pieprz (dowolny rozmiar) – 1 szt.
  • Woda nieużywana – 1 lub 2 filiżanki (według własnego uznania);
  • Duże marchewki – 1,5 szt.
  • Ryż długoziarnisty – 1,5 lub 2 filiżanki.

Proces przetwarzania warzyw

Jak gotować ryż w wielu wariantach? To pytanie jest interesujące dla wielu, którzy zdecydowali się serwować obfite przyprawy zboża na lunch. Aby było pachnące i smaczne, podczas gotowania zaleca się stosowanie warzyw. W tym celu należy umyć i wyczyścić 2 małe cebulki, 1 pieprz i 1.5 duże marchewki. Po tym składniki muszą być drobno pokrojone i tartowane.

Proces obróbki kaszy

Przed przygotowaniem ryżu w wielowarstwie, kasze należy starannie przetworzyć. W tym celu należy posortować (jeśli jest taka potrzeba), umieścić w drobnym sicie i spłukać, aż ciecz spustowa stanie się przezroczysta i przezroczysta.

Pasjonujące warzywa

Łatwo przygotować ryż w multiwarkę Redmond, ale przed tym pożądane jest oddzielne posiekanie posiekanych cebuli, papryki i tartych marchwi. Powinny być umieszczone w misce, a następnie posypane solą morską i olejem słonecznikowym. Po zmieszaniu składników zaleca się zamknięcie wielozaworu i umieszczenie programu pieczenia przez 10-17 minut. Tym razem wystarczy, aby warzywa były dobrze smażone i skorupowane. Po tym, oddzielone żarówki, papryka i marchewka muszą być starannie wyjęte z miski i odstawione.

Jak gotować ryż w wielowymiarowej? Obróbka cieplna zbóż

Przetworzony i umyty ryż należy umieścić w urządzeniu, gdzie wcześniej smażone warzywa. Następnie należy wlać trochę wody pitnej. Zaleca się dodawanie go według własnego uznania. Jeśli chcesz uzyskać grubsze owsianka o lepkiej konsystencji, wówczas kaszy należy przykryć wodą o 3-4 centymetry. Jeśli wolisz używać kruchego dodatku, ryż powinien być "utopiony" tylko o 1-2 centymetry.

Po tym, jak grupa jest wlewana do miski wraz z odpowiednią ilością wody, pożądane jest sól, a następnie zamknąć i gotować w mleku owsianka lub tryb wygaszania. To przyrządza się około 30-38 minut (w zależności od wymaganej konsystencji).

Końcowy etap przygotowania

Gdy wielowarstwowy sygnał daje sygnał, że obróbka cieplna jest zakończona, należy ją otworzyć, a następnie przygotować przygotowaną grupę ryżową dużą łyżeczką razem z wcześniej wyprażonymi warzywami.

Prawidłowe podawanie do stołu

Garnele w postaci kruchy ryż z cebulkami, papryką i marchwią powinny być podawane do stołu w formie gorącej lub lekko zamrożonej. Również do tej potrawy zaleca się gulasz z sosem lub po prostu smażyć mięso.