697 Shares 1767 views

Lazy Lasagne: recepta z chlebem pita, miesza i mielonego kurczaka

Jak przygotować leniwe lasagne? Przepis z pita wiadomo niewiele. Po tym wszystkim, to danie zrobić z pomocą specjalnego testu lub półprodukt, który można kupić w sklepie lub miesić siebie.


Tak, jak leniwy lasagne odbywa się w domu? Przepis z pita przyjrzymy się nieco dalej. Ponadto z przedstawionego artykułu dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać sos stworzyć taki szybki posiłek.

Lasagne Lavash: krok po kroku receptury

Doświadczeni kucharze i gospodynie wiedzą dziesiątki sposobów, aby przygotować to danie. Prezentujemy wam najprostszym i najtańszym z nich.

Tak więc, musimy co następuje:

 • Ormiański lavash cienki – 3-4 dużych arkuszy;
 • wołowina + kości wieprzowe i tłuszcz – 250 g;
 • cebula, słodkie cebule – 2 szt.;
 • świeże pomidory duże – 3 szt.;
 • mleko C wysoki procent tłuszczu – pełny szkła (stosowane do sosu);
 • biała mąka pszenna – 2 łyżki deserów (Sos);
 • jodowej soli, pieprz posiekane – stosuje się do smaku i dyskrecja;
 • ser twardy – około 160 g

Wytwarzanie składnika

Lasagna receptury z chlebem pita są najprostsze. W istocie, do wytwarzania takich produktów spożywczych nie są konieczne do uzyskania wielu składników i dać dużą ilość czasie tego procesu.

Przed realizować swój plan, wszystkie składniki potrzebne do przygotowania. Aby zacząć szlifować w ciągu mielenia mięsa wieprzowego, wołowego i cebuli żarówek, a następnie dodać je do pieprzu i soli. Następnie trzeba umyć pomidory oddzielnie i oczyścić je ze skóry, po Zatoce wrzątku. Następnie zaleca się, aby szlifować pomidory blender lub tylko drobno ścięcie. Jeśli chodzi o stałej serem, musi zetrzeć.

Ciepło mielone do przetwarzania mięsa w sosie gotowania mleka

Lazy lasagne przepis jest przedstawiony w tym artykule, to okazuje się bardzo smaczne i soczyste. Przed umieszczeniem to danie w piekarniku, konieczne jest, aby przygotować wszystkie składniki. Mieszane mięso mielone należy umieścić w garnku i gotować we własnym sosie około ¼ godziny. Obok produktów mięsnych należy dodać do rozgniecionych pomidorów i przypraw. W takich produktach kompozycję korzystnie wytwarza się w takich samych warunkach przez kolejne 10-15 minut.

Oprócz mięsa, w celu poddania ich obróbce cieplnej, i mleko. Jest to konieczne, aby wlać do miski wrzenia, a następnie powoli wlać białej mąki, soli i pieprzu. W rezultacie, należy uzyskać gęsty sos mleka.

Proces formowania i pieczenie potraw w piekarniku

Jak jest leniwy lasagne? Przepis z chlebem pita wymaga użycia głębokiej formie. Na jego dnie konieczne jest ustalenie 1/5 mięsa mielonego, a następnie umieścić cięcie na wymiar arkusza lavash znowu, produktów mięsnych i tak dalej .. W wyniku tych działań, trzeba uzyskać pełny lasagne, który powinien wlać sos z mleka i przykryć startym serem. Dalsze utworzona obiad wymagane, aby umieścić w rozgrzanym piekarniku i gotować przez 20 minut w temperaturze 200 stopni. W tym czasie, naczynie powinno być wystarczająco dużo czasu, aby wyleczyć.

Podawać na stole leniwe lasagne Lavash

Po zapechetsya danie w piekarniku, należy go usunąć i trochę chłodno. Następny lasagne należy pociąć na kawałki i rozłożone na talerzach.

Chcę powiedzieć, że to danie nie różnią się smakiem od tego, co odbywa się z wykorzystaniem półproduktów lub zapisać niezależnie ugniatania ciasta.

Lasagne z pita: Przepis z drobiu (piersi kurczaka)

Jak wspomniano powyżej, to danie można wykonać na różne sposoby. Mówiliśmy już o jak przygotować lasagne na podstawie mieszanego mięsa mielonego. Ale jeśli chcesz uzyskać więcej bezmięsne obiad, zamiast wołowiny i wieprzowiny zalecamy użycie piersi kurczaka.

Tak więc, musimy:

 • Ormiański lavash cienki – 3-4 dużych arkuszy;
 • piersi kurczaka chłodzone -500 g;
 • cebula, słodkie cebule – 2 szt.;
 • koncentrat pomidorowy (można zastąpić sos) – 3 duże łyżki;
 • tłusty krem – 100 ml (stosowane do sosu);
 • mąkę białą mąkę – 1 łyżką deseru (na sos);
 • jodowej soli, pieprz posiekane – stosuje się do smaku i dyskrecja;
 • gęsty oleisty krem – 2/3 filiżanki;
 • ser twardy – około 160 g

Przygotowanie składników

Mówiliśmy już o tym, jak zrobić klasyczną leniwe lasagne. Przepis z pita może obejmować zastosowanie innych elementów. Tak więc, do przygotowania posiłków niższej kaloryczności, zdecydowaliśmy się zastąpić wieprzowiny i wołowiny piersi kurczaka. Powinny one być oczyszczone z kości i skóry, a następnie przewinąć do mielenia mięsa z cebulą. Następnie powstały mięso ziemia należy umieścić w rondlu, dodać pomidorowy, przyprawy i dusić we własnym soku na pół godziny.

Wymagane jest również, aby oddzielny i kremowy sos. Aby to zrobić, krem powinien być połączony z mąki pszennej i dokładnie wymieszać. Dodanie do składników kremu, należy je umieścić na małym ogniu i doprowadzić do wrzenia. Po zakończeniu głównych składników potrzebnych do zetrzeć twardego sera.

Formowanie naczynie i piec w piekarniku

Lazy lasagne z mielonego kurczaka powstaje w taki sam sposób jak vyshepredstavlenny wykonania. Aby to zrobić, weź głęboki formularz, a następnie umieścić w nim na przemian wołowiny, pita arkusz i t. D. chleb Na koniec danie jest wypełnienie sosem śmietanowym i posypując startym serem. Jako takie, lasagne być przygotowane w temperaturze 210 ° przez 20 minut.