829 Shares 6404 views

Jak zrobić Kinder Niespodzianka: tajemnice handlowe

Znani jajka czekoladowe z prezentem niespodzianką przez długi czas stała się ulubioną pamiątką dzieci na całym świecie. Kwestia, jak zrobić Kinder Niespodzianka, podniesiony przez wielu z nich. Z natury, jest to prosty, ale bardzo oryginalny pomysł, który jest jajko czekolada, wewnątrz którego znajduje się pojemnik plastikowy z małą zabawkę lub przyjemnym pamiątkę.


pomysł na prezent

Aby upewnić się, że zrozumiał jak zrobić Kinder Niespodzianka, możemy odsłonić zasłonę tajemnicy. W rzeczywistości jest to dość długi i trwały sposób, który trwa w sumie około dwóch lat. Wszystko zaczyna się od pomysłu.

Idea produkcji zabawka dla czekoladowych jajek produkowane są na różne sposoby. Niektóre wskutek uporczywego i żmudnych prac projektantów, inni spontanicznie, lecz nie mniej interesujące.

Klasycznym przykładem nagłe pojawienie się udanym pomysłem – stworzenia słynnej serii, Hippo zabawki. Pojawiła się na czele wydziału „Ferrero” spółki w momencie, kiedy wyjechał na wycieczkę do Tajwanu. Odnosi się wrażenie, że popełnił ogromny posąg hipopotama, zainstalowany w jednej z głównych miast kraju.

Inny pomysł pojawił się na koncercie popularnego duetu muzycznego. Więc nie była seria „Bears muzyków.”

zabawki szkice

Kolejny krok – stworzenie projektu i szczegółowych szkiców wymyślił zabawki, które następnie inwestują w jajku Kinder niespodzianka. Zazwyczaj pamiątki natychmiast tworzyć duże zbiory. Po pierwszym rysunku staje się wyraźnie jasne, czy oryginalny pomysł okazał się sukcesem, czy może on być z powodzeniem realizowane.

W latach 70-tych, kiedy to produkcja Kinder Niespodzianka dopiero zaczynają, szkice rysowane ręcznie na papierze. Pod zdjęciem zawsze wolno szczegółowy opis. Dzisiaj postęp osiągnięty i rozwój zabawek. Wszystko odbywa się na komputerze, na które istnieją dziesiątki wyspecjalizowanych edytorów graficznych.

Tych, którzy oceniają szkice przyszłych zabawek, jest pełne zrozumienie tego, jak będą wyglądać – aż do odcieni kolorów. Przepisanych za pomocą specjalnych oznaczeń alfanumerycznych. Również wskazywać na obecność części i akcesoriów, które będą potrzebne figurę.

Najważniejsze również należy zwrócić uwagę – jest to wielkość zabawki. Po tym wszystkim, jajek Kinder Niespodzianka są bardzo małe i zbyt wiele miejsca w plastikowym pojemniku, który jest umieszczony w jajka czekoladowe, no.

pytania licencja

Ten krok nie towarzyszy każdej serii zabawek, ale tylko te, które są związane z wykorzystaniem znanych postaci z bajek, filmów i kreskówek.

Jeszcze przed opracowaniem projektu, producenci są zobowiązani do zakupu licencji na używanie konkretnego obrazu w jego pracy. Następnie właściciel praw autorskich do znaku, który również trzeba zgodzić się na wynikającym z tego rysunku. Oto jak zrobić Kinder Niespodzianka ze znanymi postaciami. To, oczywiście, dodaje dodatkowe problemy organizacyjne i koszty finansowe, ale wynik jest warte wszystkie straty.

Jeśli posiadacza praw autorskich w charakterze niezadowolony z czegoś w sposób wcielenia, ma on prawo do wprowadzania zmian, które uzna za konieczne. Na przykład, w wydaniu kolekcji poświęconej filmu „Władca pierścieni”, każdy aktor twierdził postać z jego charakterem.

Prezentacja zabawek

Gdy projekt uzgodniony przez wszystkie zabawki są produkowane prototyp. To jest kilka razy większa niż ostateczne dane. Ważne jest, aby zabawkę więcej, jak zrobić Kinder Niespodzianka w fabryce, więc konieczne jest, aby ocenić nowe modele zabawek, aby omówić wszystkie szczegóły, akcesoria i niezbędne proporcje.

Szczególnie ważne jest, aby przeprowadzić prezentację, gdy licencja została wydana szereg nowych zabawek. Po tym wszystkim, muszą być zatwierdzone przez posiadaczy praw autorskich do znaków. Zmiany wprowadzone na etapie rozwoju szkice, a przy omawianiu prototypy.

Jednym z sekretów do odkrycia jak zrobić Kinder Niespodzianka, los rozszerzonej prototypy są gotowe do prezentacji. Nic konkretnego na ten temat nie jest znany, najprawdopodobniej, oni po prostu zniszczone.

zabawki issue

Ostateczna najważniejszy krok – produkcja samych zabawek. Dla każdej nowej kolekcji opracowane specjalne formularze poprzez który do organizowania i zarządzania produkcją masową. W tej postaci, każda postać jest odlewana.

Najczęściej, to zabawka, która wydaje się solidna, składa się z kilku części. Co najmniej dwa lub trzy. To może być łatwo określona przez szwy kleju, które są obecne na rysunku. Oznacza to, że ilość form do odlewania odpowiada liczbie części, z których wykonane figurki. Oto jak zrobić Kinder Niespodzianka.

trial przesyłka

partia Test zabawek z nowej kolekcji jest dostępna na zasadzie obowiązkowej. Celem – do debugowania procesu produkcyjnego, aby słuchać oceny ekspertów i właścicieli praw autorskich do tych znaków. W przeciwieństwie do prototypów, testowanie partii obiegu znacznie więcej. Dlatego przypadki rzadko, przedostaje się na rynku. Wtedy stajemy się właścicielami figur i opcji może osobiście obserwować, jak idea artysty.

Równie ważne jest to, jak zapakowane Kinder Niespodzianka. Kapsułka plastikowy koniecznie umieścić instrukcje i specjalne wkładki.

Ze względu na niskie koszty pracy ręcznej głównym produkcja zabawek znajduje się w Azji. Wszystko stałe zabawka farby ręcznie. Jednocześnie uwalnianie czekoladowych jajek zaangażowany Ferrero firmę – jeden z liderów na światowym rynku cukierniczym. Ich rośliny znajdują się w wielu krajach na różnych kontynentach.

W końcowej fazie z pojemnikami zabawki pakowane w powłoce czekolady na jedną z wyrobów cukierniczych, takie same jaja Sukienka w folię i pakowany w pudełka.